Брекети

  • 243 901
  • 1 243
  •   1
Отговори
# 90
Моля те ,
дай координати на тази д-р Коюмджиева...

# 91
Моляяя те дай ми някакви координати на -р Куюмджиева....спешно искам да направя консултация..
Без да знам за темата тук, съм пуснала такава в Здравни. Поставихме на децата вчера Деймън брекети при д-р Куюмджиева. Цената е 1800 ЛЕВА!!! една приятелка,  ми препоръча въпросната докторка. Аргументира си препоръката с това, че Куюмджиева ще свърши същата работа като Димова, само че на почти двойно по-ниска цена.

В Стоматологичния факултет анализа беше показал, че трябва да се извадят ЧЕТИРИ ЗЪБА!!! малееее...добре че намерих сайта на Деймън...и инфо за тези брекети, които изключват вадене на зъби
[/quote]

# 92
  • Мнения: 2 673
Който иска координати на нашата ортодонтка давам на ЛС адрес.

# 93
Zdraweite, az sam na 21 i se 4udq dali da si slagam breketi.
Ako moje nqkoi,  koito nosi, da mi razkaje kak reagirat myjete na towa, kak sa celuwkite i tn Simple Smile
Mn 6te sam blagodarna, ako nqkoi mi otgowori i mi razkaje Simple Smile  Embarassed

# 94
  • София
  • Мнения: 3 825
Пак ли до мъжката оценка опряхме... Ми как реагират, нормално, никой не ме е върнал заради това, че съм с брекети. Нещата стоят така - ако ти се възприемаш нормално и не ти пука, и на другите няма да им пука и да им прави кой знае какво впечатление. В един момент просто започваш да приемаш брекетите като част от самата теб и те не дразнят нито теб, нито останалите. Но ако причината за колебанията дали да си сложиш брекети е притеснението от евентуално негативно приемане от страна на мъжкия пол, мисля, че не е основателна. В крайна сметка, носиш ги, за да станеш по-красива, нали така?

# 95
здравейте на всички,
искам да попитам karil за повече информация относно брекетите.
до колкото разбрах системата е деймън, но цената е учудващо ниска.
цялото лечение ли включва?

# 96
  • Мнения: 213
Преди 1 месец и аз си сложих брекети на двете челюсти. Моите са сапфирени. Моят случай е доста тежък, имам и начален стадий на пародонтоза. Вече ги свикнах горе-долу. При мен се наложи ваденето на зъби - два горе и един долу, понеже челюстта ми е много тясна и задните зъби бяха започнали да слизат напред и да избутват другите  ooooh! В резултат на това предните ми два зъба са доста изкочили напред.
Единственото, което ме притеснява в момента е изваденият долен зъб. Много си личи Sad А октомври се връщам на работа. Не ми е ясно как ще ходя така Cry

# 97
  • Мнения: 364
Здравейте, момичета  Simple Smile За първи път чета тази тема. Аз също имам проблем със зъбите и това винаги ми е било комплекс, още повече че преди носих шини и ефект никакъв не видях. За това си мислих че оправия няма, но вие ме обнадеждихте. Молбата ми е ако има някой, който си е поставял брекети в Бургас да даде малко информация; и ако не е много нахално от моя страна да постнете някоя снимка как изглеждат зъбите ви Embarassed Embarassed Embarassed
Благодаря ви предварително   bouquet

# 98
  • Мнения: 2 309
Здравейте, момичета  Simple Smile За първи път чета тази тема. Аз също имам проблем със зъбите и това винаги ми е било комплекс, още повече че преди носих шини и ефект никакъв не видях. За това си мислих че оправия няма, но вие ме обнадеждихте. Молбата ми е ако има някой, който си е поставял брекети в Бургас да даде малко информация; и ако не е много нахално от моя страна да постнете някоя снимка как изглеждат зъбите ви Embarassed Embarassed Embarassed
Благодаря ви предварително   bouquet

Само докато про4етох,4е 6те си слага6 брекети в Бургас бих искала да те предпазя от доктор Обре6кова
НЯМА ПО_ГОЛЯМ БОКЛУК ОТ ТАЗИ  Crossing Arms
Мога да ти дам пове4е инфо на ЛС,ако пожелае6...

# 99
  • Мнения: 2 309
МИСЛЕХ ДА ПУСНА НОВА ТЕМА,НО ПЬРВО ДА ПОПИТАМ ТУК Flutter

1.Какви ритайнери носите,след свалянето на брекетите???
2.Върнаха ли ви историята на ле4ението???

# 100
  • Мнения: 364
Благодаря ти, Рожбо   bouquet
Пиши ми на лични   bouquet

# 101
Здравейте.Имам две дъщери.Голямата скоро си свали бреките и резултата е перфектен.Въпросът ми към вас е :може ли същите да се сложат и на малката или трябва нови?Зъбите им са абсолютно еднакви , а и бреките имат номера.Благодаря

# 102
  • София
  • Мнения: 2 521
Здравейте.Имам две дъщери.Голямата скоро си свали бреките и резултата е перфектен.Въпросът ми към вас е :може ли същите да се сложат и на малката или трябва нови?Зъбите им са абсолютно еднакви , а и бреките имат номера.Благодаря

Аз знам че може! И ние си ги запазихме!

# 103
molqte dai mi adresat mu mnogo ama mnogo 6te sam ti blagodarna  i ako moje i negov tel za zapisvane na 4as

# 104
 Laughing Grinning nosi breketi 4ovek nosi 6tot cql jivot li iska6 s krivi zabi da hoi6 po dobre edna 2 godini otkolkoto cql jivot

Общи условия

Активация на акаунт