Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ползвали ли сте спрей за блясък? Доволни ли сте? На коя марка? Омазнява ли косата или само придава блясък? Има ли аромат?
Иска ми се да се взема, но реших да Ви попитам, за да си избера нещо добро.  Smile
Цитирай

Gliss Kur май имат такива спрейове. Аз не съм ползвала техен,но приятелката ми много ги харесва...А и са на хубави цени
Цитирай

Burgas

Имам на Сери, хубав е и дава блясък, но ми се струва, че косата ми по- бързо се замърсява, като го ползвам.
Цитирай

аз ползвам на Douglas-донесоха ми го от Германия.моята коса е суха и не ми омазнява много...но и никога не пръскам в корените  Peace

имала съм на Gliss kur..на мен лично не ми хареса!
Цитирай

Сливен

имала съм на Gliss kur..на мен лично не ми хареса!

Аз също не видях ефект  Confused
Цитирай

София

Имам на Keranove - води се за блясък и лесно разресване. Второто го постига, но от първото няма и следа. Confused
Цитирай

пробвала съм такъв на лореал от професионалната серия. слага се на коса с руси кичури за да изпъква русото. иначе няма смисъл
Цитирай

София

Аз ползвам на Клоран.Има лек ефект,но и на мен по-бързо ми се замърсява косата...
Цитирай

Спрей за блясък не точно, но  ползвам лак за коса Нивея и като се напръскам определено има повече блясък. Имам и кристали за блясък, но те наистина ми омазняват косата и ми я правят много мека, така че тях не ги използвам.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.