На море в БГ - 2007 - Всичко по темата!

  • 51 006
  • 719
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 663
E, думи нямам, много е скъпо тази година по нашето Черноморие. Цял следобед гледам оферти и май тази година няма да сме тук. На Халкидики има пакетни цени за 7 нощувки двойна стая, юни месец, цени до 500 Евро. За деца безплатно.

http://www.journey.bg/offers/?keyword=&startp=&endp=& … amp;x=37&y=12

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 23:56 от asa

# 61
  • Мнения: 158
незнам цените за съжаление....Преди беше около 100 лв. на ден..Но има всичко: ядене на корем по цял ден, разни екстри, басейни и т.н...
Най-добре е да звъннеш на место...ако въобще имат все още места...Simple Smile

# 62
  • Мнения: 566
Ние ще сме на Черноморец, тихо и спокойно е, ето и хотелът в който ще отседнем http://hotelvanessa.hit.bg/

# 63
Племенника идва от Канада на 12.06 и свек искат да ни водят на море. Даде ми задача обаче да намеря нещо с пълен пансион /закуска, обяд и вечеря/ от 15.06 до 30.06.07г. Да де ама ще сме 6 човека с двете дечурлига. Моя маймун е 2,6г. и ще е много забавно. Чакам идеи. Благодаря!

# 64
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
веднага ви намерих, ето, това е за една двойна стая с възможност за допълнително легло.
За детето не се плаща нищо

пълен пансион - закуска, обяд и вечеря от 15 до 30 юни.

https://bookings.albena.bg/crs/servlet/crs/template/SearchResult … chmain_0hotels=24

# 65
# 66
  • Мнения: 2 575
Много хубаво е предложила Liorena, но ми се струва, че Юни месец за северното море, където е Албена е малко рисковано от към време. Може да е още доста хладно.
Мисля, че е добре да се насочиш на Юг, ние винаги ходим около 20-ти Юни на СОзопол и досега все сме улучвали добро време и топла вода. Специално за Ол Инклузив сигурно доста от курортите наоколо - имам пред вид Дюни или по на юг, имат оферти - просто разрови нет-а.

# 67
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
да, по-късно като влизах пак в темата си помислих, че юни за Албена може и да не е подходящо.

# 68
Благодаря ви момимчета. Наистина ще гледаме да е по-на юг и ще проверя някои оферти за Дюни и Созопол Hug

# 69
  • Мнения: 1 655
Смятам, че колкото по на юг толкова по добре. Дано улучите хубаво време.

# 70
  • Мнения: 1 101
Предложението на Liorena е много добро. Чувала съм само добри отзиви за този хотел  Peace

# 71
  • Мнения: 674
Миналата година бяхме в Кранево в една семейна вила беше страхотно.
Стаите са прилични  много подредени и всичко блести от чистота. 
Близо е до Варна Златни пясъци Албена Дружба и плажа е огромен.
По мили и внимателни хазаи през живота си не сме имали.
Цените са повече от народни и даже ни беше неудобно -8 лв. на човек.
За децата беше безплатно. Тази година се каним пак да ходим.
Телефона им е 057966456 те смятаха да качват и снимки в някой от сайтовете за предлагане на хотелски стаи но незнам дали са го направили.

# 72
  • София
  • Мнения: 2 840
Дюни засега ми изглежда най-добре за почивка с малко дете.

# 73
  • Мнения: 158
Дюни засега ми изглежда най-добре за почивка с малко дете.
newsm10
Аз също мисля да се насоча натам за няколко дни Party

# 74
  • София
  • Мнения: 245
ДЕ Ваня, много ми харесаха бунгалата, които предложи, само се притеснявам от комарите, тъй като съм бременна и не знам с какво мога да се мажа. Вие как се справяте с тях, много тежко ли е положението?

Общи условия

Активация на акаунт