Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте   bouquetМоля споделете докато бяхте бременни ползвахте ли антицелулитни и стягащи кремове?/ако да-какви?/
Цитирай

Доколкото знам антицелулитните мазила не трябва да се ползват по време на бременност.  Naughty Не съм наясно със стягащите, но би трябвало на опаковката на конкретния продукт да е написано дали е разрешен.
Цитирай

Велико Търново

Мисля, че е абсолютно безмислено да се мажеш с антицелулитен крем по време на бременност. Изчакай да родиш, пък тогава се стягай и влизай във форма. То така все едно влака тръгнал и ти тичаш да го стигнеш.
Цитирай

РусЙе

Не съм се мазала с нищо. Използвах си само обичайното мляко за тяло, защото кожата си ми е суха. Wink
Цитирай

Само крем против стрии ползвах.
Цитирай

София

Не се използват. А и имаш интерес да използваш размекващи, а не стягащи кремове, тъй като стягащите помагат на стриите да цъфнат. Размекващи кремове, в смисъл, подобряващи еластичността на кожата, правещи я и някак по-мека. Такива са кремовете против стрии.
Цитирай

Варна

Известно време се мажех с масло против целуилит на ''Икаров''.Може6 да опита6,само билки няма да навредят Smile
Цитирай

Според мен стягащите продукти само може да навредят на кожата, защото в този момент тя има нужда от омекотяване и еластичност, предвид налагащото се разтягане.
Аз използвах нормални млека и кремове за тяло.
Цитирай

Не съм използвала антицелулитнии кремове.Ползвах против стрии (ама пак се нацепих Mr. GreenPeace
Цитирай

София

сега не е моментът за такива мазила,мажи се с тях след като родиш.А аз се мазах против стрии, Mustela
Цитирай

всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин

аз се мазах с мазила против стрии, но специални - за бременни. Антицелулитни кремове не съм ползвала.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.