Фетална морфология

  • 6 578
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 102
Моля някой да даде тел. и кординати на д-р Марков. И още нещо чували ли сте отзиви за гинекологична клиника на Братя Тодорови в София? Thinking Една приятелка ме насочи към тях, като тя самата ходи там и е много доволна. Твърди, че благодарение на д-р Тодоров е забременяла, а сега през месец, ако не и всеки ги посещава за преглед на 3D.

# 31
  • Мнения: 419
Моля някой да даде тел. и кординати на д-р Марков. И още нещо чували ли сте отзиви за гинекологична клиника на Братя Тодорови в София? Thinking Една приятелка ме насочи към тях, като тя самата ходи там и е много доволна. Твърди, че благодарение на д-р Тодоров е забременяла, а сега през месец, ако не и всеки ги посещава за преглед на 3D.


Здравей, не съм чувала нищо от никой за тази клиника. Ни с две ръце ти препоръчвам д-р Марков, ако искаш Фетална Морфология.
Новият му кабинет се намира на ул. Алеко Константинов 17, вх. А, ет.1, ап.2
Телефон 0899 13 05 50
Кабинета е страхотен, нов с модерна апаратура 4Д, гледаш бебо на плазма и чувствота е страхотно. Ако искаш ти прави и филм със снимки. Общо всичко струваше 70 лв. Аз бях при него на 05.10
УСПЕХ.

# 32
  • Мнения: 454
Аз също съм много доволна от д-р Марков. Докато бях бременна го посетих два пъти и бях много доволна от прегледа и отношението на д-р Марков.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 658
и Др.Марков и Др.Димитрова са много добри лекари по фетална морфолигия. Разликата е, че Др.Димитрова е по принцип с по-тежък характер, а Др.Марков е много мил Simple Smile

# 34
  • Мнения: 177
Аз ходих при Димитрова, останах разочарована. Държа се с нас като с натрапници, претупа прегледа за 5 минути.

# 35
  • София
  • Мнения: 5 709
Димитрова за мен е страхотен лекар!
Аз също съм ходила при нея и останах много доволна..... тя единственно позна пола на бебо Peace и видя че имам миомен възел  Rolling Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 500
аз не съм доволна от д-р Марков 

лежала съм  при него в МД

# 37
  • София
  • Мнения: 500
д-р Димитрова  е перфектен специалист и гореща я препоръчвам

# 38
  • София
  • Мнения: 17 591
И мен ме интересува цената на феталната морфология. Знаете ли  при Др.Мазнейкова във Св.София цената каква е ? Освен това здравната каса покрива ли нещо?

Нищо не покрива тъпата каса.

# 39
  • Мнения: 589
Изследването е доста важно, както и всички преди това - кръвни,  за синдром на ДАун и прочие. Не пропускайте нито едно.

Учудена съм, че никой не спомена д-р Томова, аз ходих при нея в Св. Лазар и съм много доволна. Доколкото знам има кабинет и в Александровска болница. В Св. Лазар \където апаратурата е по-модерна\ цената е 100 лв. В другия кабинет мисля, че е 70.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Някои да знае нещо за ФМ във Варна? Моля препоръчайте ми лекар

# 41
  • София
  • Мнения: 717
Моля някой да даде тел. и кординати на д-р Марков. И още нещо чували ли сте отзиви за гинекологична клиника на Братя Тодорови в София? Thinking Една приятелка ме насочи към тях, като тя самата ходи там и е много доволна. Твърди, че благодарение на д-р Тодоров е забременяла, а сега през месец, ако не и всеки ги посещава за преглед на 3D.

Tова е клиниката на Иво Тодоров. Намира се между Руски паметник и Петте кьошета. Ако идваш от Петте Кьошета се пада в дясно, ако от Руски - в ляво. Иначе съм чувала само хубави неща за него, че е добър специалист. Знам също,че клиниката е правена съвместно с брат му, който е акушер-гинеколог в Германия. За Марков, Галадриел е отговорила вече. Подкрепям казаното от нея с две ръце! Успех! Peace

# 42
Някой знае ли какви други изследвания се правят освен фетална морфология?
Генетичните изсл. за Даун къде се правят ? И кога ?

# 43
  • Мнения: 589
Някой знае ли какви други изследвания се правят освен фетална морфология?
Генетичните изсл. за Даун къде се правят ? И кога ?


Позабравила съм, беше преди няколко месеца. Спомням си, че на мен ми взимаха кръв в Майчин дом \в специализирана клиника, просто се помещава там\ в третия месец. Изследването е по сравнителни стойности и ако попаднеш в група в висок риск, се прави още едно изследване със сложно име.

Провери за повече инфо в "Искам бебе", там би трябвало да има описани изследванията.

# 44
  • София
  • Мнения: 672
Някой знае ли какви други изследвания се правят освен фетална морфология?
Генетичните изсл. за Даун къде се правят ? И кога ?


В майчин дом - на 14-тия етаж. Казват се Биохимичен Скрининг. отиваш със "снимка" на бебето не по-стара от 3 дни, взимат ти кръв и след няколко дни си взимаш изследванията. Струва около 25 лв (ако не се лъжа). Правят се до 18-20 седмица (може и да бъркам - това е по спомен)

А колкото до доктор Марков -  Peace

Аз ходих при доцент ТОмова, която е страшно добра - прегледа продължи 40 мин и наистина беше много изчерпателна. Но и цената (в св. лазар ) беше 120.00 лв... И то Томова се притеснила че часа ми е от преди месец и помолила тази на касата да ме таксува по старите цени... Знам че Томова гледа и другаде, но  не знам къде . . .

Общи условия

Активация на акаунт