Какво да изберем за жилище?

  • 6 841
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 817
Nameri si 4itava stoitelna firma, kojato prodava evtini apartamenti na purva kopka.  Peace

# 16
  • Мнения: 1 426
И аз съм с резерви към новото строителство, като цяло е калпаво, и понеже е ново, не знаеш всъщност на какво попадаш. А тоя номер, че уж някой друг в момента иска да купи това, което ти гледаш, ама все още се колебае, ама утре май вече няма да се колебае... е ужасно познат прийом да те подтикнат да не търсиш по-добро.
Моят съвет е, поогледайте предложения за нещо старо, даже и панелно. Може да намерите много добро, а и може да поразпитате съседи, те обикновено не спестяват отрицателните неща. А за терасата - не знам, аз много си държа на терасата, но все пак първата половина от живота си съм живяла в къща с двор.

# 17
  • Мнения: 1 655
Не се хвърляйте на първата агенция и на първия апартамент. Проверете и в други агенции. Също потърсете в нета строителни фирми, които строят в града ви, най-добре се обърнете директно към тях.

# 18
  • Мнения: 1 364
Свържи се с други агенции и разгледай повече апартаменти.
Аз бих избрала по голям апартамент, дори старо строителство. Преходните стаи не са удобни.
Не мога да си представя апартамент без тераси. Нашият е двустаен, но имаме две тераси - на кухнята и хола.

# 19
  • Мнения: 3 411
опитай да намериш нещо без да използвате услугите на агенция  Peace няма смисъл да плащаш комисионна за нещо, което можете да свършите и сами, макар че ще ви отнеме повечеко време и усилия  Peace

# 20
  • Мнения: 583
опитай да намериш нещо без да използвате услугите на агенция  Peace няма смисъл да плащаш комисионна за нещо, което можете да свършите и сами, макар че ще ви отнеме повечеко време и усилия  Peace
Peace Най- вече гледайте какво е строителството, и дали качествено е изпълнено. Не взимайте малко жилище, и поне да е с един балкон.

# 21
  • Мнения: 1 426
не му мисли много, а купувай, защото мен така ме мотаха с един апартамент за 3мес. три пъти му вдигнаха цената и накрая ги пратих по-дяволите

# 22
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
След внимателно проучване, завинаги се отказах от новото строителство. Предпочитам старо, може да се санира, но е по - просторно и функционално. Новото строителство е клаустрофобично, това, което пък не е, е с такива цени, че за тези пари по-добре къща. Терасата е кътче въздух, така че също ми е важна. Северни изложения не бих взела никога, както и последен етаж. Обичам панорамните гледки, но покрива задължително протича, а никой не дава пари за него, както и за асансьор понякога. За мен е задължително жилището да не е на главна улица, защото шумът е проблем. На комшии олигофрени може да попаднеш всякакви във всеки блок - нов или стар, гаранция никаква. Може да се наеме човек за събиране на сметките, но един от входа да не е съгласен, проблемите са на лице. А такъв винаги ще има. Свят голям, хора всякакви.

Общи условия

Активация на акаунт