Малко помощ в избора на ДОБЪР РЕСТОРАНТ

  • 22 763
  • 31
  •   1
Отговори
Надявам се темата е подходяща и за този раздел>ако ли не - моля прощете Simple Smile

Помогнете  в избора на наистина добър ресторант в София, не просто кръчма или бирарийка.Качествена храна,обслужване,обстановка....и всичко това на приемливи цени.
кажете някое спокойно местенце на което да заведа скъп човек и да не си тръгна с празен job Wink
мерси

# 1
  • София
  • Мнения: 903
Аз бих ти препоръчала ресторант "Биляна" в Студентски град. Ресторанта се намира в Студентски град , срещу зала Христо Ботев - на главната улица. Обстановката е отлична ( и спокойна), обслужването е на много добро ниво, храната е добра, цените също са почти като на друго място ( може би малко по-високи от някоя по-обикновена кръчма).

Пожелавам ви наистина приятно прекарване.   bouquet

# 2
  • Мнения: 741
Зависи какъв тип заведение търсиш,но ако искаш битова атмосфера"При Яфата"ще ти хареса.Има на няколко места в София

# 3
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Кажи какъв е повода? За 8 март ли е?
Има едно страхотно заведение в Драгалевци.  Не помня обаче дали се казваше Витоша или нещо подобно. Като тръгнеш от площада да катериш към лифта втората или третата пряка в ляво и след това последната къща в лява преди да се стигне пресечка. Малко шантаво обяснение, но заведението е много приятно и спокойно, масите са далече една от друга, отделени с цветя като сепаренца. Кухнята е много добра.

# 4
  • Мнения: 2 723
Моят любим ресторант е Талисман. Peace
кв. Лозенец, пл. Хелзинки
http://www.emaps.bg/emaps/content.asp?minx=198181&maxx=19875 … 731498&lng=BG
963 45 97, 963 49 24

http://investor.bg/?cat=5&id=32727

# 5
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
Препоръчвам Перла - в Драгалевци. Супер е. А също и Карера в Лозенец. И разбира се - Макси.

# 6
  • Мнения: 165
http://zavedenia.gbg.bg/ дано да е от полза Peace

# 7
  • Мнения: 711
Ресторанта на "Царско село". Цените са приемливи - даже по- ниски от доста по- нисък клас заведения. Единственото,което аз лично не харесвам, че в повечето случай си заобиколен от мутри по масите. Иначе храната и обстановката (особено около басейна) е супер.  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 2 835
В събота бях във "Водните градини" на ъгъла на "Ивац Войвода" и "Светослав Тертер" - т.е. в района на "Иван Асен". Очарована съм - приятна обстановка, вкусна храна, големи порции, страшно любезно обслужване и съвсем нормални цени на всичко това отгоре. От сърце го препоръчвам!

# 9
  • Мнения: 2 197
Ресторанта на "Царско село". Цените са приемливи - даже по- ниски от доста по- нисък клас заведения. Единственото,което аз лично не харесвам, че в повечето случай си заобиколен от мутри по масите. Иначе храната и обстановката (особено около басейна) е супер.  Laughing
Че то това си е на мутрите. Там винаги ще е пълно с тях.
Аз лично препоръчвам ресторант "АБВ" на пл. Славейков. Приятно е, има цяла плеяда келнери, които се появяват в момента, в който си приключил с питието или яденето (това само там съм го виждала) и цените са абсолютно поносими. За двама човека повече от 20 лв. не сме давали (говорим за салата, 2 големи ракии, безалкохолни, основно ядене и бира).

# 10
  • Мнения: 13 512
Аз лично препоръчвам ресторант "АБВ" на пл. Славейков. Приятно е, има цяла плеяда келнери, които се появяват в момента, в който си приключил с питието или яденето (това само там съм го виждала) и цените са абсолютно поносими. За двама човека повече от 20 лв. не сме давали (говорим за салата, 2 големи ракии, безалкохолни, основно ядене и бира).
eheeee....има ли  го това още? 20 лева за двама, при това и с много добро обслужване....брво! Добре си живеете вие явно в София:-)

# 11
  • София
  • Мнения: 4 865
И аз харесвам "Водните градини", особено през лятото!
Харесвам също турския ресторант, който е на ул. Венелин (зад турското посолство).
В "При Яфата" обслужването е добро (била съм в два от тях), храната е вкусна.

Приятно бях изненадана от р-т "Българка" на Цариградско шосе - ремонтиран е, готвят много вкусно и обслужването е доста добро.

От по-висока класа харесвам "Българи" (срещу английската гимназия), "Монтерей (срещу Интерпред)", "Воденицата" (в Драгалевци).

В справочника на заведенията има много информация, включително снимки, менюта и цени.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 808
Този за който говори martisun се казва Старата къща и наистина е добър.

Според мен това, което търсиш е "Пчела" - приятна обстановка, страхотно обслужване, много вкусно и нормални цени.

# 13
  • Мнения: 3 268
Препоръчвам Перла - в Драгалевци. Супер е. А също и Карера в Лозенец. И разбира се - Макси.
Извинявай,но кое му е хубавото на тези ресторанти-само мутри и мутреси и високи цени да си покажат портфейлите!
Аз бих препоръчала "Папа Джо" на  ул."Кирил и Методи" пресечката,дето излиза на Спешна помощ.На самия ъгъл е ресторанта.Много уютен,хубав със собствена атмосфера и дух.

# 14
  • Мнения: 3 268
В събота бях във "Водните градини" на ъгъла на "Ивац Войвода" и "Светослав Тертер" - т.е. в района на "Иван Асен". Очарована съм - приятна обстановка, вкусна храна, големи порции, страшно любезно обслужване и съвсем нормални цени на всичко това отгоре. От сърце го препоръчвам!
Клер,благодаря за инфото,ще го посетим непременно! Peace

Общи условия

Активация на акаунт