Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 март 2007, 18:07 ч.

Помощ! Страшни киселини!!!

• 2 960
  • 50
  •   1
Отговори
  • софия
Направо горя - ден и нощ! От всичко ги получавам! Много рано този път, бе! Давайте идеи за лекове. В момента ям Талцит, но ми помага за 10-15 мин. и после пак!!!
Помагайте, мами!!!

# 1
  • София
На мен ми помагат солетките,газираната сода,и прясното мляко! Опитай! Да направя малка редакция и аз да вметна кислеото мляко Simple Smile

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 18:15 от dimianki

# 2
  • Люлин
 На мен ми помагаше киселото мляко.

# 3
Сутрин на гладно по един банан, 30мин. след това недей да ядеш нищо. eat
Опитай се да не смесваш на веднъж много разнородна храна. cook
Яж по-малко, но често.  cook Дано да ги пребориш. newsm10

# 4
# 5
  • рядко вкъщи
На мен ми помагат солетките,газираната сода,и прясното мляко! Опитай! Да направя малка редакция и аз да вметна кислеото мляко Simple Smile
Няма спасение!Опитай да ядеш само препечен хляб и избягвай мазнотиите.И аз бях така. Изпивах по 2 л. прясно мляко. Направо се умопомрачих! ooooh!

# 6
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
На мен ми помага газирана вода и от време на време сода за хляб, което е вредно. ИМа и друго лекарство Стопацид май, но не съм го пила, незнам как действа.

# 7
  • Прага/Чехия
RENNIE  Peace

# 8
  • под дъгата
Освен газираната вода, много добре ми действаха лукчета или ментови дъвчащи бонбони "Алпи" - има ги във всички аптеки, направо се бях пристрастила към тях  Laughing

# 9
  • при гларусите
Пробвай с ябълка на мен ми помага

# 10
  • Неуспяла да избяга от корените си
И аз допреди месец бях като теб,но док ми препоръча да забравя храните с много подправки,храни в които има домати,газираното /противно на всеобщото схващане за газираната вода/ и смесването на храни при едно хранене.
Помогна!

# 11
  • при трима прекрасни мъже
и аз съм в твоето положение . Ужасно е. Sad На мен ми помага газираната вода- пия по литър на ден.

# 12
  • Пловдив
Аз започнах да ги получвам от 7 месец, много гадна работа, направо ми изгаря хранопровода особено като си легна. Това , което ми помага са обикновени солети, ябълка или банан. важно е да се хапва по малко на по чести интервали.

# 13
бадеми - страшно помагат. хапвах вечер по малко преди лягане и цяла нощ спях. През деня също помагат

# 14
  • София- Младост 4
Моите киселини започнаха в 5 мес. и така до края . За съжаление на мен нищо не ми помогна ,дано при теб имат ефект съветите които ти дават другите мами. Успех Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт