Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 76 отговора

Никога не съм ползвала такива ленти за обезкосмяване, а искам да пробвам да си махна косъмчетата на ръцете по този начин. Smile Досега съм ги махала само с епилатор.

Кажете от Veet или от Strep сте по-доволни или от някакви други? 3нам че има ленти за крака и за над горната устна, за други места има ли? Специални за ръце или тези за крака вършат същата работа? Rolling Eyes
Цитирай

MUC

Ползвала съм само на Veet, от тях съм доволна като цяло, за други марки не мога да се изкажа. Точно за ръце не съм ги ползвала, но мисля, че не би трябвало да има проблеми.

Не знам да има специални ленти за ръце, според мен тези за крака са подходящи и за там. Нищо не ти пречи да пробваш, ако не си доволна, ще се дооскубеш с епилатора после.  Smile
Цитирай

Пловдив

Не съм доволна и от двете, само си дадох парите на вятъра.
Те са за фини косми, дори и тогава обаче не е гаранция, че ще изчистят добре.
При мене даже не искаха да се залепят лентите, камо ли като дръпна да се отскубне нещо. Blush
И аз се чистя с епилатор...
Цитирай

А и забравих да питам - цените какви са? newsm78

На ръцете не са ми твърди и мисля, че ще стане, поне искам да пробвам. Thinking
Цитирай

аз не ги харесвам...не се научих да ги използвам правилно  Rolling Eyes купувала съм си и от двата вида,но...с епилатора е най-добре  Peace

незнам да има специални за ръце  Rolling Eyes но винаги остават непочистени косъмчета!
Цитирай

Пробвала съм и не съм доволна.  Naughty От козметик - човек, който си знае работата, няма по-добро.
Цитирай

Пловдив

Ами сещам се на Вийт, за чувствителна кожа, бяха към 8 лв.
Цитирай

Пробвала съм и не съм доволна.  Naughty От козметик - човек, който си знае работата, няма по-добро.
Peace
Цитирай

варна

днес използвах едни евтини голям боклук и от тези съм ползвала и те са майко мила ...
най си е добре с епилатора.
Цитирай

around the world, where the heart belongs

Аз имам на Taky сега. На ръцете ги махам, с тези , дето уж са за крака, ама на краката аз не си ги махам с ленти. Имат вътре и кърпички за преди и за след процедурата, много добре успокояват. А самите ленти миришат на череша ( има май различни миризми). Цена изобщо не помня....
Strep май бяха гадни доколкото помня. На стреп имам един крем дето за нищо не става, поне при мене.
Цитирай

В най - голямото село

Аз използвам само тези на Лициа. Те са подобни на тези на VEET i Step. Една лентичка е ~ 90 ст. и ми стига за едната ръка.
Цитирай

Да, бях забравила за Таки и Лиция, с тези разнородни мнения от ляво, от дясно съвсем се обърках. Outta Joint
Цитирай

around the world, where the heart belongs

Ми вземи някакви и пробвай... Не струват кой знае колко в крайна сметка. Не избираш епилатор. Rolling Eyes
Цитирай

:)

Аз много доволна и от двата вида Peace
Цитирай

Taky / Таки  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 76 отговора