Утре раждам

  • 3 382
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 555
Няма от какво да се притесняваш, положителните мисли ще ти помогнат да се справиш по-добре!
Кураж и дано да мине леко и бързо  Peace

# 16
  • Мнения: 7 723
Желая ти леко и безпроблемно раждане  Hug

# 17
  • Мнения: 133
аз също родих предизвикано нормално раждане, спах спокойно през нощта, на сутринта малко се успахме и затова отидохме шегувайки се че сме се успали за бебето. важното е да си спокойна, а не напрегната и ще родиш леко, защото всичко се отразява на организма ти. успех и да се похвалиш!

# 18
  • Мнения: 2 936
искай епидурална и не се притеснявай  Peace

  bouquet

# 19
  • Самоков
  • Мнения: 561
Утре е най-големия ден в животата ти. Успокой се всичко ще бъде наред. Няма по-хубаво нещо от това да видиш и прегърнеш детенцетото си за пръв път. Наслади се на този блажен миг. Успех! baby

# 20
  • Мнения: 2 381
Безпроблемно раждане Hug

# 21
  • Мнения: 1 272
Леко раждане и спокойно, още малко и ще се срещнеш с най-прекрасното същество в живота си  Heart Eyes Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 2 171
Леко раждане ти пожелавам Peace! Мисли си как утре вечер ще гушкаш най-милото и сладко бебче на земята и това ще ти даде кураж Laughing. А епидуралната упойка помага много, така че бъди спокойна. Всички сме с теб и ще чакаме да се похвалиш скоро Hug

# 23
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Стискаме палци за бързо и безпроблемно раждане и едно сладко бебче  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 4 588
Леко раждане и едно здраво и сладко бебче ти желая!   newsm51

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 21:12 от passion

# 25
  • Мнения: 2 022
Леко и безпроблемно раждане! Аз раждах дори без упойка, боли почти колкото при тежък мензис, а това все пак се търпи, нали?! Стискаме палци, бъди спокойна, раждането е най-естественото нещо на света! Та нали всички така сме дошли на този свят и нашите майки са се справили. И ние можем. Успех, мила, и скоро да се похвалиш с бебчо!

# 26
  • Мнения: 5 391
Успех, момиче!

Утре е твоят голям ден, всичко ще мине добре, повярвай! Hug

# 27
  • Мнения: 1 174
Еее, как се вълнувам, като си спомня как беше при мен само преди два месеца! Grinning
Не се притеснявай изобщо, страхът е по-голям от болката!Ще разбереш сама, че е така, когато всичко започне, а особено щом гушнеш малкото съкровище, което толкова дълго очакваш! Heart Eyes Simple SmileСамо се опитай да бъдеш спокойна, слушай акушерките за дишането и....не забравяй да се похвалиш! Grinning
Успех!!!

# 28
  • Мнения: 141
И аз бях страшно наплашена.Всъщност не е чак толкова страшно.Успех и да се похвалиш с едно хубаво и здраво бебче. Peace

# 29
  • Мнения: 2 022
Леко раждане! Утре ще си най-щастливия човек!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт