Утре раждам

  • 3 380
  • 107
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 475
О-о-о, щом ще си с епидурална-няма проблеми.Нищо няма да усетиш освен напъните.Успех,леко раждане и хубаво бебче  ylinfant newsm51

# 31
  • Мнения: 266
Добре разбирам притеснението ти. И аз се чувствах така преди първото раждане. Страхът от непознатото е нормален, но всичко ще бъде наред . Всяка майка е мимала по тозин път. Мисли си как утре ще видиш най- прекрасното и обичано от теб същество . Пожелавам ти леко раждане и здраво бебе! Grinning

# 32
  • Мнения: 2 891
Хайде, тогава леко и безболезнено раждане   bouquet

# 33
  • Мнения: 545
Благодаря ви много, мили момичета! Настина сте страшно мили и вашите думи ми вдъхнаха кураж.

# 34
  • Мнения: 2 553
lga, пожелавам ти леко раждане и утре да се радваш на най-сладкото и здраво бебче! Чакаме да се похвалиш   bouquet

# 35
  • Мнения: 4 150
Не се притеснявай. Всичко ще мине добре.

# 36
  • Мнения: 5 140
Леко и безпроблемно раждане, не се притеснявай всичко ще мине много бързо, айде и чакаме снимки на бебчо.  bouquet Hug

# 37
Леко и безпроблемно раждане, миличка.Не се притеснявай, вече съм минала по този път веднъж и на мене ми предизвикаха раждането и аз си мислех, че няма да мигна предишната нощ, но съм дремнала.Сега ми предстои второ раждане и по не се притеснявам. Успех

# 38
  • Мнения: 298
Леко раждане, а утре ще бъдеш най-щастливата майка на сладко и здраво бебче   bouquet  bouquet  bouquet

# 39
Пожелавам ти леко раждане и едно здраво и хубаво беб4е.Успех мили4ка
Пък да не забравиш  да пишеш как е минало. Wink










# 40
  • Мнения: 1 264
Леко и безпроблемно раждане!   bouquet
Не се притеснявай, всичко ще мине нормално. Много е важно да си спокойна и затова мисли за бебчо, как утре най-сетне ще го гушнеш.
Мен ме беше страх от упойката и затова раждах нормално без упойка. Вярно боли, ама не чак толкова много. Ако мензисът ти е бил болезнен, то болката от контракциите вече ти е позната.  Grinning Хубавото е, че като раждаш, след болката идва почивка  Mr. Green Ако си спокойна и отпусната боли по-малко.
Абе не го мисли толкова, а ако много те е страх поискай епидурална упойка. (Аз се притеснявах да не би да не усещам напъните и да навредя на бебо по някакъв начин.)

# 41
  • Мнения: 2 910
Пожелавам ти леко и бързо раждане и здраво бебче  bouquet

# 42
  • Мнения: 4 784
Страхотно се радвам за теб! Успех! Щастието, което ще изпиташ като чуеш бебенцето как плачка е неописуемо!! Олеее, като се сетя и пак ми се реве от вълнение и радост!

# 43
  • Мнения: 1 273
И аз родих предизвикано. От първата контракция до раждането бяха изминали 2,30ч. Не болеше, а раждах без упойка Mr. Green Нормално е да се панираш, но се успокой--утре ще е най-прекрасния ден в живота ти, наслади му се!
Успех, леко раждане и здраво бебче Hug

П.П. Ще чакаме подробности как е минало.   bouquet

# 44
  • София
  • Мнения: 3 688
успех и леко раждане

Общи условия

Активация на акаунт