Коя част от мъжката анатомия...

  • 1 172
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 150
Из форума върлуват фашизоидни фаминистки (наричани накратко модераторки), които трият моите шедьоври... Несправедливо ли ви се струва? Да, и на мен. Но Наше Величество е безстрашен, него гола жена в леглото не го плаши, та камо ли невидима модераторка...

Днешната задачка-закачка, мили (и не чак толкова мили) мамчета и млади моми, е следната:
Защо жените търсят мил, любезен, и чаровен мъж? Как защо, за да го наричат "мухльо", естествено... ама не, не е това задачката. Задачката е: коя е тази част от мъжката анатомия, която се увеличава до 60 пъти във възбудено състояние?

Давам й точно толкова време на тази тема, колкото вие й отредите. Не се сърдя, не се ядосвам. Само не си помисляйте да ме модерирате, ще ми стане нещо друго...

# 1
  • Мнения: 239
Баце, кво се занимаваш с тия ти се чудя все пак.
Ходи си по Филибето и наглеждай дупето да не затвори кръчмето без да си извадил чевермето ако се сещаш.

# 2
  • Мнения: 7 723
.... Задачката е: коя е тази част от мъжката анатомия, която се увеличава до 60 пъти във възбудено състояние?
...

Незнам коя е тая част  Outta Joint  
 Praynig Моля, ако твойта се увиличава 60 пъти- публикувай снимков материал  Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 150
Майленка, Муленка, а може би просто Миленка, въпросът, мила моя душо християнска, е не какво не знаеш ти. Въпросът е друг, и ти беше така любезна да го цитираш. Бъди жена, отговори на него!

# 4
  • Мнения: 2 229
Зеницата..

# 5
  • Мнения: 150
Имаме участник, познал точните размери. Разбира се, че е зеницата, другото са женски фантазии и мъжки перчения...

# 6
  • Мнения: 7 723
Имаме участник, познал точните размери. Разбира се, че е зеницата, другото са женски фантазии и мъжки перчения...

 Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 229
Имаме участник, познал точните размери. Разбира се, че е зеницата, другото са женски фантазии и мъжки перчения...

Стара е тая гатанка. Laughing

# 8
  • Мнения: 150
Ами... и тази ли тема ще ми заключат и изтрият Sad А тъкмо взехте да ме мислите за свой човек... Добре де, аз зададох и друг въпрос. Защо бе, женоря, защо все търсите този, мухльото, а се чифтосвате с орангутана (или шопара, зависи от гледната точка)? Защо? А? А?

# 9
  • Мнения: 4 068
Стояне душо, как ни тъ е срам да ме наричаш фашизоидна феминистка бе пич? То всякак съм чувала да ни наричат, но това направо ме хвърли в тъч. Що така с лошо?

Иначе по темата-изобщо не ме вълнува с колко се увеличава зеницата на мъжа по време на възбуда. Друга част ме вълнува мен и ако там няма никой......зеницата и 1000 пъти да се увеличи пича няма да го угрее и това е.

# 10
  • Мнения: 150
Веднага отговарям на яката кака... Между другото, виждам хубави телестности на аватара, но това е тема за друг разговор и на друго място. Та наричам така мЪдераторките, защото жестоко ме ритнаха между краката. Оставиха преливащите от тъпня и неказващи нищо ново теми за сериали, тема "Спамо-флъд... не знам си какво" и подобни, а моите литературни усилия бяха жестоко изтрити и забравени. Защо? Кое правило наруших?

# 11
  • Мнения: 656
Ренси, не става въпрос тук за феминистки, а за фАминистки... Ти до сол-ла стигаш.  Wink

Жоре, следващия път когато Кронки е във възбудено състояние ще се опитам да му премеря зениците, нещо това 60 пъти множко ми се струва...
(да не забравя и да премеря колко време го тресе ... Tired)

# 12
  • Мнения: 490
Ренси, не става въпрос тук за феминистки, а за фАминистки... Ти до сол-ла стигаш.  Wink

Жоре, следващия път когато Кронки е във възбудено състояние ще се опитам да му премеря зениците, нещо това 60 пъти множко ми се струва...
(да не забравя и да премеря колко време го тресе ... Tired)



Що към Жорето се обръщаш ? newsm78

# 13
  • Мнения: 7 723
...Що към Жорето се обръщаш ? newsm78

По инерция  Whistling

# 14
  • Мнения: 920
Интересно какво ще е туй, дето толкова ще го възбуди.

Общи условия

Активация на акаунт