Clean&Clear

  • 1 709
  • 20
  •   1
Отговори
Какво мислите за тези продукти? Дали са ефикасни  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 339
Аз ползвам продукта за дълбоко почистване. Мия си сутрн лицето с него и съм много доволна. Придава ми една свежест.  Simple Smile

# 2
Интересувам се по-специално за крема с двойно действие.

# 3
  • Мнения: 689
Кой крем за двойно действие?
Аз ползвах увлажнителя за проблемна кожа,който едновременно подхранва и избелва.Много съм доволна,кожата не лъщи и е подходяща основа преди фон дьо тена.

# 4
Днес си взех брошурка от аптеката и има такув продукт "Хидратиращ крем с двойно действие".

# 5
  • Мнения: X
Преди доста време си го бях купила - не е подходящ за зимата, защото много изсушава, но за лятото е прекрасен. Съпругът ми го "окупира" и от 2 години използва само такъв- много е доволен, макар ароматът му да е малко странен. Peace

# 6
  • Мнения: 812
аз мисля,че са доста агресивни продукти Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 250
Ползвам два крема или маски за измиване.Едната е пилинг, другата е с изстудяващ кожата ефект. За сега съм доволна.Знам , че продуктите трябва да се сменят за де не привиква кожата. Така че спокойно можеш да ги пробваш новостите, които си се набелязала.Simple Smile

# 8
# 9
Наскоро гледах една реклама на тези продукти(беше нещо че още на другия ден изчезват черните точки) Thinking
Знае ли някой точното име на продукта,цената и някой ако го е ползвал има ли ефект? newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 4 746
Наскоро гледах една реклама на тези продукти(беше нещо че още на другия ден изчезват черните точки) Thinking
Знае ли някой точното име на продукта,цената и някой ако го е ползвал има ли ефект? newsm78
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=178881.0

# 11
Аз не съм много доволна  Rolling Eyes

# 12
# 13
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Момичета току що купих този на  CLEAN&CLEAR-Blackhead Clearing Daily Scrub ще видим кво ще стане,в смисъл доволна или не ще ви пиша.Ако ви интересува цената от Метро си го купих за 5,40лв.

# 14
  • Мнения: 18
Наскоро гледах една реклама на тези продукти(беше нещо че още на другия ден изчезват черните точки) Thinking
Знае ли някой точното име на продукта,цената и някой ако го е ползвал има ли ефект? newsm78

Мисля, че говориш за лисиончето с лилавата опаковка- използвам го от доста време и съм много доволна. Не ми изчезват черните точки на другия ден, но определено спират да ми се появяват. Simple Smile И не е скъпо- близо 7-8 лева Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт