Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 март 2007, 23:13 ч.

Бактерии в урината?

• 448
  • 6
  •   1
Отговори
Кажете нещо повече,как се лекува?Опасно ли е?Дъщеря ми е с такава диагноза и съм притеснена.

# 1
  • ...нямам дом, но имам път!
 newsm17
упорити са, опасни.. newsm17

# 2
  • Canada
Голямата ми дъщеря имаше миналата година. Няколко дена поддържаше висока температура, без други симптоми. Изисках да й направят пълна кръвна картина + изследване на урината и тогава цъфна бактерията. Предписаха й антибиотик, пи го 8 дни и това беше.

# 3
  • ГОре на черешата...
Предполагам, че е направена антибиограма. Следователно, лекувайте с посоченият в нея антибиотик.
Синът ми имаше Протеус и Ешерихия коли, когато беше на 1,2 г. Пи 7 дена Зинат и това беше.
Спокойно, с подходящия антибиотик ще мине, но непременно трябва да се лекувате Peace.

# 4
  • София
Опасно е само ако не се лекува.Иначе се прави антибиограма и с подходящия антибиотик се излекува

# 5
  • Мелбърн, Австралия
В обикновенна урина ли ги изолираха?

Пуснете стерилна 2 или 3 дни подред, че често обикновенната урина я замърсяват в лабораториите и излизат бактерии там където ги няма.

Heart Eyes

# 6
  • ...нямам дом, но имам път!
В обикновенна урина ли ги изолираха?

Пуснете стерилна 2 или 3 дни подред, че често обикновенната урина я замърсяват в лабораториите и излизат бактерии там където ги няма.

Heart Eyes
да! и при моите вече чудесни резултата нефроложката каза, че те не значет нищо..изследванията на стерилна урина потвърдиха, няма развитие на такива..

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт