Повръщане ...

  • 875
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 039
Момичета,защо така повръща този моя бе  Crazy Crazy Crazy Яде добре,много е жизнен,всичко друго е ок.Обаче като се нахрани и хукне да пълзи и да се търкаля по дивана,непрестанно повръща пюрета,каши и т.н.,цялата къща,всичко е в петна,помоооощ  Crazy Crazy Crazy Поне мляко не повръща,че е на Фризовом!Да не би да преяжда,знам ли  Thinking

# 1
  • Мнения: 601
Повръща или връща? Ако връща - е нормално. И Александра връщаше до преди 2 месеца. Беше нещо свързано с клапата,която затваря стомаха при хранопровода. Поради незрялост не се затваря добре и се връща малко храна. Израства се.

# 2
  • София
  • Мнения: 958
С първото ми дете нямах проблеми, но сега имам момиче и е нещо страшно. На 4 месеца е и непрекъснато връща по малко мляко, само пера лигавници - няма спиране. И аз знам, че се израства, но е неприятно и е свързано с малко напрежение в майката, все се питаш, дали все пак нещо не е наред. Четох, че е добре да се повдига леко леглото на около 30 градуса, но не с възглавници, да не се притиска корема, да се храни с почивки, често, но по малко. Надявам се скоро да го преодолеем и ние и ти!! Важно е да не се притесняваш!  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 364
Здравей LEI.
На колко месеца е малкият? Племеникът ми повръща до 10 - 11 месеца. Сега е на 2 години и 2 мес. и няма никакви проблеми.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 389
Случва се при някои дечица и ако не  повръща всичко, я просто връща- това е нормална реакция на храносмилателната система, която още не е съвършена, ще мине с времето.
Надявам се наддава нормално.

# 5
  • софия
  • Мнения: 495
Малкия беше така до 1 годинка.И аз се бях видяла в чудо,но слава богу мина Peace

# 6
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Матракът се повдига на 30градуса с нещо твърдо отдолу. Peace

# 7
  • Мнения: 138
Моят син повръщаше и връщаше.Голям ужас беше,но с времето всичко утихна и вече няма никакви проблеми.Така и неразбрах каква беше причината,а и докторите не я откриха.Единственият съвет беше,да спи на викоса възглавница,но и това не ни помогна особенно

# 8
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 На моя приятелка сина повръщеше така до към 10 месеца,в чудо се бяха видели.Водиха го на всякакви лекари,оказа се,че е здрав.Казаха им,че ще отмине с времето,така и стана...,но беше голямо чистене,пране и преобличане... Sick

# 9
  • Мнения: 287
а може би има чувствителен вестибуларен апарат и голямата му активност да не понася на стомахчето

# 10
  • Мнения: 115
и ние сме така, няма място, на което да няма петно от повръщано. А те не се и перат лесно.Старая се след ядене да не му давам да се върти много и да не се свива, но отдавна съм се примирила.

# 11
  • Мнения: 9 050
Пак имаш късмет. Моят разбойник и от Фризивом-а повръща #Crazy Казват, че се израствало това. Преглеждаха го - нищо му няма. Обаче на мен не ми става по-добре. по цял ден ходя да забърсвам. Понякога, когато го нося на ръце, повръща през рамото ми зад гърба и аз не виждам. После като вида пода..... ooooh! Разнесено навсякъде. Ама, какво да се прави - свикнах. Не е от преяждане, обаче и аз не знам от какво е.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 389
И ние бяхме така на всяко хранене,но и това отмина.

# 13
  • Мнения: X
Моят син повръщаше и връщаше.Голям ужас беше,но с времето всичко утихна и вече няма никакви проблеми.Така и не разбрах каква беше причината,а и докторите не я откриха.Единственият съвет беше,да спи на висока възглавница,но и това не ни помогна особено
PeaceИ при нас беше така.То не бяха снимки на стомаха, то не беше ''Фризовом'', стигнахме дори до ''Координакс'', но... нищо не помогна. Спря да повръща към деветия месец, като  го записах на ДМК.Много е гадно -не можех да тръгна на разходка без да помъкна половин гардероб  в количката. ooooh!

# 14
  • Мнения: 2 039
Благодаря ви за отговорите,момичета   bouquet  bouquet  bouquet
Да отговоря и аз!Валери е на 7 месеца.Това с повдигането на матрачето е безсмислено,защото той като спи никига не повръща,нито на разходка с количката. По-скоро проблемът е,че като се нахрани,хуква да играе,да пълзи и да се опитва да се изправя на главата си  Crazy Сигурно за това връща.Мляко не,само пюрета,при това плодовите.Реших да ги спра тези плодови пюрета  Crossing Arms Дано скоро отмине,че не ни останаха читави дрешки за пред хора  Tired

Общи условия

Активация на акаунт