Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора

DE

Мили мами,
искам да ви попитам дали сте карали лека или тежка бременност? Какви проблеми и кога сте имали? Как сте се чувствали и били ли сте работоспособни?  И на колко години сте били бременни?
Цитирай

Варна

Забременях на  28 год.Работих до 5-тия месец и още щях да работя,но работодателите взеха да ми въртят номера и реших на бързо да изляза в болнични,за да не ме уволнят и да остана без майчински.Проблеми не съм имала,изкарах лека бременност
Цитирай

всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин

Забременях малко след като навърших 26 години. Работила съм до последно- до началото на 9-ти месец. През бременността освен , че ходих на работа и командировки, учех  задочно една магистратура и се подготвях за изпити. Карам лека бременност ,имам още 4 дена до термин. Не съм повръщала, не ми тежи- +11 кг съм, единствено от 8-ми месец започнаха киселини.
Сега нямам търпение да се срещна с бебчо. yes
Цитирай

София

Забременях малко преди да стана на 22.В началото получих кръвоизлив,но след това всичко беше много леко.Не съм имала киселини,не съм повръщала.Работих до последно въпреки че беше доста топло и пътувах доста.
Цитирай

София

Изкарах прекрасна и лека бременност. Родих на 30 год, естествено и леко беше раждането на сина ми.
Цитирай

В.Търново

Забременях на 29 год.,родих -малко преди да навърша 30 WinkБременността ми беше много лека и спокойна,като цяло-по-добре не съм се чувствала никога WinkКачих 14 кг.,но така и не ги усетих Laughing-нямах някакви неразположения-като гадене,повръщане....Работих до края на 8-ия месец-бременността въобще не се отрази на работоспособността ми PeaceТолкова добре се чувствах докато бях бременна,че нямам търпение да го усетя пак Wink Very Happy
Цитирай
Здравейте,
моля ви да ми кажете , кога /в коя седмица/ трябва да се вижда ембриона на ехографа. Аз съм накъде в 5 и не се вижда още. Много се притеснявам.
Цитирай

Пловдив

Забременях на 25 , имах лека бременност само в последните3 месеца имах адски киселини и не можех да спя. Работих до последно . Една седмица преди да родя получих бъбречна криза и тогава спрях да работя.
Цитирай

София

Имах прекракрасна, лека бременност. За щастие ме подминаха всички неразположения типични за бременността и се чувствах прекрасно до края. Работих до последно. Родих на 25 г. с планово секцио, което мина много леко и, от което се възстанових доста бързо Hug
Цитирай

Пловдив

Hoops, раничко е още . Би трябвало на ехо да се вижда само точица . А и е възможно ако си в 5 г.с. още да няма и сърчице оформено бебето ти . Обикновено след 8 та седмица се вижда . Но все пак зависи и на какъв ехограф са те гледали . В БГ са стари и с много малка разделителна способност поне повечето. Успех с бременността и дано всичко е наред за теб и бебчо:)
Цитирай
ама лекаря каза, че не вижда точица , а само плодно сакче и започна да говори за кръвоизлив и кюртажи. А аз се чуствам добре.
Цитирай

София

Работех до последно, чувствах се добре, неприятен ми беше периода с гадененто.
Родих след 30.
Цитирай

Пловдив

Забременях на 27 години. Първите 3 месеца имах адско гадене, чат-пат повръщане, получих 3 кръвоизлива и една седмица лежах в болница. От 5-тия месец до сега имам контракции, а от преди една седмица и всички други "бременни" екстри - киселини, отоци, болки в кръста, прерязвания в корема, гадене и т.н.  Crazy
Но съм много, много щастлива от факта, че ще имам бебе и през цялото време дори за миг не съм се отчаяла и нито веднъж не съм се оплакала.  Very Happy  Love  Wink
Цитирай

София, център

Забременях на 28, родих на 29. Имах относително спокойна бременност, с неразположения до края на първия триместър. Не съм се откъсвала от работния процес . Бях на пълен работен ден до 20 дни преди на родя.
Цитирай

Люлин

Забременях на 26години и цялата бременност я искарах без проблеми.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора