Бременност и проблеми

  • 3 354
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
Hoops,когато бях в 5-та седмица(двата ми теста бяха положителни) отидох да ме гледат а ехограф.Установиха бременността,вътрематочна,но ме предупредиха,че още е много рано ,не може да се видят пулсациите на сърцето и дали не е "кухо яйце".Не мога да ти опиша какво ми беше през тези две седмици,докато чаках и какви страхотии изчетох #Crazy Отидох пак в 7-ма и тогава вече се виждаше пулс и се успокоих.
И при мен беше така!
Забременях на 21,живот и здраве на 22 ще съм мама,досега ми минава леко бременеето-малко повръщам и леко ме понаболява кръста,но няма как все пак имам човек в утробата!

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Забременях на 34 и работех почти до последно.Не съм имала никакви неразположения- повръщане,гадене....,само от 6я бях с много подути крака.

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Забременях на 32 г. Бременноста ми беше безпроблемна.Единственно в последните месеци ме боляха ставите на краката от достата килограми ,които натрупах.

# 33
  • Мнения: 2 936
забременях 3м. след като навърших 26г. в началото имах леко отлепена плацента,но изкарах безпроблемна бременност..имах много киселини след 5-ят месец...
не съм работила...

# 34
  • Мнения: 4 784
Не беше лека, но не мога да кажа, че беше тежка бременността ми. Имах непрестанно гадене от самото начало, повръщах до края, а за киселините да не казвам. Това повръщане ме уморяваше. Във втория триместър се чувствах по-добре и даже изминах над 5000км с кола от тук да Люксембург и обратно  Simple Smile, но общо взето чаках с нетърпение да родя и да се наям като хората  без да повръщам след това:)

# 35
  • Мнения: 2 336
Забременях на 28год. живи и здрави на 29 ще родя Simple Smile.Бремеността ми е лека не мога да се оплача поне до сега със някакви усложнения. Работих до 2-ри месец ,защото работата ми е такава че трябва да стоя доста време права, а в началото изпитвах силна болка в кръста и гърбнака, а после се появи и болко нико долу Cry. И т.к. не мога да изкарам 6 часа на крак,че дори и да посядам-излязох в болничен /по принуда/. И за сега се чуствам добре да чукна на дърво не се оплаквам, но има още време.

# 36
  • Мнения: 451
Забременях на 24, в началото имах гадене, после кръвоизлив, после контракции. Спрях да работя още преди да забременея.После ми се отваряха възможности да поработвам малко. Пътувах, спортувах, качих 8 кг, имах и киселини, отпадналост в първите месеци. Но като цяло нищо разтърсващо- хахахаа освен раждането

# 37
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Забременях на 29 г. и родих на толкова. Имам хипертония и по време на бременността ми се повиши кръвното. В края ме приеха в болница заради много високо кръвно, отоци и белтък в урината - прееклампсия. Родих нормално, едно здраво бебенце.
Работех до края, но аз работех от вкъщи по интернет.

# 38
  • Мнения: 506
С риск да разваля поредицата от безпроблемни и чудесни бременности се включвам и аз.Забременях на 28г,родих на 29г.Имах проблемна бременност (след 3 аборта) и лежах през цялото време в болница.Имах доста кошмарни моменти,качих 25кг,(ама то след това обездвижване 9 месеца какво да искам),но резултатът е прекрасен-след 1 седмица става на 1 година Grinning
Хубавото е че лошите моменти лека-полека се забравят и остават хубавите.Раждането ми беше със секцио и беше незабравимо изживяване!

# 39
  • София
  • Мнения: 1 424
забременях на 29 години, работих до последно - до 18.12., родих на 20.12. не съм имала никакви проблеми.
сега обаче си седя в къщи и си гледам бебока. Peace

# 40
  • Мнения: 1 446
Забременях на 26г. Работих до последно и имх една много лека и безпроблемна бременност. Качих 13кг. които свалих веднага. Върнах се на работа 1м. след като родих.

# 41
  • Мнения: 159
Първият път забременях на 21 години с близнаци ("спонтанно", т.е. без стимулация"), единствения дискомфорт беше постоянна болка в кръста, особено силна вечер, родих ги нормално само за 4 часа!!!  newsm44 Бях качила общо 25 кила, 10 "отпаднаха" с раждането, след това ми останаха 3-4 килца... Сега отново съм бременна, на финалната права, този път нямах абсолютно никакви проблеми, на финалната права, качила съм отново доста - около 18 кг, но не се притеснявам. До края на осмия месец си ходих на работа и това е причината тази бременност да мине почти незябелязано, а и с момчетата съм доста заета... Не знам защо, моята лекарка постоянно ме питаше: по-тежко ли караш втората бременност? Аз определено не мога да кажа, че е по-тежка, напротив! Тези от вас, които са бременни за втори или трети път, имате ли мнение по въпроса?

# 42
забременях на 26г,имах много лека бременност, е малко  повръщах в началото.работех до 7 месец .качих 14 кг.и вече няма и помен от тяхсега си гледам бебчето Peace

# 43
  • Мнения: 469
Първия път забременях на 24г.,а втория на 27г.И двата пъти беше едно и също първите 5 месеца ужасно повръщане 1м. почивка и после киселини.След два спонтанни аборта ми препоръчаха почивка и не съм ходила на работа.Втората бременност мина много бързо покрай грижите за първото дете.Сега като се обърна назад виждам само хубавите моменти.Трудностите се забравят в момента в който прегърнеш малкото слънчице

# 44
  • Мнения: 3 412
Аз като новак имам въпрос-кога най-рано може да се установи един или два плода носи майката,т.е.дали ще има близнаци?

Общи условия

Активация на акаунт