Бременност и проблеми

  • 3 351
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 817
Мили мами,
искам да ви попитам дали сте карали лека или тежка бременност? Какви проблеми и кога сте имали? Как сте се чувствали и били ли сте работоспособни?  И на колко години сте били бременни?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Забременях на  28 год.Работих до 5-тия месец и още щях да работя,но работодателите взеха да ми въртят номера и реших на бързо да изляза в болнични,за да не ме уволнят и да остана без майчински.Проблеми не съм имала,изкарах лека бременност

# 2
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Забременях малко след като навърших 26 години. Работила съм до последно- до началото на 9-ти месец. През бременността освен , че ходих на работа и командировки, учех  задочно една магистратура и се подготвях за изпити. Карам лека бременност ,имам още 4 дена до термин. Не съм повръщала, не ми тежи- +11 кг съм, единствено от 8-ми месец започнаха киселини.
Сега нямам търпение да се срещна с бебчо. yes

# 3
  • Мнения: 678
Забременях малко преди да стана на 22.В началото получих кръвоизлив,но след това всичко беше много леко.Не съм имала киселини,не съм повръщала.Работих до последно въпреки че беше доста топло и пътувах доста.

# 4
  • Мнения: 5 401
Изкарах прекрасна и лека бременност. Родих на 30 год, естествено и леко беше раждането на сина ми.

# 5
  • Мнения: 1 986
  Забременях на 29 год.,родих -малко преди да навърша 30 WinkБременността ми беше много лека и спокойна,като цяло-по-добре не съм се чувствала никога WinkКачих 14 кг.,но така и не ги усетих Laughing-нямах някакви неразположения-като гадене,повръщане....Работих до края на 8-ия месец-бременността въобще не се отрази на работоспособността ми PeaceТолкова добре се чувствах докато бях бременна,че нямам търпение да го усетя пак Wink Grinning

# 6
Здравейте,
моля ви да ми кажете , кога /в коя седмица/ трябва да се вижда ембриона на ехографа. Аз съм накъде в 5 и не се вижда още. Много се притеснявам.

# 7
  • Мнения: 100
Забременях на 25 , имах лека бременност само в последните3 месеца имах адски киселини и не можех да спя. Работих до последно . Една седмица преди да родя получих бъбречна криза и тогава спрях да работя.

# 8
  • Мнения: 4 621
Имах прекракрасна, лека бременност. За щастие ме подминаха всички неразположения типични за бременността и се чувствах прекрасно до края. Работих до последно. Родих на 25 г. с планово секцио, което мина много леко и, от което се възстанових доста бързо Hug

# 9
  • Мнения: 100
Hoops, раничко е още . Би трябвало на ехо да се вижда само точица . А и е възможно ако си в 5 г.с. още да няма и сърчице оформено бебето ти . Обикновено след 8 та седмица се вижда . Но все пак зависи и на какъв ехограф са те гледали . В БГ са стари и с много малка разделителна способност поне повечето. Успех с бременността и дано всичко е наред за теб и бебчо:)

# 10
ама лекаря каза, че не вижда точица , а само плодно сакче и започна да говори за кръвоизлив и кюртажи. А аз се чуствам добре.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 389
Работех до последно, чувствах се добре, неприятен ми беше периода с гадененто.
Родих след 30.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 37
Забременях на 27 години. Първите 3 месеца имах адско гадене, чат-пат повръщане, получих 3 кръвоизлива и една седмица лежах в болница. От 5-тия месец до сега имам контракции, а от преди една седмица и всички други "бременни" екстри - киселини, отоци, болки в кръста, прерязвания в корема, гадене и т.н.  Crazy
Но съм много, много щастлива от факта, че ще имам бебе и през цялото време дори за миг не съм се отчаяла и нито веднъж не съм се оплакала.  Grinning  Heart Eyes  Wink

# 13
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Забременях на 28, родих на 29. Имах относително спокойна бременност, с неразположения до края на първия триместър. Не съм се откъсвала от работния процес . Бях на пълен работен ден до 20 дни преди на родя.

# 14
  • Мнения: 227
Забременях на 26години и цялата бременност я искарах без проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт