Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора

под водата

Мили мами,колко време Ви трябваше да се възстановите след секцио за да можете да правите секс?Какво ви посъветваха докторите...колко време трябва да мине?А Вие спазихте ли съвета им Rolling Eyes?Благодаря ви предварително  bouquet
Цитирай

под жаркото слънце

"Отчетох" се на 33-ия ден. Докторът каза след спирането на лохиите, не е по-различен случаят от естественото раждане, но повече внимавахме.
Цитирай

София

След нормално раждане правих секс на 20-тия ден.
А след секцио, предполагам, че когато ти се чувстваш комфортно - можеш да действаш   bouquet
Цитирай

Пловдив

След като ми спряха лохиите , но определени пози не ми бяха удобни известно време. Всичко зависи от това как се чувстваш ти Smile
Цитирай

софия

Щом ми спряха лохиите.Значи горе-долу на 25 ден Laughing
Цитирай

Варна

Мили мами,колко време Ви трябваше да се възстановите след секцио за да можете да правите секс?Какво ви посъветваха докторите...колко време трябва да мине?А Вие спазихте ли съвета им Rolling Eyes?Благодаря ви предварително  bouquet

Ох, и ти като мен. Аз още не съм родила обаче през половината бременност не сме правили секс (от страх и неудобство, че съм доста обемна) и сега и двамата със съпруга ми само 1-3 виждаме  Laughing Нямам търпение да мине всичко и да мога да му се порадвам  Love Blush
Цитирай

При хората, които обичам

Някъде около 40-я ден.
Цитирай

В бара!!!!

Smile
и ние така
Цитирай

Стара Загора

Секциото не пречи на секса.След като минат лохиите все пак.  Peace
Цитирай

София

На 20 ден с презереватив Hug
Цитирай

varna

на 36 ден- но се заредете с овлажнител-след раждането влагалището е по сухо а и от притеснение, такаче по добре да имате под ръка нещо подобно Smile
Цитирай

София

Веднага щом ми свършиха лохиите-около 40-ия ден.
Цитирай

Madrid

На 20-я ден горе-долу!
Цитирай

София

на 36 ден- но се заредете с овлажнител-след раждането влагалището е по сухо а и от притеснение, такаче по добре да имате под ръка нещо подобно Smile
Toва не важи за всички. Аз нямах проблем с овлажняването. Започнахме след като спряха лохиите, но при мен беше чак на 40-тия ден. Иначе бях готова още на третия ден. Родих със секцио.
Цитирай

вече в собствен дом

Гинекологът ми ми беше казал след 25 дни, но аз лично предпочетох след около 40-50 дни. Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора