Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 737 отговора

София

Здравейте:)Преди месец родих и второто си дете и вече е време да се погрижа и за себе си. От утре тръгвам на фитнес. Но ми се иска да променя  външния си вид като започна от косата. Имам дъгла, гъста коса, но ми се иск нещо различно. Искам да отида при някой супер фризьор дето си разбира от работата и да  се оставя в ръцете му, защото и аз незнам каква прическа да си избера. Иска ми се да си повиша самочувствието като започна именно от такава голяма промяна като косата. Препоръчайте ми такъв фризьор Smile
Цитирай

под голямата лоза

Кажи в коя част на София ще ти е удобно да отидеш  Thinking

Искренно ти препоръчвам мойта фризьорка- 0898 878 498- Мария  Very Happy
Салон  "Мания", намира се зад Френската гимназия  Very Happy
Цитирай

София

Аз ходя при Сезен в салона на Капанов на Скобелев. Не бих я сменила за нищо на света...
Цитирай

близо до Витоша

салон "Кало" в Младост 1а  Very Happy
Цитирай

София

Кажи в коя част на София ще ти е удобно да отидеш  Thinking

Искренно ти препоръчвам мойта фризьорка- 0898 878 498- Мария  Very Happy
Салон  "Мания", намира се зад Френската гимназия  Very Happy
Живея в Младост 1, но ми е удобно навсякъде,защото съм с кола.
Цитирай

София

Аз ходя при Сезен в салона на Капанов на Скобелев. Не бих я сменила за нищо на света...
И аз си мислех да пробвам салоните на Капанов.Дали би ми дала координати Praynig
Цитирай

Аз препоръчвам Кало
Цитирай

далече от морето

Жоро Колев ''суета''.намира се близо до Билла на Бул. България
много известен в средите си.голяма част от фолк певиците са му клиентки
Цитирай

София

Сезен Конакчиева
9523787
бул. Скобелев 63

Само трябва да си запазваш час от по-рано. Много е трудно да се уредиш с час от днес за утре при нея. Аз се обадих в понеделник за събота и пак имаше само 2-3 свободни часа.
Цитирай

София

Радина от салоните "Стил" - на ул. Оборище е единият, а другият на ул. Иван Асен II. Peace
Цитирай

София

Мария Томова от салон "Вени" Peace
Цитирай

София

Понеже си търся нов фризьор (моята замина в чужбина завинаги  Confused)  и бих искала да се възползвам от темата за да не пускам нова със същото заглавие.
В момента косата ми е къса малко над раменете и права и всяка грешка на фризьора си личи от километър. Така, че моля ви препоръчайте ми такъв фризьор. Иначе за да си намеря отново "моя фризьор" бих пробвала наред  Wink. Но ще изчакам вашите препоръки.
Благодаря ви.
Цитирай

Орлов мост

Радина от салоните "Стил" - на ул. Оборище е единият, а другият на ул. Иван Асен II. Peace

къде на Иван Асен ??? и тази Радина на двете места ли работи?
Цитирай

Аз да похваля Чочо от Фетиш.....(почти всички фолк певачки се правят при него, много бизнес дами и популярни хора)той е най- добрия , от опит го казвам  Smile
Цитирай

София

Под колоните на "Валентините" на "Графа" има козметично студио и фр. салон. там работи едно момче, казва се Кристиян. Той е мн. добър фризьор. Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 737 отговора