Питане за д-р Емилия Кирякова?

  • 14 262
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Molia vi kajete neshto za Dr.Emilia Kiriakova ako ste chuvali?Dobar spezialist li e.....ima li otzivi

# 1
  • София
  • Мнения: 1 877
ами да, тя ми следеше бременноста в поликлиниката. приятна е много, точна е. но моята брем.  беше безпроблемна и ходех съвсем рутинно, почти не съм й създавала работа. нека и други да кажат. тя сега мисля че се премести в японската болница.

# 2
  • Мнения: 223
Molia vi kajete neshto za Dr.Emilia Kiriakova ako ste chuvali?Dobar spezialist li e.....ima li otzivi

да - в японската болница е. не е лоша жената, но спестява доста изследвания (освен ако не си ги поискаш) ...незнам..по - добре търси някой друг според мен...
безпроблемна бременност ти желая Hug

# 3
  • Мнения: 342
Тя ми водеше цялатя бременност и съм доволна от нея newsm10.Онзи ден ходих на профилактичен при нея ,но вече се беше преместила в ТОКУДА....жалко. Но...мойта бременност също си беше ок. Та на нейно място беше Др. Димитър Ленков та той ме прегледа....а нещо за него....??? newsm08

# 4
  • София
  • Мнения: 1 877



да - в японската болница е. не е лоша жената, но спестява доста изследвания (освен ако не си ги поискаш) .


това е така за спестяването, да. затова казах, че като за лекар от поликлиниката, който е затрупан от работа е приятна, наистина заради малкото направления спестява доста от по-непопулярните изследвания, че и някои други (анален секрет напр. при мен накрая на бременността). попитах я, но каза, че не е непременно нужно. като цяло е добра. но ако имаш възможност иди н аконсултация платена в някоя от болниците, шейново или св. софия. друго си е.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 277
Някой да има впечатления, исках да се запиша на консултация в тази болница, но се оказа, че всички лекари освен Кирякова са заети...
Ще ви бъда благодарна ако споделите впечатления.

# 6
  • Мнения: 54
Здравей!Преди две седмици и аз си записах час за консултация при Кирякова.Работила е в Х.Димитър в 23-та поликлиника и доколкото знам в Шейново.Препоръча ми личната лекарка,а и отзивите от всички познати в квартала са много добри.Просто от скоро е в Токуда и затова при нея е по-свободно.

# 7
  • Мнения: 117
И аз ще си записвам скоро час в Токуда - поне ще опитам.  Това са първи отзиви за Кирякова, така че пишете какви са ви впечатленията. Ще следя темата

# 8
  • Мнения: 88
Питане за д-р Емилия Кирякова?  Някой раждал ли е при нея и ходил ли е на женска консултация?









-------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 01:26 от Доня Туфиня

# 9
  • Мнения: 54
В петък сутринта имам час при нея.Като мине прегледа ще споделя как е минало.Вече нямам търпение smile3521

# 10
# 11
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Здравейте, момичета!

Аз живея в Хаджи Димитър.
Бях при Кирякова през цялата първа бременност - наблюдаваше ме. Не мога да кажа нищо определено, защото бремеността ми си беше нормална, нямах никакви оплаквания или усложнения. Наблюдаваше си ме редовно и старателно.
Ходех при нея и след като родих - на женски консултации.
Започнах да ходя и при нея, като забременях втори път - пак си ме наблюдаваше, но се премести в Токуда, а мен това много ме отчая, защото трябваше да си сменям гинеколожката. Направих го. Токуда ми е много далеко - и от работата, и от квартала ни, не мога да успея да ходя дотам, просто защото съм работеща бременна - като повечето от вас. При това имам и 3 годишен син, който ми запълва времето, в което не съм на работното си място.

Кирякова е много готина, като човек. Изключително внимателна е и си помни случаите на всичките пациентки. В Хаджи Димитър в болницата нямаше свободни часове при нея с дни напред, да не казвам седмици. Адски е съобразителна, внимателна и много интелигентна.
Нямам особени впечатления що се отнася до професионализъм. Първо, аз самата не съм специалист в тази област и второ, не ми се е налагало да ползвам някакви специални  лечения.

Общо взето съм доволна от нея, но съм много разочарована от начина, по който напусна болницата и се оказа, че масово пациентките й не са били предупредени - почти никоя не е знаела, че това ще се случи. Това й беше единствената "издънка" за всичките години, през които я познавам, но пък много сериозна и неприятна!

И едно лошо впечатление /наблюдение/ - много изследвания се правят при нея, в тази лаборатория, в поликлиниката до Малък Градски Театър /до Канала/ - Цибалаб се казваше. А там е много скъпо и става една - изследване след изследване - пари да имаш.

Много би ми било интересно да разбера какви ще са впечатленията на повечето от вас.
Аз, определено не мога да кажа твърдо ЗА или ПРОТИВ нея. Не съм и по средата, дори.

# 12
  • Мнения: 131
Здравейте,

ходих при Кирякова докато беше в 23-та поликлиника в Хаджи Димитър. Препоръча ми я приятелка, която ходила при нея по време на бременността си и беше доволна. Тъй като на мен това ми  е първа бременност и не знаех какво да очаквам от тези консултации приемах за нормално това, че имахме по има-няма 2 мин. в месеца заедно през които тя все нещо пишеше и повтаряше" слушам-слушам". При нея имах само едно изследване за кръвна картина - за останалите все не й стигаха някакви картончета.

Бях в пети месец, когато на консултация тя заяви "след седмица напускам". Бях шокирана, че не беше предупредила по-отрано. Имаше един месец докато започне в Токуда и реших да изчакам и да се запиша пак при нея в Токуда, за да продължи една и съща лекарка да ми наблщдава бременността.

След месец се обадих и постоянно получвах - "обади се другата седмица, по ЗК имам само 2 часа в седмицата и немога да те взема". Така минаха 2 месеца, а аз още не бях ходила на консултация.

В крайна сметка се записах в поликлиниката до нас. Д-рката там беше възмутена, че за 7-ем месеца, рискова бременност  аз имам само едно изследване направено. За един ден ми пуснаха 9 изследвания и през цялото време повтаряха, че това е нелепо!

Може би Кирякова е добър специалист- стига да не минаваш по ЗК. Може би го беше "ударила на уволнение" и за това много-много не взимаше присърце пациентите си....което е непрофесионално!

# 13
  • Мнения: 54
Доста се написа за д-р Кирякова,чух мнения от познати и никой не каза,че е доволен от нея.И незнам защо реших,че точно тя би могла да проследява бременността ми.Преди три седмици си записах час при нея в Токуда за тази сутрин.Отивам аз днес и като се започна едно чакане...........та час и нещо.Направо побеснях.Извиква ме по някое време сестрата и ми казва : ами вие незнам кога сте си записали час,но вече всичко е препълнено при нас за ЖК,лекарите работят само един ден със ЗК,................Попитах я защо реши чак сега да ми каже,след като чакам отвън час и половина,и нали затова вземат тел. за обратна връзка ,че това е безотговорност от тяхна страна!Тя извика Кирякова,която така нагло се опита да ми обясни всичко отначало.Като ми писна ,та я навиках и нея едно хубаво.Ако знаех,че е заето при тях щях да си запиша час при друг лекар,а аз чакам почти месец ,сутринта къде ли ми беше зле,пак вися ли вися...Не ща и да чувам вече за Кирякова! Twisted Evil

# 14
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Светулчице, не се ядосвай!
Взимай се в ръце, не губи време и си намери нов гинеколог. Няма смисъл да се луташ из Токуда. Мъжа ми работи там, докато правиха болницата и изрично ме предупреди, че всичките тези "2 часа НЗОК" са измислица да зарибят хората и после да ги прекарат по другата си линия. Каза, че каквото и да си говорим, болницата е за БОГАТАШИ! Ама наистина богаташи!
Ако ще чакаш с месеци тези 2 часа НЗОК при Кирякова, по-добре не го прави.
Смени я, то ти не си й ползвала и услугите, де.

Ако искаш да ти кажа аз при коя се записах и наистина съм доволна.
Не знам дали ще ти е удобно при нея, че кабинета е към Сточна гара, по-точно ул. Бенковски.

Общи условия

Активация на акаунт