Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора

Варна

Здравейте момичета,бременна съм във 9 г.с. и утре ще ходя да ми правят изследвания,кръв ,урина и секрет от влагалищетото.Та проблемът е следния,сестра ми ми каза да не им давам да ми вземат секрет в ранна бременност защото не било хубаво,получавало се кървене и можело да абортирам.Та въпросът ми е на вас кога ви взеха секрет и имали ли сте кървене или някъкъв подобен проблем.Моля кажете ми че съм много притеснена и се чудя какво да правя  Thinking
Цитирай

Пловдив

Не са ми вземали секрет толкова рано. Мисля че беше в 8-ми месец.
Цитирай

Варна

На мен ми взеха секрет горе-долу по същото време. Не съм имала кървене или някакви други проблеми и бебка вече е на 6 месеца.
Цитирай

BG

на мен ми взеха секрет за микробиология, но беше в началото на 4ти месец и останах с впечатлението, че не се прониква много навътре .  ако те притеснява можеш да откажеш - аз отказах цитонамазката - просто трябваше да се разпиша.
Цитирай

Варна

Значи мога и да откажа така ли? Много ми е притеснено направо незнам.Само да не се убиди  докторката като и кажа 4е не искам да ми вземе секрет
Цитирай

вече в собствен дом

Няма проблеми.Секретът се взема бързо и не от много навътре.На мен ми взимаха в 14г.с. Peace
Цитирай

близо до Витоша

на мен ми взеха секрет за микробиология, но беше в началото на 4ти месец и останах с впечатлението, че не се прониква много навътре .  ако те притеснява можеш да откажеш - аз отказах цитонамазката - просто трябваше да се разпиша.

и аз така  Wink
Цитирай

Ако си си правила скоро преди да забременееш- откажи, но иначе не рискувай. Неоткрити навреме проблеми могат да доведат до преждевременно раждане.
Аз бях с кървене в 11 седмица, но въпреки това ми правиха микробиология, всъщност се ползва само една клечка като тази за уши, не се бърка навътре, не мисля, че може да доведе до проблеми  newsm78
Цитирай

Варна

е как им отказавате? аз с епритеснявам да не ги убидя знам ли
Цитирай

Варна

правена ми е цитонамазка преди 6 месеца и имах гъбички
Цитирай

близо до Витоша

е как им отказавате? аз с епритеснявам да не ги убидя знам ли

е,за кво ще ги обиждаш newsm78
казваш,че се притесняваш и че,не искаш,че ти е рано и готово  Wink
« Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 16:18 от Мони * »
Цитирай

София

не се притеснявай, на мен също ми взеха по това време секрет.
няма как да прокървиш, защото секретът не се взема чак от такава дълбочина.
а и според мен е полезно сега да ти вземат секрет, ако има някаква инфекция, да се лекува на време.

в заключение мога да кажа само, че вземането на секрет е напълно безболезнено и безопасно Smile.
Цитирай

София

Недей да отказваш да ти вземат секрет, на мен ми взеха точно в 9г.а .
Хубаво е ако има инфекции да се лекуват на време, защото не всички от тях имат симптоми.Секрета се взима с енда клечка като за уши но по-дълга. Взима се без да се бърка , въвсем леко , няма да има проблем , секрета се взима от влагалището , а не от шийката .При секс проникването е много по дълбоко мога да ти кажа , така че по тази логика не би трвало да правиш  секс докато родиш (стига да нямаш проблеми разбира се )!
Цитирай

Стара Загора

Може да се откаже, аз си направих, както са писали по нагоре с една клечка се взима секунди трае всичко, нямам никакви проблеми на 01.03 ми взе.
Цитирай

под звездите

Не са ми вземали секрет толкова рано. Мисля че беше в 8-ми месец.
И при мен
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора