Aз ли не съм в ред?

  • 2 892
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Ей, като се запънете за пустите му подаръци на тия измислени празници...

Нали знаете, че болшинството мъже МРАЗИМ пазаруването и никога няма да го заобичаме. Колкото и да не ви се вярва, стресиращо е! Да измислиш какво, щот то не може да е нещо просто ей така, после пък и да го намерим, и накрая вечно да сме в терзание дали не сме сбъркали и дали отсреща не симулират благодарност от добро възпитание. Еб..м ти и удоволствието, еб..м ти и демонстрирането на любов, загриженост, или каквото там мислите, че изразява въпросния подарък.
Не може ли просто да жертвате "моментът на изненада" и да кажете какво искате? Защо само мъжете трябва да се гърчим при наближаването на всеки "празник"?

Перченето с изкарваните пари е съвсем друг филм.

вярно е
моя мъж би купил всичко дето искам но се побърква ако трябва да избере сам - най-вече май от страх че няма да харесам подарък

е ясно е обаче че проблема тук е друг май... май е скрънзане но не съм убедена

# 16
  • Мнения: 2 723
LOL ,
Как пък някои мъже знаят, а други не...
Възможностите нямат нищо общо с желанието да зарадваш половинката си...
Толкова пък не знаете какво харесва жената до вас ли?
Любим парфюм, малко бижу, или някаква си нейна странност (при мен са часовници).
Като не знаете, питайте някоя колежка, приятелка, или направо жена си.
Моя мъж идеално запомня като се мотаме по улиците в кой точно часовник съм се зазяпала. Не сме цъфнали и вързали, но винаги имам подарък...
Ако не друго, винаги можете да купите един голям букет цветя...
Нали сме семейство, как няма да знае какво ми харесва Shocked Нали си говорим Thinking
Така че айде моля ти се... разваляли сме ви празниците... дали пък такива мъже като теб и героят на темата не развалят нашите празници Twisted Evil

# 17
LOL ,
Как пък някои мъже знаят, а други не...
Възможностите нямат нищо общо с желанието да зарадваш половинката си...
Толкова пък не знаете какво харесва жената до вас ли?
Любим парфюм, малко бижу, или някаква си нейна странност (при мен са часовници).
Като не знаете, питайте някоя колежка, приятелка, или направо жена си.
Моя мъж идеално запомня като се мотаме по улиците в кой точно часовник съм се зазяпала. Не сме цъфнали и вързали, но винаги имам подарък...
Ако не друго, винаги можете да купите един голям букет цветя...
Нали сме семейство, как няма да знае какво ми харесва Shocked Нали си говорим Thinking
Така че айде моля ти се... разваляли сме ви празниците... дали пък такива мъже като теб и героят на темата не развалят нашите празници Twisted Evil


Бре, да се не надява човек?! Хората били различни, разбийш ли! И аз се чудя що така, ама ей
 на, документи и факти.

И къде, викаш, е тръпката? Поредният часовник, който сама си си избрала? Или не е баш така?

Ако се придържаме към "стандартните", за въпросната, подаръци ще почнат обвиненията, че просто отбиваме номера, което няма да е далеч от истината. За пореден път задачата няма вярно решение. Добре поне, че с времето свикваме с безизходицата.

# 18
  • Мнения: 3 499

 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Тоя мъжа ти направо ме разби!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Покажи му по някакъв недиректен, но 100% разбираем за него начин, че не цениш толкова много изкараните от него пари, а шастието в живота, което се изразява и в това да видиш, че другият го е грижа за теб и желанията ти.

LOL, много мъже мислят като теб, но една връзка не е просто съжителство и споделяне на разходите. Много малко се иска, за да обърнеш внимание на някого, да го зарадваш. Аз съм получавала безумни подаръци, но пък човекът е помислил за мене! Стопля ти сърцето. Ако искаш, ще разбереш как лесно да избереш изненада за някого. Въпросът е, че повечето такива като теб не искат да го направят - приоритети...

Ама какъвто сме си избрали и както сме го научили, с такъв ще си живеем  Laughing Важното е другите неща да са в релси.

# 20
  • Мнения: 574
Лошо  ThinkingМоя е от другите ако не ми се похвали колко пари е изкарал и не ми ги даде до стотинка нямя да заспи! Mr. GreenНо пък има други трески за дялане!Много е обидно отошението на съпруга ти-никога ли не си му казвала как се чустваш в прав текст? newsm78

# 21
  • Мнения: 8 999
НАИСТИНА ЛИ МЪЖЪТ ТИ ТИ НАТЯКВА КОЛКО ПАРИ ИЗКАРВА??? Моят веднъж, докато бях още по майчинство, нещо беше превъртял явно, та ми състави изречението:" Аз те издържам". Лелеее, как не го очистих на място, не знам - гледам 2 деца, оправям къщата, пазарувам, поддържам колата, чистя, готвя - по 18 часа на ден, седем дни в седмицата - посъветвах го да прегледа офертите за детегледачки и дом. помощници и за всяка дейност да ми плаща по два лева на час /такива са тарифите/ - като пресметна, че ще трябва да работи извънредно, за да ми плаща надницата, се осъзна класово и нямам проблеми. Пак повтарям, че се беше объркал нещо. Иначе е много щедър наистина - той може да ходи с едни дънки, но всяка моя прищявка /е, гледам да са разумни, разбира се!/, я удовлетворява. За мен и за децата не щади нито пари, нито сили. Но не очаквам подарък за 8ми март - подаръци приемам за личните ми празници - рожден ден, раждането на децата /дори на Коледа не искам подаръци/

# 22
  • Мнения: 4 068
Моля помогнете ми - аз ли не съм в ред или мъжът ми? Идва миличкият преди половин час и ми разказва как отишъл в магазина на сестра си, за да ми купи подарък за 8 март, но понеже всичко било много тинейджърско (аз съм на 26) се отказал и затова подаръкът ми щели да бъдат блузата и полата, които ми купи преди две седмици (защото влезе в магазина докато ги пробвах и му стана неудобно и ги плати; иначе щях да си ги купя с мои пари - той много държи на факта, че изкарва повечето пари у дома и затова избягвам да ми плаща поне дрехите, защото винаги го повтаря поне по 20 пъти пред всички роднини). Не държа толкова да имам подарък, щеше да ми е достатъчно и едно лале, но според мен начин, по който реши да си спести отново 2 лева е много грозен (имайте предвид, че само през последния месец е изкарал 20 000 лева).

Мен първо ме учудва факта, че имате мои и твои пари. Никога не е имало подобно разделение в моето семейство. Второто, което ме учуди неприятно е това, че ти натяква, че той изкарва повече и те облича. Ами мъж е в крайна сметка и при това твой-най-нормалното нещо е да те облича и глези щом има достатъчно пари да го прави. Много е грозно, че го афишира така. И трето-постъпката ми е много гадна според мен. Дори и нищо наистина да не си харесал на жена си не пречи да и купиш дори и един зюмбюл дет се вика, за да видиш усмивка на лицето и.
Съвсем наред си си мила ти-мъж ти обаче не е.

# 23
  • Мнения: 236
Моля помогнете ми - аз ли не съм в ред или мъжът ми? Идва миличкият преди половин час и ми разказва как отишъл в магазина на сестра си, за да ми купи подарък за 8 март, но понеже всичко било много тинейджърско (аз съм на 26) се отказал и затова подаръкът ми щели да бъдат блузата и полата, които ми купи преди две седмици (защото влезе в магазина докато ги пробвах и му стана неудобно и ги плати; иначе щях да си ги купя с мои пари - той много държи на факта, че изкарва повечето пари у дома и затова избягвам да ми плаща поне дрехите, защото винаги го повтаря поне по 20 пъти пред всички роднини). Не държа толкова да имам подарък, щеше да ми е достатъчно и едно лале, но според мен начин, по който реши да си спести отново 2 лева е много грозен (имайте предвид, че само през последния месец е изкарал 20 000 лева).
нямам думи просто  #Crazy това е ужасно,което го пишеш.от колко време сте женени?винаги ли е бил такъв?

# 24
  • Мнения: 524
Ей, побъркахте жената! И без това й е вкиснато, а вие- дай още вода във воденицата. Такъв или онакъв -това е ! Плюс това има и много други нюанси, които човек не може да сподели в постове си.
Не вярвам, че  само мъжът й е сбъркан, а всички останали или нашите са перфектни.
И какво като му спретне такъв или онакъв номер- излишно напрежение. Нека му каже в прав текст какво я обижда. Това за демонсрациите пред приятели ми звучи твърде пуберско. И защо да слиза на неговмото ниво с подобни постъпки.

Хубав ден натътък-  без значение с подаръци или без, със зюмбюл или без златно колие. Hug

# 25
  • Добрич
  • Мнения: 207
И аз съм на мнение, че трябва да му го кажеш в прав текст, просто и ясно. Но иначе ти си съвсем в ред, аз бих побесняла, ако тръгне да ми натяква, че изкарва повече и ти купува това или онова. Да се постави на твоето място, ако ти тръгнеш да изкараваш повече пари той как ще се чувства.  newsm78

# 26
  • Мнения: 809
Пък аз моя си го познавам и знам, че нищо няма да ми подари, и това изобщо не ме притеснява. Whistling
Но за наистина важни празници винаги успява да ме изненада.
Последният път беше за рождения ден на сина ни. Така ме изненада, че се разплаках, но да не разводняваме темата.

Според мен тъпото е, че ти е разказал намеренията си, които не е реализирал. Ако все пак беше взел цвете и ти бе разказал, по-друго щеше да е. А това, че е решил, че дрехите, които ти е купил ей така преди време, са за 8 март, направо ме изумява. Shocked
Да беше го премълчал поне.

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
renci: Мен първо ме учудва факта, че имате мои и твои пари.

Е какво чудно има?! Всеки си харчи неговите пари, какъв е проблема?

# 28
  • Мнения: 4 629
Кофти е постъпил мъжът ти, но пък ти нали казваш, че сте заедно отдавна и той си е такъв. Не, че от това сигурно ти е по-малко обидно, но поне не е изнанада за теб поведението му по празниците  Rolling Eyes Аз на твое място сигурно бих му казала как се чувствам. Не бих се надявала, че сам ще се сети или ще се промени

renci: Мен първо ме учудва факта, че имате мои и твои пари.

Е какво чудно има?! Всеки си харчи неговите пари, какъв е проблема?

 Не съм ренци,ама да кажа - проблема е, когато става въпрос за семейство. Какво сметката за пазаруване на 2 ли да се дели? Или всеки сам да ходи да си купува каквото обича да яде и после да си го хапва  ShockedТелефона на 2 ли да се дели или всеки да си плаща неговите разговори с неговите си пари? Някак не ми се връзва това харчене на парите с понятоето за семейство.

# 29
  • Мнения: 953
а ти докато се правиш на велика ,и му спестяваш едно голямо перо в бюджета - т.е. купуването на дрехи за една жена,толкова повече той ще си спестява подаръци.
ами че ти си луда- извинявай,но ако питаш мен гордостта не ти е добър другар. ами че нека се хвали,какво по-хубаво от това да вади пари и да ти угажда.нали ги вади за теб.това е и приоритет на мъжа да вади пари за семейството ,и колкото повече вади и угажда на жена си ,толкова тя трябва да е горда от това.
ако можех да си позволя,бих си стояла даже в къщи ,да ходя на козметици,фризьори и с приятелки на кафе,докато мъж ми вади пари за да ме глези. и от това щях да съм много горда,че имам такъв мъж.една жена - да ходи на работа,да гледа деца,да оправя в къщи и накрая да му спестявам пари ,защото щял да се хвали.лично аз ще го хваля ,ако ги вади и ги дава за мен.опомни се.не го учи така,ще стане безотгороворен.няма мои и твои пари,те са общи.

Общи условия

Активация на акаунт