Много мина, мъничко остана и през МАЙ ще стана мама!

  • 9 313
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • На морето!
  • Мнения: 5 754
Приказка,утре ще идваш ли на срещата?Аз също си търся магазин в Бургас където да продават сутиени за кърмачки и бременни  Thinking
Кси,страхотна ни е темата  HugС голямо удоволствие се разписах   Mr. Green

# 16
  • Мнения: 16
Честита темичка, мами и поздравления за КСИ!

Xai, благодаря ти, че ще правиш подробно проучване и заради нас. И аз мисля да поразпитам, но чак след 10-тина дни доктора от Фемина и дано да е отзивчив да пусне повече инфо.
Тия дни ще ходя и на хематолог, та ще пробвам и на място да получа информация поне за актуалния ценоразпис.

Лека вечер от мен!

# 17
  • Мнения: 270
randuna че как няма да идвам на срещата, кой мислиш дава остроумни идеи  Crazy. Да ни е свежарка само Рени, че е нейна честа да ни събира.Подготвяй се за изненадииии... а давай да намерим такъв магазин , но за памучни сутиени, че всичко друго ми действа зле. А, Рандуна знае ли се вече пола на бебчо?
Все моми в Бургас... Flutter...

# 18
  • Мнения: 3 089
пешън - сегашната ми ултралека колчика е такава. в сравнение с другите, тази не ми е ама хич удобна. предполагам, че ако още в самото начало си вземеш такава, ще си свикнеш на твойто си возило, но ако правиш сравнение - тези с цяла дръжка мисля, че са по-удачни. същата е и работата с триколките - първите ми 2 колички бяха триколки и аз си свикнах на спецификата. сегашната е с 4 гуми и все някъде се блъскам по бордюрите, все нещо не ми е наред. явно наистина както свикнеш в началото.

а аз мисля тази нощ да спя - мама е на гости и е дежурна 'по петра'  Mr. Green от неделя натам ще започна да се разписвам по нощите  Mr. Green

# 19
  • На морето!
  • Мнения: 5 754
А, Рандуна знае ли се вече пола на бебчо?
Все моми в Бургас... Flutter...
Ами до скоро беше мома,но пре последното посещение на доки ни казаха,че е мъж.Утре пак сме на лекар и ще видим утре какъв пол ще е. WinkЕми с толкова моми ще се радвам да е мъж Mr. Green

# 20
  • Мнения: 83
Да се запиша и аз в новата ни и хубава темичка. Браво КСИ!

# 21
  • Мнения: 270
 PraynigРадвам се , че съм сама тук, значи вие сте добре. Но сега ще опитам и аз. Ако случайно се появи някой ранобуд ето ви поздрав http://www.misli.hit.bg/lovestory.html.
 Blush

# 22
  • Мнения: 536
Радвам се, че темата ви харесва!
Сега ще си лягам, а на всички участнички в среднощната срещичка -  приятни приказки!

# 23
  • Мнения: 270
Хайде нека съм първата!
Честит 8 март! Празнувайте не кумунистическия празник, и не инертно... Моля ви празнувайте себе си!! Радвам се, че ви има и можем да  споделяме за нашето най скъпоценно....Бъдете красиви, истински и най добрите мами.
Ето ви първо един по нежен поздрав http://www.misli.hit.bg/youare.html

 А сега и моя личен поздрав написан от мен за вас....:

На майките и майчетата

„Ще яздим, докато потънем в кръв“
(Ерих Вийдеман, расовата държава Африка, Хамбург 1981)


Ще раждаме,
Докато не се измием от кръвта.
И даже всички врати да се затворят,
Оградите да бъдат вдигнати отново
Не ще останем с единствен плод на клона.

Ще раждаме,
Дори земята да почернее от богатство
Или поболее от разпилени кости,
Които клати бедността.
Ще бъдем кърмещи,
Дори бащите да кълнат.

Не, няма да изпопадат звездите
Ако всяка година закачаме по една на небето.
Не, няма да оплешивеят мъжете ни от грижи,
Ако по жътва украсяваме раменете им
Със син или дъщеря.
Ще раждаме.

И пак в страданието ни
Ще умножаваме смеха.
Ти убиваш, но аз раждам.
Ти казваш: Дай ми само удоволствие.
Но аз твърдя, че направих по красив света.

Ще раждаме,
Докато не се измием от кръвта.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 64
Честит и много весел празник и от мен.    bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 270
Rorita 6te idva6 li na sre6tata v burgas dnes?

# 26
  • Мнения: 143
Честит осми март на всички!
В Бургас продават бельо за бременни в магазина, който е на ул. "Републиканска", близо до пресечката с ул. "Кирил и Методи"

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Честит празник мили бъдещи МАЙчета Hug
Нека щастието и любовта никога да не ви напускат
Prikazka, благодаря за страхотните поздрави.
Хубав ден на всички.
  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 030
                                            Честит празник мили момичета много щастие и да бъдем най обичаните жени!Приказка,много се развълнувах мерси за поздрава за сутринта доста повдига настроението.

# 29
  • Мнения: 536
Добро утро и честит празник!
Нека сърцата ви са винаги пълни с обич!

Общи условия

Активация на акаунт