Шампоан .. я вижте :о

  • 2 469
  • 41
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 736
Чудих се дали да пусна темата ама ми е интересно ..  Crazy
Ето за какво става въпрос..
Днес отидох да си купя някакъв шампоан и си взех Глисс Кюр за руса и изрусявана коса. Бях много доволна преди, когато го ползвах и реших пак да си взема. Та всичко нормално, прибирам се вкъщи и по едно време го взимам от торбичката, че да го занеса в банята и се загледах в етикета  ooooh! и чета, че не пише Gliss Kur, както обикновено, а само Gliss Tired Влязох в Гуугъл и намерих пак същия, но си пише цялото наименование, не само Глисс..
и се замислих дали не е фалшив  Thinking
ето снимка :

Мога да снимам и този, който аз купих. Изглежда по същия начин, само липсва въпросното Кюр ..  Crazy
Какво мислите?  #Crazy Mr. Green
п.с. Купих го от голям супермаркет ..

# 1
  • Мнения: 9 063
Производителят кой пише че е?

# 2
  • Мнения: 601
И аз го ползвам този. Имам си "Кюр".

# 3
  • София
  • Мнения: 10 291
Можеш да се обадиш на 9151010, това е телефона на Хенкел България. те са производител на Шварцкоф, там ще ти кажат дали е нормално  Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 4 736
Мерси  Hug
Има даден и имейл на опаковката,ще им им пиша.

# 5
  • Мнения: 2 936
няма да се учудя и да е менте...просто в България всичко е тръгнало натам... Mr. Green

# 6
  • Мнения: 173
Лелеее ужас !   #Crazy
Аз онзи ден си купих  Gliss от Метро-(2 бр.).но моите си имаха KUR !
За руса коса-същите са, като този на снимката!
Обади се да разбереш твоя защо е така....,после да кажеш,че ми е любопитно.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 736
Писах и-мейл преди малко. Ще чакам отговора утре, ако не- ще звънна на телефона, който даде едно от ммомичетата по-горе.
Мисля този път да разбера дали всичко е нормално и, ако е фалшив да не си замълча както досега съм отминавала подобни случаи. #Crazy

# 8
  • Мнения: 9 063
Може да ти потрябва това: http://www.bnap.org/

# 9
  • Мнения: 2 047
  Ако не те затруднява би ли снимала твоя, моля?

# 10
  • София
  • Мнения: 5 604
няма да се учудя и да е менте...просто в България всичко е тръгнало натам... Mr. Green
Peace

# 11
  • Мнения: 4 068
Според мен не е менте. Напоследък по всички реклами на този вид козметика казват само "новия Глис" и никакво кюр няма. Може просто това да е новата визия и име на продукта.

# 12
  • Мнения: 630
Ако изобщо бях обърнала внимание. И моят е само GLISS, но пише, че е NEW и с някакъв възстановяващ комплекс. Купих го преди 10-на дена от Бурлекс. Ползвала съм го 2 пъти - още имам коса на главата.   Laughing
Въщност - нямам оплаквания от него. Има си срок на годност, партиден номер - според мен си е наред.

# 13
  • Мнения: 1 157
Сега ходих да видя и моя и  той си има Кюр

# 14
  • София
  • Мнения: 4 736
Ами ето, снимах го току-що  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт