10 000 лв?

  • 8 849
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 936
Вариант 1: Ксерокс и павилионче с хубави закуски близо до някое у-ще.
Вариант 2: Половината влагам за черни дни, а с другите - текущи разходи: малък ремонт вкъщи, кратка семейна почивка и ще оставя и за море през лятото.

# 31
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Това...
Аз лично ако ги имам ей така изведнъж имам достатъчно дупки за запълване и бих ги похарчила веднага заматериални неща - от дрехи и козметика, кола, обзавеждане на детска и .......................
... е по-разумно от това...
За влагане в банка и да теглиш - също не мисля, че е правилно решение - все едно да ги загубиш парите, само че по-бавно, но сигурно.
?

# 32
  • Мнения: 420
За печелещ добре магазин са супер малко - трябват ти поне още толкова.
В банка ще ти носят доход около 50 лева и то ако намериш наистина добра лихва.
С тази пари можеш да се заемеш с някакъв вид услуги - те не изискват голяма инвестиция.

# 33
  • Мнения: 28
Отиди тук - http://investor.bg/  и чети Коментари! Има доста интересни неща!

# 34
  • Мнения: 2 492
Честно казано това не са достатъчно парички за бизнес , по скоро ако привлечеш и още някакъв капитал  ...  !?
Толкова бързо се харчат , че направо незнам ... лично аз в последните два месеца успях да видя сметката на доста повече . На лице нямам почти нищо , освен дрешки , козметика и процедурки ! А и да не забравим - много ходене по заведения ! Laughing
Но въобще не съжалявам !
Да ти кажа, на мен би ми било неудобно да споделя такова нещо на всеослушание. Никак не е похвално това, което си направила. Очакваш да ти ръкопляскаме или съветваш авторката на темата да си ги похарчи, че не разбрах? Някои хора едва свързват двата края. Не е възпитано такова изхвърляне, ако се сещаш.

Много се изненадах от мнението ти ?!? Къде видя да се изхвърлям ...  #Crazy
Споделих с момичето , че готови пари се харчат лесно и по - добре да се обмисли какво да се направи с тях .
Все едно да напишеш , че тя се изхвърля като пуска тема , че има 10 000 лв  .
А относно това дали е похвално ... сама си изкарвам парите , не ги крада , не съм и от хората който се хвалят .
А и да кажа , мнението ми относно това , че са малко 10 000 лв за започване на бизнес е абсолютно професионално дадено - занимавам се с изготвяне на бизнес планове , маркетинг , реклама ...
Ако е предприемчива , ще се постарае да намери още някой , който иска да стартира с нея !
Но трябва добра идея !
Изхвърляха се хората , които споделяха във форума за диаманти и какви коли карат - аз просто споделих , че трудно спестявам и харча без да мисля !

# 35
  • София
  • Мнения: 2 160
Честно казано това не са достатъчно парички за бизнес , по скоро ако привлечеш и още някакъв капитал  ...  !?
Толкова бързо се харчат , че направо незнам ... лично аз в последните два месеца успях да видя сметката на доста повече . На лице нямам почти нищо , освен дрешки , козметика и процедурки ! А и да не забравим - много ходене по заведения ! Laughing
Но въобще не съжалявам !
Да ти кажа, на мен би ми било неудобно да споделя такова нещо на всеослушание. Никак не е похвално това, което си направила. Очакваш да ти ръкопляскаме или съветваш авторката на темата да си ги похарчи, че не разбрах? Някои хора едва свързват двата края. Не е възпитано такова изхвърляне, ако се сещаш.
newsm10

# 36
  • Мнения: 4 371
Много се изненадах от мнението ти ?!? Къде видя да се изхвърлям ...  #Crazy
Стига бе, ти сериозно ли?

Толкова бързо се харчат , че направо незнам ... лично аз в последните два месеца успях да видя сметката на доста повече . На лице нямам почти нищо , освен дрешки , козметика и процедурки ! А и да не забравим - много ходене по заведения ! Laughing
Но въобще не съжалявам !


Това не е ли изхвърляне?

Момичето като похарчи тези пари за "дрешки, процедурки и козметика", какво ще й остане? Едно голямо нищо, ако няма други пари.
И защо реши, че тези пари са й "на готово". Никъде не споменала.
Определено изказването ти не звучи никак скромно.


Аз съм ЗА Козметичен салон Heart Eyes
Това звучи много добре.

# 37
  • Мнения: 2 492
Много се изненадах от мнението ти ?!? Къде видя да се изхвърлям ...  #Crazy
Стига бе, ти сериозно ли?

Толкова бързо се харчат , че направо незнам ... лично аз в последните два месеца успях да видя сметката на доста повече . На лице нямам почти нищо , освен дрешки , козметика и процедурки ! А и да не забравим - много ходене по заведения ! Laughing
Но въобще не съжалявам !


Това не е ли изхвърляне?

Момичето като похарчи тези пари за "дрешки, процедурки и козметика", какво ще й остане? Едно голямо нищо, ако няма други пари.
И защо реши, че тези пари са й "на готово". Никъде не споменала.
Определено изказването ти не звучи никак скромно.


Аз съм ЗА Козметичен салон Heart Eyes
Това звучи много добре.

Не съм искала да се изхвърлям ... ако така е прозвучало -  съжалявам !

# 38
  • Мнения: 4 371
Ти направо ме изумяваш. Смяташ ли че за средно статистическия българин това не е изхвърляне, а нещо нормално?
Нека все пак не забравяме, че другата година сегашната мода няма да е актуална, козметиката свършва и така...
И като няма нищо на лице - хората са го казали: "На гол тумбак - чифте пищови".

# 39
  • Мнения: 2 492
Ти направо ме изумяваш. Смяташ ли че за средно статистическия българин това не е изхвърляне, а нещо нормално?
Нека все пак не забравяме, че другата година сегашната мода няма да е актуална, козметиката свършва и така...
И като няма нищо на лице - хората са го казали: "На гол тумбак - чифте пищови".

 Peace

# 40
  • Мнения: 4 068
Ако не купуваш помещение, а го наемеш и искаш да го оборудваш ще ти стигнат за козметичен и може би и фризьорски салон. Материалите обаче ще трябва да търсиш на консигнация, защото са доста скъпи. Примерно ако искаш да заредиш цялостно козметично студио със серии професионална козметика за 5 вида процедури да кажем ще са ти нужни около 4000 лв. само за козметиката. Иначе начално оборудване ще купиш без проблем пък по-нататък ще допълваш.

# 41
  • Мнения: 1 100
Според мен за стабилен бизнес няма да стигнат. На твое място бих изхарчила една определена сума за неща, от които винаги съм имала нужда и все не е оставало ред. А останалото - в банката, да се трупа и множи. Скоро може и да пуснеш тема с 20 000, пожелавам ти го  Money

# 42
  • Мнения: 2 759
              Послушай човека с милиона: автомивка е казал Joro01, все пак  Peace. Само незнам дали можеш да наемеш за определен период... Да купиш - едва ли.

# 43
  • Мнения: 1 455
              Послушай човека с милиона: автомивка е казал Joro01, все пак  Peace. Само незнам дали можеш да наемеш за определен период... Да купиш - едва ли.
И аз съм го мислила това,автомивка,а там да работят само жени  Party

Друго което бих направила е детски клуб. Peace

# 44
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз лично си направих едно ремонтче с толкова пари.Смених си изцяло кухнята,уредите съответно.Едно диванче,телевизор и те свършиха Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт