Я си отворете чекмедженцата...

  • 1 793
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Чекмедже нямам, но върху работното ми бюро в къщи в момента има:
чаша за кафе
химикалка
бебешки крем
празна кутия от бебешки крем
лимон
портокал
мелничка за черен пипер
малко магаренце
салфетка
детска книжка

От изброените само чашата за кафе е донесена от мен Crazy

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Половината е пълно със стари контролни работи, които пазя и аз не знам защо. Няколко учебника, тебешири, химикали, няколко дискети, 4-5 тетрадки, разпределенията ми. И пак съм щастливка, че имам кабинет и бюро с чекмедже, някои колеги и това нямат Simple Smile

# 17
  • Мнения: 15 619
Само документи, писания, химикали, консумативи - скука!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 211
Имам 3 чекмеджета.
Всички офис джундурии са ми върху бюрото: перфоратор, телбод, коректор и т.н., калъф с очила, снимка на Габи, 2 шишенца с витамини (да не ги забравям).
В най-горното чекмедже: важни документи+крем за ръце, други витамини (които винаги забравям), еднократни кърпички за очила, вит.Ц, Тайлол
Средното чекмедже: само документи
Най-долното чекмедже: гъбичка за обувки, мокри кърпички, разни дамски консумативи за всеки случай, празни дискове, четка за дрехи, нурофен и още л-ва, лак и лакочистител, дезодорант, каталог на Ейвън.

# 19
  • Мнения: 183
В  най-горното чекмедже имам предимно книги , които периодично се сменят-някой завлече една , после върне друга и така.
По надолу са ми нещата за работа.
На бюрото имам PC , телефон и пишеща машина-наистина , и при това я ползвам , макар че много ме е срам , като дойде клиент и аз му изготвям международни документи на пишеща машина.
Не си държа снимка на детето , защото не ми се иска всеки влязъл да ми го гледа.Баща й си е сложил нейна снимка , но той не работи с клиенти.Сложила съм си обаче, една снимка на майка и бебе котки , спящи гушнати , което много ми напомня как спиме аз и Ели(на една мама тук личната картинка й е такава).Всъщност нищо интересно и лично нямам тук.

# 20
  • Мнения: 2 759
Само документи, писания, химикали, консумативи - скука!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
              И никакви лични вещи  newsm78?
              Е, поне днес бюрата ви са се обзавели с цветенца надявам се, честито   bouquet!

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 6 999
Половината е пълно със стари контролни работи, които пазя и аз не знам защо.

Защо не връщаш контролните на децата тиииииии, а?  Wink
Учителката ми по литература от гимназията задържа половината ми тетрадки. Дали ги пази още се чудя?  newsm78

Имам снимка на Дариа зад мен - всички я виждат и ахкат колко е красива.

На бюрото имам всичко канцеларско - моливи, химикали, телбод, перфоратор....
В чекмеджетата мои визитки - 3 вида, визитник, книги и папки, едно чекмедже пълно само с шоколадови десерти от най-различен вид + дъвки.

# 23
  • Мнения: 534
Ами аз нямам чекмеджета на бюрото  Cry но отгоре винаги е лаптопа,лични неща немога да сложа,защото офиса ми е openspace и трябва всяка вечер да прибирам всичко и сутрин да го вадя  ooooh!
а така ми се иска я някоя саксийка,я нещо цветно ама трябва да го вържа с катинар....

# 24
  • Мнения: 2 759
...лични неща немога да сложа,защото офиса ми е openspace и трябва всяка вечер да прибирам всичко и сутрин да го вадя  ooooh!  а така ми се иска я някоя саксийка,я нещо цветно ама трябва да го вържа с катинар...
               Ееееех, тъжна работа... Реди тогава по десктопа - двойно  Hug.

# 25
  • Мнения: 1 884
Ами май ще повторя по-горе написаното, сега като се замислих, наистина нямам много лични вещи.
- перфоратор, телбод, коректор, самозалепващи листчета, разни книжки за Корел и Фотошоп,
класьори с документи.... скука, консумативи за принтера.... и др. такива.
По-лични вещи - крем за ръце, кутия с визитни картички, аналгин  Simple Smile, мокри кърпички, някой банан, или ябълка, мин. вода, кутийка тик-так. Ми ... май това е, лични снимки нямам, тъй като е прекалено открито и достйпно за клиентите и не ми изглежда много подходящо. Ехххх, ако си имах личен офис друга картинка щеше да е, ама нъц...

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Папки, тефтери, метална каса.
Чак сега отварям наистина и намирам още каталози, визитник и мокри кърпи... общо взето малко неща. Но по бюрото ми цари творчески безпорядък Crazy

# 27
  • Мнения: 1 512
Аз чекмеджета на бюрото нямам. Но върху и около него имам цял куп дискове, тефтери, каталози, един метален моливник, телбод, кламери, зарядно, един джоб с платени сметки. Често и шоколад, плодове или пуканки. Уютно и удобно ми е работното местенце, защото е у дома Grinning

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Уютно и удобно ми е работното местенце, защото е у дома Grinning
ЗавидЕх ти Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 534
...лични неща немога да сложа,защото офиса ми е openspace и трябва всяка вечер да прибирам всичко и сутрин да го вадя  ooooh!  а така ми се иска я някоя саксийка,я нещо цветно ама трябва да го вържа с катинар...
               Ееееех, тъжна работа... Реди тогава по десктопа - двойно  Hug.
Едни бебоци сладки съм сложила за фон,ама немога да ги сложа да ви ги покажа  Cry ей много съм скарана с тия картинки

Общи условия

Активация на акаунт