Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора

Момичета, чухте ли за инициативата на Радио Витоша "Повече българчета за България"? Аз си спомням, че и миналата година имаше такава, но тогава ми беше далече от интересите...  Embarassed Обаче сега мисля да се включим... има ли някои сред вас, които също да мислят да участват?
Цитирай

Пловдив

Спомняммс и миналата година за нещо подобно, но май беше по Ретро радио newsm78
Може и да бъркам де...за какво става въпрос точно?
Цитирай

Добрич

Сещам се, миналата година беше също на радио Витоша. Ние мислим да се включим за второ дете, ще е забавно и полезно, как мислите. Very Happy  bouquet
Цитирай

Ами... нещо от рода на най-дългата любовна нощ... всички двойки, които са се записали за участие правят бебе една вечер в 7 хотела в 7 града и после ох, обърквам се какво беше  Embarassed  Rolling Eyes ... чакайте, мернах статия по въпроса, ще постна линк

http://www.malkiobyavi.com/pro/pic-news/news.php?newsid=7430

Ами, горе-долу това е. Аз чух нещо да споменават по радиото, но бях в движение и не разбрах добре, информацията ми е само от тази статия, а в сайта на радио Витоша не видях да има инфо. Но идеята е страхотна, мисля, че ще е приятно изживяване...
Цитирай

момичета ние с мъжа ми миналата годна участвахме и бяхме одобрени.Вечерта беше  в Новотела и всичко беше страхотно.за жалост не стана работата с бебето но ще го запомня като едно страхотно изживяване.и всичко беше много професионално организирано.поздрави на целия екип на радио ВИТОША  bouquet Hug
Цитирай

на най-обичания мъж в сърцето . . .

Приветствам идеята   Peace
Цитирай

Айде, участвалите, кажете как да се запишем  Party Ще е купон! Аз им пуснах мейл, но досега не са ми отговорили...  Sad Ама има време. А представете си как някой ден може да му кажете "А ти, мамино сладко, беше заченато в най-дългата любовна нощ...  Blush"
Цитирай

идете на страницата на радио Витоша и там можете да се запишете
Успех на всички Hug
Цитирай

София

Аз се записах, ама никъде на намерих подробно обяснение,  какво се случва, ако те одобрят. Мушморок, разясни ни малко, ако обичаш. Организират ти вечеря, имаш запазена стая в хотел?  Mr. Green
Цитирай

Аз се записах, ама никъде на намерих подробно обяснение,  какво се случва, ако те одобрят. Мушморок, разясни ни малко, ако обичаш. Организират ти вечеря, имаш запазена стая в хотел?  Mr. Green
Нас като ни одобриха ни казаха в колко часа да сме в хотела.Бяхме в Новотела в Пловдив.посрещнаха ни и ни настаниха в стая,след малко мина едно момиче и раздаде тестове за бременост и си го правиш и след това те оставят да се трудиш Mr. Greenи имаш включена закуска .вечера няма.ама тръпката си е супер
Цитирай

на най-обичания мъж в сърцето . . .

Аз пък цяла сутрин тормозя моя мъж да се запишем - той глупавичкия не иска, срам го било . . . Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Цитирай

Моя пък се нави  Cool Ама от радиото не се обаждат - сигурно не сме одобрени  Sad А би било много готино...
Цитирай

София

Хахаа, аз му каза, че сме се регистрирали и той ме погледна  Shocked така!!!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Той е свикнал, че аз участвам и се регистрирам където видя - игри, томболи или конкурси. Само каза, че всички (кои са тези всички не знам) щели  да знаят, за какво сме там - демек, че ще правим секс!  hahaha hahaha hahaha Много смешно ми стана.
И на мен не са се обадили. Ако стане супер, ако не - здраве!  Hug
Цитирай

искам да ви кажа че ние не се засякохме с никой от двойките вечерта.и беше много яко защото сутринта когато слезнахме на закуска се оглеждахме и се чудехме кои от двойките са участвали и кои са просто гости на хотела.ама който се озърташе като нас се сетихме че е от тайфата 35абе много е яко,и когато споделихме на приятелите си всички ги хвана яд че са страдали от предрасъдаци и не са се записали.ама тая година всички са се записали(от тези който искат бебе).
а колкото до обаждането то има срок за записване и можеби тогава ще се обаждат baby_neutralако има други от пловдив които са се записали да ми пишат.нека се знаем -пък може на закуска(в хотела) да се видим (ако ни одобрят)Mr. Green
Цитирай

Ние сме за София, ако ни одобрят, де... Ще бъде готино да се засечем  Blush
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора