Удобни ли са единичните дръжки?

  • 837
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 587
Здравейте! Искам да ви питам удобни ли са единичните дръжки ? Досега бях твърдо решила, че ще взема количка с цяла дръжка, но днес харесах няколко модела с единични дръжки, което малко ме спира, та реших да ви питам. newsm78 А и ми прави впечатление, че повечето колички с такива дръжки са по-леки.
Благодаря ви!  bouquet

# 1
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
С каквато дръжка започнеш с такава ще свикнеш. Аз ползваш 9 месеца количка с цяла дръжка купих си от другия вариант, но така и не свикнах и си се движим със старата с цяла дръжка.Общо взето не ти помогнах, вземи си тази количкакоято ти хареса и ти е удобна, пък после може и да я смениш.

# 2
  • Мнения: 451
моята е с цяла дръжка и количката е много лека, така че не намирам зависимост между двете. На мен ми е по-удобно с цяла, но си е въпрос на избор. Вземи тази, която ти харесва повече, а и наистина после може да си купиш и втора

# 3
  • Мнения: 941
според мен е по удобно с цяла дръжка, мисля че за качване по бурдюрите е по удобно, също и за бутане с една ръка, а за тежеста си е до модел, няма никаква зависимост

# 4
  • Мнения: 3 926
Здрасти Hug Кажи кои са моделете, за да ти кажем за дръжките Grinning

# 5
  • Мнения: 1 455
Имала съм и от двата модела,за мен по удобни са целите дръжки,при качване и слизане от бордюри,когато ти се налага да буташ с една ръка също Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 4 587
Здравей, Assinka ,благодаря ти за отзивчивостта, както и на другите мами разбира се. Hug Хвърлила съм око на новия модел на Чиполино Пуки - 2007, ама май още я няма по магазините: http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/808
Като чета за опциите, всичко си има, а и не е много тежка, само дръжките ме притесняват и затова пуснах темата.   bouquet

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 11:45 от passion

# 7
  • Мнения: 5 790
Не, не са удобни. Говоря от позицията на човек, бутал количка и с цяла дръжка и с две отделни. Супер неудобно е, количката се управлява трудно с една ръка, а като я буташ с една ръка, щото в другата си носиш кафето /от фонда "И аз съм човек"/, е не става, вярвай ми. Днес точно плюех скапаните софийски улици, малките колелца на ТСМ-ската количка, единичната й дръжка и криволиченето навсякъде, докато се опитвах да си изпия кафето. Голямата количка - ТСМ-ска триколка е с цяла дръжка и е хиляди пъти по-удобна. Вероятно си зависи и от модела на количката, но все пак ако трябва сега да избирам пак - никога не бих избрала количка с единична дръжка, а с цяла дръжка без да се замисля.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 688
Бутала съм и от двата вида колички и мога да кажа че с две дръжки емного удобно,предпочитам ги
Някой колички с две дръжки имат опция за бутане с една ръка:)

# 9
  • Мнения: 438
Имала съм и от двата модела,за мен по удобни са целите дръжки,при качване и слизане от бордюри,когато ти се налага да буташ с една ръка също Peace
Абсолютно подкрепям  Peace

# 10
  • Мнения: 5 255
Бутала съм и от двата вида колички и мога да кажа че с две дръжки е много удобно

Присъединявам се  Peace
Зависи марката и модела на количката  Thinking
Ползвах този модел на Нео Нато количка с две дръжки - много съм доволна и няма да спра да я хваля  Laughing
Бутала съм с цяла дръжка, но не мога да свикна  Tired
Относно качването и слизането от тротоарите - никакъв проблем  Wink
Не съм пила кафе разхождайки се с количката  Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 11 692
До преди 2 дни бях с Chicco Pick Up  и съответно цяла дръжка.Сега съм с Baby Relax и единични дръжки,регурилащи се.И аз мислех,че няма да са ми удобни,обаче напротив ,много са си удобни. По--важното е количката да е лека!Успех!

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
За мен са удобни. Имам 2 колички: едната с единични дръжки, другата с цяла. Еднакво удобни са ми и двете. Също така без проблем мога и двете да ги бутам с една ръка! Всъщност до колко са ОК мисля, че зависи най-вече от самата колчика!  Peace

# 13
  • Мнения: 3 926
Здравей, съжалявам за забавянето. Гледам момичетата са ти отговорили Wink Проблем би могъл да възникне от самата возия на количката. Пуки е абсолютна имитация на ПегПерего Плико3. Тази количка вози страхотно и ръцете на майката не се налага да обират луфтовете на паважа Wink За съжаление Пукито не може да се похвали с такава возия Confused Моя дружка имаше Кангаро (нали знаеш, че са едно към едно) и имаше мазоли на ръцете от тези дръжки Confused
Само ми кажи цената на количката, защото предполагам тя е определяща за избора ти. Тук сме се събрали доста количкоманки, все ще ти помогнем да избереш нещо по-добро за нормални пари. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт