Индонезия

  • 1 208
  • 4
  •   1
Отговори
  • DE
  • Мнения: 521


http://www.focus-news.net/?id=n660782

Бих искала да се допитам до вас, уважаеми клубарки.

Колко от вас биха заминали без притеснения за Индонезия, предвид поредните трагични инциденти, сполетели тази част на света? Предстои ми почивка на остров Бали през месец май и в момента се чудя дали би било разумно да пътуваме изобщо.
От една страна малко ме е страх, а и си мисля, че на горките хора няма да им е до туристи; от друга страна големите поражения са на о-в Суматра, пък и приходите от туризъм биха подпомогнали възстановяването на засегнатите райони.

Много се колебая...

# 1
  • Мнения: 11 747
На Бали може и да не са чули,че има земетресение!Пък и до май месец... newsm78Трагедията е голяма,но тези хора там имат щастието да живеят на безкрайно красиво място и на толкова бедствено - то не са земетресения,то не са цунамита.... Sick
Не си го слагай на сърце и заминавай,приятно изкарване и малко ти завиждам! Mr. Green

# 2
  • Мнения: 562
Стягай куфарите и заминавай, трагедии навсякъде стават  Sad И ние плануваме Сингапур и Бали по-късно тази година Rolling Eyes

# 3
  • DE
  • Мнения: 521
Оххх, нали знаеш, като се случи нещо такова и човек започва да размишлява повече, отколкото е необходимо  Embarassed

А аз помня много добре голямото земетресение (9,3 по Рихтер) и последвалото го цунами преди 2 години. Картината беше покъртителна!

Но иначе си права, пък и както се казва, който се страхува от мечки, да не ходи в гората!

Мерси за мнението и приятен ден!

# 4
  • Мнения: 1 417
Оххх, нали знаеш, като се случи нещо такова и човек започва да размишлява повече, отколкото е необходимо  Embarassed

А аз помня много добре голямото земетресение (9,3 по Рихтер) и последвалото го цунами преди 2 години. Картината беше покъртителна!

Но иначе си права, пък и както се казва, който се страхува от мечки, да не ходи в гората!

Мерси за мнението и приятен ден!
Ако гледаш къде какво лошо се случва няма да мръднеш от къщи Wink Мисли си позитивно, аз 1.5 м след цунамито бях на Бали - беше супер, при последното цунами на Ява през юли 2006г. бях на друг о-в в Индонезия, а и земетресение на нашия о-в имаше ама точно тогава ние бяхме на един вулкан та не го усетихме Confused
На Бали ще си починеш супер, а хората там са толкова мили Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт