Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 март 2007, 20:03 ч.

Кларинол Кла? Някой ползвал ли е този продукт?

• 2 507
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте, момичета!
Знам че имате опит с доста средства за отслабване, затова реших да се обърна към вас Thinking Някоя ползвала ли е Кларинол Кла. Моля за повече информация, трябва ли да се съчетава с диети, спорт, цени, време за постигане на резултати, ако има такива. Всичко ще бъде полезно.
Предварително благодаря  bouquet

# 1
  • София
Аз видях точно преди 5 мин. за първи път рекламата и ми стана интересно, но нямам лични отзиви...

# 2
Само това открих http://www.walmark.bg/product_detail.asp?nl_product_id=583.
Май ще бъде поредната еофория.

# 3
Ефекта , който са описали звучи много убедително  Laughing.. само знам че струват 30 лв  , и стигат за 2 седмици , майка ми си ги купи  ,така че ще докладвам  Rolling Eyes

# 4
Ефекта , който са описали звучи много убедително  Laughing.. само знам че струват 30 лв  , и стигат за 2 седмици , майка ми си ги купи  ,така че ще докладвам  Rolling Eyes
Ще чакам резултати  Peace

# 5
Заинтригува ме този продукт  Thinking  То е ясно,че без диета и упражнения не може да се мине,но съм в такъв застой   #Cussing out  #2gunfire ,че се оглеждам и за хапчета   Rolling Eyes
Аз само не разбрах дали е билково или е химия?  Embarassed  Дано се включат и други момичета с повече отзиви...

# 6
Отслабна ли някой с Кларинол newsm78

"Представлява съвкупност от два специално подбрани активни изомера на КЛА (конюгирана линолова киселина). Единият изомер потиска навлизането на мазнините в мастните клетки, а другият стимулира разграждането на мазнините в мускулите, превръщайки ги в енергия. За изразходването на тази енергия и стимулиране процеса на отслабване, организмът се нуждае от физически упражнения, с които е препоръчително да се съчетае употребата на Кларинол КЛА 1000. Резултатът е изгаряне на телесните мазнини и трайно стопяване на излишните килограми, особено в областта на ханша, бедрата и корема."

Така като чета май само с физически упражнения ще стане.

# 7
Аз ходя на Тае-бо, пия елкарнитин и Cla1000 от 10 дни.
Струва около 20 лева, не помня точно.
Ще докладвам  Laughing

# 8
# 9
ето една тема,мисля че е за същият продукт...

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=172081.0

# 10
 Hug Hug Hugникой от вас ли не го е ползвал,струва ми се добър,може наистина да има ефект от него щом го съчетаем с диетка и спорт  bouquet

# 11
Ще чакам резултати  Peace

какво стана,има ли ефект  newsm78

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт