Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 март 2007, 20:41 ч.

Прах за пране и омекотител

• 1 791
  • 32
  •   1
Отговори
Незнам носа ли ми се повреди, или ми се струва, ама все не съм доволна от АРОМАТА на праха и омекотителя. Ползвала съм Ариел, в момемнта Персил, Бонукс, ....Няма го този аромат дето се носеше от прането ми преди години.
ЗАщо така, според вас?
На вас носи ли се аромат и от какъв прах и омекотител са предизвикани Laughing Laughing Laughing

# 1
  • Силистра
На мен ми харесва Тема triple power за бялото пране, за него не ползвам ароматизатор често, за цветното течен препарат, а ароматизатора ми е Семана - синия, обаче дали ще ти хареса незнам

# 2
  • Стара Загора
Пера с Бонукс (жълт или зелен), а омекотител ползвам вече доста време на Малиция.
Много съм доволна от него. Като простра, цялата тераса мирише после цял ден. И прането доста време си ухае на него.

# 3
  • в Бургас
Незнам носа ли ми се повреди, или ми се струва, ама все не съм доволна от АРОМАТА на праха и омекотителя. Ползвала съм Ариел,
Да , и аз от дълги години само с него пера, но не само като аромат се губи, но и като качество, а  от скоро и като количество /уж еврокомпакт Naughty/
А омекотетителят ми е Ленор, в последно време залагам само на серията "Ароматерапия", че са с по-дълготраен и наситен аромат.

# 4
Честно казано от Савекс, като аромат...пък и като качество май съм по-доволна в сравнение с Ариел. Бях взела една червена кутийка за проба...Има цветя на кутията...много хубав аромат..
Омекотителите. Ползвала съм Ленор, почти само това, АБСОЛЮТНО всичките му аромамти. Май ще мина на Семана, нямам опит с нея. НО МАЛИЦИЯ също съм ползвала - син .

# 5
  • Стара Загора
Честно казано от Савекс, като аромат...пък и като качество май съм по-доволна в сравнение с Ариел. Бях взела една червена кутийка за проба...Има цветя на кутията...много хубав аромат..
Омекотителите. Ползвала съм Ленор, почти само това, АБСОЛЮТНО всичките му аромамти. Май ще мина на Семана, нямам опит с нея. НО МАЛИЦИЯ също съм ползвала - син .

Аз от Ехо Савекс се изприщвам. Иначе ми хареса как пере, ама пъпките не ми харесаха.  Twisted Evil
А иначе повече харесвам бялата Малиция. Синята не ми мирише толкова добре.

# 6
  • София
И аз минах през персил,ариел,тайд,но все нещо не беше както трябва.От десетина пранета съм с ФРОШ течен и искам да споделя,че много ми харесва.Става и за 30гр. и за 95градуса.Първо смених пура с фрош за чинии,а сега и препарата за пране.Доволна съм,става и за бебешки дрешки с алое вера.Да споделя само че изпрах якето на мъника на 30гр. и вътрешните ръкави светнаха без предварително да отпирам.Литър и половина за 9,60,по-изгодно от персила Peace

# 7
Руби,аз също съм доволна от Фрош за съдове, а и от този за фаянс. Ще пробвам и за дрехи Peace

# 8
  • плевен
Аз пера с Ариел исъм доволна много.А омекотител имам Фрош,сега си взех и Ленор кокиче-мирише страшно хубаво.А като чета отзивите за праха Фрош ще взема да си купя и аз.

# 9
  • Пловдив
Аз ползвам Ариел или Тайд, а до скоро омекотител Ленор или Семана, но последния път си купих Силан и много ми хареса аромата!! Много е траен и след като са стояли цял ден навън дрехите, после като ги прибера, стаята и гардероба миришат много приятно! Май ще се спра на него. Ленора също е траен, но нещо ароматите не са кой знае какво според мен.  Peace

# 10
  • София
Последните месеци ползвам Silan, за момента един светло син ми е фаворит- ухае дълго и невероятно хубаво Heart Eyes

# 11
  • Пловдив
Аз не харесвам дрехите ми да миришат силно на омекотител (прах) и после да ги смесват с парфюма (деото).
Омекотителят ми има съвсем лека приятна ненатрапчива миризма.
За чаршафите - сложила съм при тях в гардероба кутийка с ароматизиращи кърпички.

# 12
  • Хасково
На мен ми харесва Тема triple power за бялото пране, за него не ползвам ароматизатор често,
много приятен аромат.

# 13
Определено мога да кажа,че развалиха праховете - и Ариел,и Бонукс,и Рекс....Изобщо не са това,което би трябвало да са за тези пари... #Cussing out
Аз преди перях с Ариел или с Тайд,пералнята също е модерна....а прането излизаше такова,каквото го поставях... ooooh!
А колкото пъти си ходех у нас при майка ми и тя като извади едно снежно бяло пране от пералнята,направо ме забиваше в земята... Embarassed Тя пере само с Ехо Савекс,а и пералнята е Перла 05,на 15-ина години вече...и как ги прави тия магии незнам Thinking
Аз също минах на Ехо и съм доволна. Peace

# 14
  • Неуспяла да избяга от корените си
Помня страхотния и дълготраен аромат и качеството на прането на Ариел,когато майка ми го ползваше преди време...сега такъв няма никъде.Развалиха качеството на почти всички прахове.Аз си харесвам Тема /докога ли ще я задържат с добро качество  newsm78 newsm78 newsm78/
Общо взето сега съм на кръстопът...предлагат ми прах от Гърция,а там праховете сякаш са от друга планета,нищо че носят същите имена като нашите.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт