Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

Анкета

Харесва ли ви сериала?

Може да изберете максимум 2 опции.
Въведи твоя глас

Пазарджик / Анкх Морпорк. Сега в София-временно надявам се!

Гледате ли го? Харесва ли ви? Заслужава ли си продължение?

Аз още чакам филм, в който българинът да бъде представен като млад, интелигентен, прогресиращ, познаващ телевизора и компютъра човек - нещо като автобиография на Joro01 , но явно не му е дошло времето. Мисля, че в този минисериал има доста солидна доза автоирония и преувеличението му отива. Мисля да си го изтегля, ако го пуснат в нета. Очаквам да стене генератор на лафове. Ето един, който ми се наби в глава от първа серия още:

Кмета:
- Бе това стадо ли е, бе? Това е Ноев ковчег! 
« Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 21:31 от letia6tata_krava »
Цитирай

София

Не съм го гледала.... Embarassed
Цитирай

Канал 1 в момента.  Very Happy
Цитирай

в Tara

по-скоро не ми харесва...
 3 пъти го засичам по канал 1 и си дърпам пръста , който иска да превключи на друг канал. успявам да го удържа (пръста) 5 мин, през които никакво действие не може да ме накара да изчакам и да видя дали си струва наистина да гледаш тия пусти врабци!
Цитирай

Е, да, не се развива кой знай каква сюжетна линия, по-скоро е като поредица скечове.
Цитирай

Кой друг е гласувал с първа опция? Щото освен мен, още един само харесва новия филм.  Embarassed Mr. Green

Гледам Василиса Прекрасная и Умная и Фуклата вилнеят из форума. Хайде, няма ли да заформите една интелектуална беседа за българското кино. Да ви почетеммалко. Аз мога да се включвам от време на време с тъпи забележки.  Mr. Green
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Аз за българското кино много мога да кажа, ама като няма какво хубаво да кажа-а-а-а... Tired
Не знам национална черта ли е, какво, ама българинът не може да снима като човек. Нямали истории, нямали пари, не знам какво нямали... Истината е, че нямаме нито един наистина добър режисьор, ама нито един.
Добре, че тук-там се появява добра история (ама много рядко), или някой блестящ актьор-импровизатор, за да отсрами филма. Та и някоя награда да довлече.
Любимите ми родни филми се крепят само на това. На прекрасните сценарии на братя Мормареви. Или на Свобода Бъчварова.
Не знам защо, но от първия български филм (е, "Българан е галант" не съм гледала) до ден днешен всяка лента се снима като за телевизионен театър.
Разбира се, това не пречи местни кинокритици да се превъзнасят и да твърдят, че "Диво сърце" гълта прах зад "Хан Аспарух".  Mr. Green Или нашите режисьори да плачат, че нямали пари, а в същото време по света (и в Румъния) излизат нискобюджетни ленти, които те карат да си глътнеш дъвката.
П.П. Това е лично мнение, разбира се. Не съм учила кинознание (затова не пиша с много грешки). 

Цитирай

Душко, яд ме е, че си права.

Цитирай

3 пъти го засичам по канал 1 и си дърпам пръста , който иска да превключи на друг канал. успявам да го удържа (пръста) 5 мин, през които никакво действие не може да ме накара да изчакам и да видя дали си струва наистина да гледаш тия пусти врабци!

и аз така ....например филма "Лейди Зи" веднага ме грабна ... направо се залепих пред екрана и до края не мръднах .... страхотен филм ...а незнаех, че го дават .... грабна ме, докато превключвах заради реклама и не се и върнах на стария филм
Цитирай

Плевен

до ден днешен всяка лента се снима като за телевизионен театър.

ииии тва все го повтарям на мъжо, когато се опитаме да гледаме някой нов БГ филм..........на 100% съм на същото мнение - много дразнещ похват или неумение да се снима, не знам и аз не арзбирам.
не издържахме с врабците - едва 15 минути от първата серия и го отсвирихме. А в деня преди да започне сериалът, изгледахме с кеф 'Шарен свят. Изпит" от `71-ва на Г. Дюлгеров.........
Цитирай

out of space

и аз така ....например филма "Лейди Зи" веднага ме грабна ... направо се залепих пред екрана и до края не мръднах .... страхотен филм ...а незнаех, че го дават .... грабна ме, докато превключвах заради реклама и не се и върнах на стария филм

1. Нищо подобно- на Жоро 305 не би ми харесало
2. Лейди Зи за мен е....хареса ми до десетата минута преди края...бюджет ли не стига, що ли, но уж обещаващ фирм, а никакъв край...
3. Гледайте филма с Део....интересни ще са ми мненията ви
Цитирай

Кой друг е гласувал с първа опция? Щото освен мен, още един само харесва новия филм.  Embarassed Mr. Green

аз.
ш се самоцитирам от друга тема:
"врабците през октомври"
сега "върви" по първа - канал 1. само едно коп4е растояние Wink
по ст.стратиев
абсолютен филм (без наум шопов и "ангела", щеше да е смертелен).

Цитирай

Hug  Да не забравиш да списуваш тук лафовете, които са ти направили впечатление.  Mr. Green
Цитирай

Летящич, ще го гледам, щом ти казваш, как ами! Very Happy

Не знаех въобще, че го дават. Последно четох, че щяло да има такъв сериал.
Цитирай

София, кв. Редута

Rolling Eyes  Ерика, право ви е рекла - гледайте "Бунтът на L." с Део ...

именно там, Василиса,ще видиш, че все пак може и телевизионния театър да го няма  Very Happy

относно Врабците - гледам си ги както всичкото ново българско кино
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора