Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бургас ж/к М. Рудник

35 35 35
та....ако още някой не е схванал от заглавието за кво иде реч тук......да ви питам направо Crossing Arms
ползвате ли/ползвали ли сте вибратор??? newsm78
Цитирай

Всичко друго разбрах.
Заглавието не. Защо?
Цитирай

Бургас ж/к М. Рудник

мъжа трябва да е работлив и добър...а ако не стават работите в секса,е измислен вибратора.....
затова лафа е,нека не си разваляме хубавото семейство,пък за 2 батерии на седмица няма да се охар4им мн мн.  Laughing

гледайки АЛАМИНУТ ми хрумна тоз въпрос.....ако е обсъждана темата,нека моята бъде изтрита. Crossing Arms
Цитирай

Пазарджик / Анкх Морпорк. Сега в София-временно надявам се!

Мъжът ми винаги се обажда преди да се върне в къщи, щото: за 50 стотинки да не си разваляме семейството сега!
Цитирай

Варна/София

Ами не! Не съм го закъсала чак толкоз Mr. Green....Обичам Истинските неща... 35
Цитирай

Всичко друго разбрах.
Заглавието не. Защо?
Тая простотия я казаха преди малко по ТВ-то.

Не употребявам машинки за удоволствие Sick
Цитирай

Хаха, сетих се за един предмет в университета на мъжа ми - Автоматизация на инженерния труд. Като ми каза, че има упражнение по това, аз чисто и просто попитах : "И какво, вибратори ли произвеждате" и той: " Shocked newsm78" и аз : "Ми вие ще станете инеженери, пък основният ви труд засега се изразява в секс, та като го автоматизираме..." ...Ей, падна си от смях и каза, че ще го каже на преподавателката. Още не го е взел тоя изпит 35
Цитирай

София

Мъжът ми винаги се обажда преди да се върне в къщи, щото: за 50 стотинки да не си разваляме семейството сега!
Хихик и моя така!!!
Цитирай

Бургас ж/к М. Рудник

hahaha hahaha hahaha  ааааа,ето защо и моето мъж звъннка от работа преди да тръгне към къщи  35  35  35
Цитирай

РусЙе

ПолзваМЕ, имаМе, и т.н Mr. Green Чувствам го много близък вече! Като едно цяло сме.
Цитирай

hahaha hahaha hahaha  ааааа,ето защо и моето мъж звъннка от работа преди да тръгне към къщи  35  35  35
Всеки Божи ден го прави! Аз също, когато го взимам от работа  Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.