Няма да си разваляме семейството,зарад 2 батерии на седмица,я!!!

  • 926
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 035
 Joy Joy Joy
та....ако още някой не е схванал от заглавието за кво иде реч тук......да ви питам направо Crossing Arms
ползвате ли/ползвали ли сте вибратор??? newsm78

# 1
  • Мнения: 3 423
Всичко друго разбрах.
Заглавието не. Защо?

# 2
  • Мнения: 1 035
мъжа трябва да е работлив и добър...а ако не стават работите в секса,е измислен вибратора.....
затова лафа е,нека не си разваляме хубавото семейство,пък за 2 батерии на седмица няма да се охар4им мн мн.  Laughing


гледайки АЛАМИНУТ ми хрумна тоз въпрос.....ако е обсъждана темата,нека моята бъде изтрита. Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 1 072
Мъжът ми винаги се обажда преди да се върне в къщи, щото: за 50 стотинки да не си разваляме семейството сега!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 161
Ами не! Не съм го закъсала чак толкоз Mr. Green....Обичам Истинските неща... Joy

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Всичко друго разбрах.
Заглавието не. Защо?
Тая простотия я казаха преди малко по ТВ-то.

Не употребявам машинки за удоволствие Sick

# 6
  • Мнения: 6 992
Хаха, сетих се за един предмет в университета на мъжа ми - Автоматизация на инженерния труд. Като ми каза, че има упражнение по това, аз чисто и просто попитах : "И какво, вибратори ли произвеждате" и той: " Shocked newsm78" и аз : "Ми вие ще станете инеженери, пък основният ви труд засега се изразява в секс, та като го автоматизираме..." ...Ей, падна си от смях и каза, че ще го каже на преподавателката. Още не го е взел тоя изпит Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 5 605
Мъжът ми винаги се обажда преди да се върне в къщи, щото: за 50 стотинки да не си разваляме семейството сега!
Хихик и моя така!!!

# 8
  • Мнения: 1 035
Мъжът ми винаги се обажда преди да се върне в къщи, щото: за 50 стотинки да не си разваляме семейството сега!

 hahaha hahaha hahaha  ааааа,ето защо и моето мъж звъннка от работа преди да тръгне към къщи  Joy  Joy  Joy

# 9
  • Мнения: 5 299
ПолзваМЕ, имаМе, и т.н Mr. Green Чувствам го много близък вече! Като едно цяло сме.

# 10
  • Мнения: 2 891
Мъжът ми винаги се обажда преди да се върне в къщи, щото: за 50 стотинки да не си разваляме семейството сега!

 hahaha hahaha hahaha  ааааа,ето защо и моето мъж звъннка от работа преди да тръгне към къщи  Joy  Joy  Joy
Всеки Божи ден го прави! Аз също, когато го взимам от работа  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт