Имате ли идея какво е в момента на Солунска?

  • 1 812
  • 27
  •   1
Отговори
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
идея- нямате, това трябва да се види #Crazy
бях забравила километричните опашки коли за влизане в Ескейп, клаксони до дупка, а е след полунощ, все едно отиват на сватба и после, ама БГ е най-прекрасното място на света.
а преди малко една се опита дори да паркира при положение, че място няма за една муха долу, да не говорим за кола, 15 мин. не може да излезе(заклещи се просто), като наискачаха едни хора от 3 различни коли, като се завихри един лют скандал.... ooooh!
та, хайде идвайте и вие тази вечер в Ескейп.
явно има много хора без работа утре Mr. Green

# 1
  • Мнения: 10 758
Жорето е там...Сигурно и братчеда и той Wink

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Стига си зяпала през балкона, събличай пижамата и отивай на опашката пред Ескейп, ако не друго поне ще се прибереш с чепка китки под мишница, 8-ми март е все пак  Mr. Green

# 3
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Тц, и пари да ми дават - в тоя район не се връщам Naughty
7 години работната ни площадка беше на Гурко до Биад и още 3 на Графа, баш на гърба на Ескейп Crazy - за цял живот ми стигат Simple Smile
Лио, дано си се сетила да направиш няколко панорамни снимки от балкона Wink

# 4
  • Мнения: 4 629
Иска ми се дойда и аз в Ескейп тази вечер, ама много съм далече  Crazy Колкото и странно да звучи на мен понякога ми липсва тази "лудница" в София и с голямо умиление си спомням за нея

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
ами трябваше да направя няколко снимки, ама Tired
тази сутрин отварям прозореца и що да видя, и помен няма от коли и прочие.
сега ще се започне всяка седмица едно и също Whistling

Честит празник на празнуващите (аз не съм от тези)

# 6
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Я да задам въпроса на седмицата, какво му е толкова на Ескейп?

# 7
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Я да задам въпроса на седмицата, какво му е толкова на Ескейп?

ами а де, и аз това се чудя #Cussing out

# 8
  • Мнения: 2 229
Я да задам въпроса на седмицата, какво му е толкова на Ескейп?

ами а де, и аз това се чудя #Cussing out

И аз, само тъпо техно. Shocked
Айде чалгия да имаше, да се юрне народа ама... Mr. Green

# 9
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ад е, и не само на Солунска, ами и по целия център.

Ако знаете петък и събота вечер какви са задръствания по Раковски и Славейков..

# 10
  • Мнения: 4 195
ей няма оправия - 3 години съм работила в БИАД и не се начудих на окупацията на това заведение - не знаете по колко часа са чакали да влезнат - какво намираха вътре - идея си нямам, но не можа да се начудя #Crazy #Crazy #Crazy
Имало е случаи, в които не мога да стигна до тоалетната Shocked от народ във фоайето, а некои идиоти си пиеха усиките при лелката в ВЦ-то Crazy Crazy само и само да са в БИАД

# 11
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Сигурно, аз затова не можех да си тръгна, ако случайно се забавех до малко по-късен час в офиса (честичко се случваше между другото) - ползвахме общ паркинг и редовно колата ми беше 'арестувана' от някоя по-лъскава спряла отпред. Веднъж и гумите ми рязаха даже, но им беше за последно Twisted Evil.

# 12
  • Мнения: 3 423
Я да задам въпроса на седмицата, какво му е толкова на Ескейп?

ами а де, и аз това се чудя #Cussing out

Аз пък не разбирам за какво говорите.
Ама трябва да е много голяма работа.
Къде е това Ескейп? Какво става там?

# 13
Къде е това Ескейп? Какво става там?

Място, където да си хванеш някой патриот да те меценира, ако се сещаш за коя професия говорим все пак.
Макар че и малките деца знаят къде са най-евтините пичета - в Син Сити, нали така, Жорка? Wink

# 14
  • Мнения: 677
"Клуб Escape се намира в центъра на град София, площад Гарибалди, ул."Ангел Кънчев" No 1. Работното време на клуба е всеки Четвъртък, Петък и Събота от седмицата - от 22.00 часа до 06.00. Основният салон на заведението разполага с 390 места. В района има удобни за паркиране места. От своето създаване през Декември 1999 година, клуб Escape се превърна в едно от най-атрактивните и най-посещаваните места в столицата."

Лиске,до съюза на писателите е и е бивша печатница..Срамота ако не се сещаш все пак,а?
Лиорена да ни риве-пише,че имало удобни паркоместа..Ахахахахаха..

Общи условия

Активация на акаунт