Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 март 2007, 19:42 ч.

Закъснява ми!Притеснявам се

• 1 381
  • 26
  •   1
Отговори
здравейте момичета, които пишете  в този прекрасен сайт.имам един въпрос моля помогнете. От два дни ми закъснява.днес си направих тест, но е отрицателен.много се притеснявам

---------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 00:14 от Доня Туфиня

# 1
  • Somewhere in space
Кое точно те притеснява, че си бременна, или че не си бременна?

# 2
  • София
На мен лично тестът ми отчете 5 дни след закъснението, така че не е най-сигурно си или не си бременна. newsm78
Ако много бързаш да узнаеш резултата си направи кръвен тест.
Стискам палци резултата да е такъв , какъвто искаш Grinning

# 3
  • София
Ами изчакай още малко и повтори теста или както ти е казала Вили1, направи си кръвен тест.Успех! Peace

# 4
  • Люлин
 Още е рано да разбереш дали си бременна.

# 5
  • София
Ако ти е толкова притеснено направи кръвен тест, той със сигурност вече ще ти отчете.

# 6
здравейте момичета, които пишете  в този прекрасен сайт.имам един въпрос моля помогнете. От два дни ми закъснява.днес си направих тест, но е отрицателен.много се притеснявам
Нарави преглед при гинеколог. Peace

# 7
  • вече в собствен дом
Още е рано да разбереш дали си бременна.
Не мисля , че е рано. На мен ми закъсняваше също толкова, когато си направих тест и излезе положителен. Купи си нов и си направи пак. Може да не си  спазила инструкциите за ползване. Peace

# 8
  • На морето!
Зависи колко ти е дълъг цикъла/времето м-у М/,ако ти идва на по-дълго време от 28 дни трябва да изчакаш 3-4 дни и пак да направиш тест.

# 9
При мен теста беше отрицателен на 4-тия ден след закъснението, но на 18-тия беше положителен!
Изчакай още 10-15 дена и се тествай пак. Успех Peace

# 10
  • София
И на мен ми закъснява 2-ри ден!Но  от една седмица ми се повръща много и осещам , че нещата са по – различи и си мисля, че съм браменна или само се надявам незнам, но направих тест преди няколко дни и беше отрицателен и прецених , че е рано!След 5-6 дни ще опитам пак с тест!

# 11
  • У дома някъде
Аз си правих тест 10 дена след закъснението и беше отрицателен и след още 5 дена вече беше  EFP

# 12
Изчакай ден-два и опитай пак, най добре с тест от друга марка.

# 13
Успех Krasteval, дано следващият да покаже две чертички  Flutter

# 14
  • Асеновград
и при  мен беше отрицателен макар че ми се гадеше и повръщах дори и малкос е зачудих  newsm78,  но след още седмица показа две черти  Mr. Green само дето вече знаех със сигурност че съм бременна

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт