Има ли жени които не изневеряват? - 2

  • 47 152
  • 388
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 656
Аз съм. Sad
Най-вече на себе си.
Приех го много болезнено, въпреки че знам, че не можех да се въздържа и да не изневеря на себе си. Какво да се прави, такъв е живота...

Вероятно сега трябва да си поискам прошка, за да мога да продължа да живея в мир със себе си...

# 31
  • Мнения: 183
За тези, които упорито твърдят, че до сега НЕ са изневеврявали на мъжете си - напълно и абсолютно възможно  bowuu
Само не си мислете, обаче, че сте застраховани от тоз " вирус"  Mr. Green Нали знаете:  никога не казвай никога, щото нищо не се знае...
това е истината много лесно можеш да кажеш АЗ-НИКАГАпросто това са неща които може да не ги желаеш ,но в един момент така да те завърти живота че да не разбереш от къде ти е дошло  Shockedтака като чета то все праведни жени има ,дай боже и да е така baby_neutral

# 32
  • Мнения: 3 674
 А на сън изневяра смята ли се за изневяра Embarassed..В4ера  с мъжо си гледахме филм с моя любим,много сексапилен артист...Анди Гарсия  Blush Същатата нощ сънувам че съм в леглото с него Joy уф....какво да направя като си ми харесва тоя Гарсия бе хора smile3538  ако моя мил мъж сега имаше шанса да про4ете какво съм написала тукаааа  newsm66..Уф,дано не го броите като изневяра... Shocked
А като 4е ли пък мъжете не сънуват други красавици.. Crazy

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 15:07 от roza66

# 33
  • Мнения: 7
Никога не казвай никога.
Изневярата просто се случва-Химия,Феромони,Привличане всеки сам решава как да го нарече.Инстинг.
Това е то изневяра, а не да се планира и премисля.
Но го направи така че да не засегнеш другият-всеки си има достоинство.
Дайте да не се лъжем -реплики от вида ще ти бъда вярна чак до....
отдавна са отживелица.
Страста и тръпката угасват след първата1-2год.
И един ден се появява някои които те успява да те накара да се почувстваш отново ЖЕНА-секси ,желана,красива и т.н.
И тук точно стои ? -Ще се подадеш ли на изкушението?
Така мисля аз.

# 34
Чета, чета и незнам какво да мисля.
Тръпката изчезвала, друг те карал да се почувстваш жена. newsm78
На този другия пък жена му престанала да се чувства жена та и тя хванала друг.
Ама и на последния жена му нещо не се чувствала.......

# 35
  • Мнения: 1 517
Чета, чета и незнам какво да мисля.
Тръпката изчезвала, друг те карал да се почувстваш жена. newsm78
На този другия пък жена му престанала да се чувства жена та и тя хванала друг.
Ама и на последния жена му нещо не се чувствала.......


Що не си съгласен, бе човек? Аз оставам с впечатлението, че повечето хора тук искат да кажат, че рано или късно изкушението чука на вратата и ти ГО забелязваш. Това може би имат предвид. Щото наистина първоначалните пеперуди в корема след някоя и друга година отлитат. Номера тук е: да не се поддадеш на изкушението и да накараш пеперудките пак да се върнат. А това второто наистина е възможно, дори и да е поугаснал огъня, стига човек наистина да го желае.
Колкото и да се обичат двама души имат и много кризисни моменти на изстиване, омръзване...винаги идва такъв период. И точно в такъв момент ако се окажеш по-слаб - изневеряваш, ако не - стискаш се, докато премине...до следващия път  Grinning

# 36
  • Мнения: 266
Досега не съм му изневерявала- заедно сме вече12 години. Но нищо не мога да обещая за в бъдеще. Човек никога не знае  с какво ще го изненада живота.

# 37
  • Перник
  • Мнения: 277
А не мислите ли,че просто си се заблуждавал като си обичал този човек и едва след като си се "бракувал"с него,срещаш истинската любов. Rolling Eyes
 Ама ако и този път се заблуждаваш?    Tired
Май така като гледам как звуча   #Crazy - не знам какво е любов.
Абе я да престана да пиша,че това горното звучи като гледам и не вярвам на ушите си.   Joy moresmile

# 38
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Това явление се среща по често при жените от колкото при мъжете  Peace

# 39
  • Мнения: 166
Аз не съм изневерявала от както съм с него.И нямам нужда от това.

# 40
  • Мнения: 768
  А на мен ми се струва, не, сигурна съм, че понятието "изневяра" най-често приема твърде грешна дефиниция . Изневярата, дори анализът на самата дума, означава да измениш на нечие доверие. В този смисъл всяка лъжа, от най-дребната до най-голямата, е изневяра. Лъжете ли човека до вас, ако да - защо?
  Наистина не знам защо по подразбиране се смята, че изневяра е интимност с друг....Може би защото не гледате на постоянния партньор като на най-близък приятел, а просто като на един от многото мъже, а тогава как той да гледа на вас? Естествено е, че все някога всеки пожелава някой различен. И огромната грешка е че се бърка желанието с любов. Да, желанието се случва, но любовта се гради дълго и упорито. А защо една стабилна вече изградена любов трябва да изключва и забранява някое и друго приятно преживяване  ?

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 10:41 от Fiorella

# 41
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Има - аз все още не съм изневерила

# 42
За тези, които вярват в Бог ще кажа, че изневярата е сериозен грях пред Бог.
Възможно е да има добро и щастливо семейство без никакви изневери.
Има много такива християнски семейства. И само да поясня, че тук не говоря за християните, които са такива понеже са се родили в България а тя е християнска страна.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Не мога да кажа че никога няма да изневеря на мъжа си защото не обичам да се заричам но поне до сега не съм му изневерявала  Hug надявам се и той да не е  Thinking защото човек никога не знае  Naughty

# 44
  • Мнения: 677
Има, но тях не ги хващат, та за тва..

Общи условия

Активация на акаунт