Има ли жени които не изневеряват? - 2

  • 47 137
  • 388
  •   1
Отговори

Анкета

Има ли жени които не изневеряват?

Опции:

  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Виждам, че този въпрос е доста популярен и актуален... Върти се вече в подфорум Татковци от повече от половин година...
И понеже темата стана доста обемиста... Вече е над 25 страници... Трудно е да се прелиства и да се търсят определени мнения... Предлагам ви да продължите да отговаряте в тази...
За още по-голямо удобство... И ако някой иска да запази анонимност... Съм добавил анкета... Гласувайте на воля и разберете мнението на останалите...
Приятно обсъждане...! Wink


Старата тема, първа страница...

Старата тема, двадесет и пета страница...
Старата тема, двадесет и шеста страница...
Старата тема, двадесет и седма страница...

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Аз не изневерявам  Flutter Като ангел съм  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 674
Аз не изневерявам но човек никога не знае.
По принцип доста жени го правят но малцина от тях си признават. newsm51 smile3525

# 3
Според мен трябва първо да се разберем какво е изневяра преди да гледаме дали жените го правят...

За мен из-не-вяра е когато ИЗлъжеш НЕчие доВЕРИЕ, т.е. когато не спазиш обещание.
По това определение, според мен всички хора изневеряват. Следователно и жените.

# 4
  • Мнения: 136
Според мен трябва първо да се разберем какво е изневяра преди да гледаме дали жените го правят...

За мен из-не-вяра е когато ИЗлъжеш НЕчие доВЕРИЕ, т.е. когато не спазиш обещание.
По това определение, според мен всички хора изневеряват. Следователно и жените.
съгласна съм с теб но,
Какво е изневара не  е ли друга тема за размисъл?
Тук говорим за физическа изневяра.Поне това е асоциацията,която правя на първо четене.


# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тук говорим за физическа изневяра.Поне това е асоциацията,която правя на първо четене.
А само физическа ли?... Тя от своя страна може да е резултат на нещо по-дълбоко, а може и да е просто за кеф. Разликата е огромна... под един знаменател ли ги слагаме?

# 6
  • Мнения: 125
Аз искам да си призная.......случва ми се Mr. Green  Понякога не изневерявам Twisted Evil

# 7
  • Мнения: 3 537
Да, не съм му изневерявала  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 179
Темата е доста разтегателна. Но мисля, че ако не си даваме
поводи един на друг, изневери няма да има.
Гласувах, че няма жени, които НЕ изневеряват, само защото
самата аз съм изневерявала и ми се иска да вярвам,
че всички го правят. Греша ли?

# 9
  • Мнения: 32
Да hrus_hrus  много в грешна посока си поела....

# 10
Да hrus_hrus  много в грешна посока си поела....

Не го слушай, hrus_hrus. Той е мъж. Той не изневерява...  Naughty

# 11
  • София
  • Мнения: 12 547
Аз не изневерявам. Нито духовно, нито физически. И не поради друга причина, а защото ще означава плюнка в собственото ми лице. След като съм казала "да" /не в гражданското, а в сърцето и душата си/ на един мъж, значи съм намерила в него всичко, от което имам нужда.
Ако някой ден реша, че нещата са се променили, ще се разделя с него и тогава ще потърся нужното ми другаде. Останалото е фалш, лицемерие и подлост - неща, които не смятам за нормални...

# 12
  • Мнения: 6 155
Грешиш и то много  Tired

# 13
  • Мнения: 179
Щастливки! Не ме съдете, че си го признавам и че искам
и другите да са като мен. Оказа се, че с милото сме търсили
едни и същи неща, но не сме си признавали. Нямахме
много време са опознаване преди брака. Rolling Eyes
 За щастие се опознахме по-късно. Peace

# 14
  • Мнения: 1 174
Не изневерявям. Ако го направя, значи връзката с човека е приключила.
Не обичам лъжата  във всичките й форми и съм на принципа да правя онова за другия, което искам да направи за мен или да не прави.

Общи условия

Активация на акаунт