Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Благотворителност
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 401 отговора

sofia

Движение на българските майки съвместно със Столична Библиотека организира Работилница за Великденски чудеса. Събитието ще се проведе на 30ти март, 31ви март и 1ви април в сградата на Столична библиотека на пл. Славейков в София  от 11 до 17 часа, както и на площад Света Неделя на 31ви март и 1ви април от 11 до 17 часа.

За трета поредна година ще бъдат изложени ръчно изработени предмети и украса, изработени от децата от Дома за деца, лишени от родителски грижи в село Доганово, доброволки от Движението и от приятели, съпричастни с благотворителната кауза.
„Тази година планираме и голямо боядисване на великденски яйца на открито заедно с нашите приятели от дома в село Доганово”, разказаха доброволки от Движението. Средствата от базара ще бъдат предназна4ени  за Дома за деца, лишени от родителски грижи в град Златица,където живеят 40 деца на възраст от 0 до 3 години.

Това е темата в която да обсъждаме подробностите,моми4ета.Имаме дати и места за базара Hug HugТой е съвместен както виждате  с библиотеката,ще бъде на две места и ще имаме възможност да изложим доста неща SmileОт библиотеката се подготвят много сериозно ,а и на тях това е поредният базар.

Нека сега да видим кой и кога ще се вклю4и с помощ в продаването.
аз съм на линия целият петък(за библиотеката) и половин ден от събота или неделя.Зависи как се наложи Wink

За Св.Неделя ще ни трябват две маси newsm78,за библиотеката не е нужно,предоставят вси4ко  bouquet
Е,вие сте Very HappyПишете местата и времето Praynig

на 25 март,неделя ще се събират готовите неща от София.В кино Арена,на бул.Т.Александров ,на 2 етаж,около Джимис.В 4асовете между 10.30-12.00
« Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 10:09 от lavender »
Цитирай

sofia

Аз съм за поне половин ден , ще пиша допълнително кога и къде , но ми се ще да бъда там , където са децата от Доганово
Цитирай

софия

Ще се включа където кажете,нямам претенции. Hug
Цитирай

sofia

Аз съм за поне половин ден , ще пиша допълнително кога и къде , но ми се ще да бъда там , където са децата от Доганово

Децата ще идват ,но не сме уто4нили с Дун4ев къде то4но.В петък сигурно ще са в библиотеката(следобено време newsm78) ,а най-добре е ,ако е хубаво времето децата събота и неделя да са на църквата Hug
Жени,това знам за сега  bouquet
Нези,ще те пиша за Св.Неделя ,а деня допълнително Hug

По принцип в библиотеката няма да ни трябват много хора ,но нека се знае ,4е аз ще съм там два дни.Там ще има сигурно и други деца (организирано от библиотеката) и нуждата от наши хора не е голяма WinkНека кажем,4е двама 4овека за там са ок плътно от 11.00 до 17.00........
Цитирай

Нови Искър

1. На 31-ви и 1-ви - съботата и неделята - по цял ден където ме сложите.
2. Етикетите ще напечатам пак аз. Само да уточним текста.
3. Материалите за базара, могат да се изпращат и в офиса ми - адреса е:
гр. София, пк 1309,
ул. Царибродска 70, ет. 1, ап. 2 - Топ Дринкс - за Кристина Николова.
4. При мен е цяла кутия с бижута от коледния базара - стават и за великденския.
5. И за двата дни ме пишете и с кола - товаро- разтоварителни дейности.
И имам следния въпрос - миналата година в последния момент набавихме маси и столове - нека тази година го помислим от сега.
с какво друго мога да съм полезна:)
Цитирай

София

На 31.03   мога целия ден. За 01.04. още не съм сигурна  newsm78
С какво друго мога да помогна (освен с кола?) ?
Какви маси трябват?
Цитирай

София

Нямам време да прочета кога и къде точно, всъщност знам дните...
Просто ме имайте предвид...и за трите дни. Но мисля, че само в събота ще мога през целия ден. ooooh!

Има ли нещо, с което бих могла да бъда полезна?! След утре ще продължа да се включвам по-активно. Blush
Цитирай

sofia

кратко обобщение:

1.Библиотеката
-петък-Роси.Тука може някой да ме подкрепи с присъствие Hug
-събота -Роси и Миленка.Аз съм от 14.до 17.00........Тука имаме нужда от един 4овек поне Praynig
-неделя-Миленка и още някой да не е сама Praynig
Библиотеката в неделя работи до обяд!!!!!

2.Св.Неделя
-събота-Криси,Веси,Дамаянти.......
-неделя-Нези,Криси,Писна ми.......

Това е примерен график,но нека го има.

Криска,Иве,моля ви да сте на църквата защото сте с коли ,а ще трябват Wink
Жени,ти си зависима от децата,но така те писах Wink.Общо взето вси4ко търпи промени Smile

не са се разписали още хора така 4е ще сме на 6  Love
Масите Иве  newsm7обикновенни сгъваеми маси.Поне 3 да има Hug
Цитирай

Аз съм на линия събота - целият ден и неделя - до 15ч.

Ще се разпечатва ли нещо друго, освен етикети?
Цитирай

София

Ще се пробвам за петък може би от обят или целият ден, съботата ,но за неделя незнам дали ще мога...По-късно ще кажа.

Предлагам част от нещата за базара да ги оставим в нас, доста близо съм до библиотеката, пък и до  Св.Неделя, дет се казва може и без транспорт да ги занесем по -леките.
Роска какво ще кажеш ?newsm78
Също и колата ще е на разположение,както и шофера де Mr. Green
Масата си стои в гаража на Роси от миналия Великден  Laughing
« Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 16:30 от 4arlin »
Цитирай

София

Засега мисля да се включа в продаването поне за в петъка, пък ще видим допълнително за изобщо. Hug Hug Hug
Цитирай

София

Масите Иве  newsm7обикновенни сгъваеми маси.Поне 3 да има Hug
Имам една такава - става ли ??Мога да я донеса  Hug (ако вземеш ТВ до тогава  Twisted Evil , че стои на нея  Mr. Green)
А и ще питам една от Люлинките за още една, сгъваема, - няма да откаже  Peace
Цитирай

sofia

2.Св.Неделя
-неделя-Нези,Криси,Писна ми.......
Жени,ти си зависима от децата,но така те писах Wink.Общо взето вси4ко търпи промени Smile
Е , не се притеснявай чак толкова , аз децата пак ще ги видя  Wink , просто ако става , ако не - няма проблем
Цитирай

sofia

Засега мисля да се включа в продаването поне за в петъка, пък ще видим допълнително за изобщо. Hug Hug Hug

ок,Сънили,петък с мен в библиотеката.
Иве,никакъв шанс няма да мина до Люлин близките дни,,гаража ми е пълен,колата също Mad
Цитирай

Ще бъда плътно 2 дни, само само не в денят на Цветница, че ще ме изсели именничката Shocked
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 401 отговора