Има ли смисъл от 8ми март?

  • 4 129
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 239
Какво се е случило на 8ми март? Аз не знам. Вие знаете ли? Поредната хомо/лесбо конспирация е този 'празник'.

Жена ми тази сутрин ми се нацупи защо не съм и подарил цветя и някаква вещ. Александър, кучето и аз бяхме възмутени от нахалството на тази женица. Не стига, че ме щави за пари всяка седмица, не стига, че живее в МОЯ мезонет, но и някакви вещи иска.

Подаръците са нещо спонтанно и няма по-тъпо нещо от това да знаеш, че на тази тази и тази дати трябва да купуваш нещо всеки път. Губи се тръпката. Все едно да трябва да си лягаш с жена си всеки ден и да го предпочиташ пред нещо свежо и младо. Пълен абсурд и никакъв шанс.

# 1
  • Мнения: 6 243
Пусни едно гугле, като не знаеш какво е станало на 8 март, бате.

За мен има смисъл - правят ми подаръци.

# 2
  • Мнения: 1 629
хисторито

Подаръци не отказвам, като кака  Сладка Хапка  Grinning

# 3
  • Мнения: 239
Пусни едно гугле, като не знаеш какво е станало на 8 март, бате.

За мен има смисъл - правят ми подаръци.

Баце, ако почна по този начин с гуглето накрая ще стана като всички овце, които пускат гугле и верват на американските служби и техните промивки защото именно те стоят зад гуглето като проект. Не ми се става част от балъчетата ако се сещаш за какво говорим.

Сериозно, какво толкова се е случило на 8ми март, че да ме рекетират всяка година на него? Кажи ми де. Как така 'международен ден на жената'? Че то всеки ден е такъв - всеки ден мъжете дават някоя кинта на жената и тя е доволна. Не е ли така?

хисторито

Подаръци не отказвам, като кака  Сладка Хапка  Grinning

ахахаха. 'Това е ден за международно признание на икономическите, политическите и обществени постижения на жените.'

Това е някаква шега, баце.

# 4
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Joro01,

Много съм щастлива, че мъжа ми не е като тебе newsm44

# 5
  • Мнения: 239
Joro01,

Много съм щастлива, че мъжа ми не е като тебе newsm44

11те не са за всяка жена. Трябва да си Богоизбрана все пак. Нормално е да ъм съгласен с теб в тази ситуация ако се сещаш за какво говорим все пак.

# 6
  • Мнения: 3 423
В моя любим Угърчин днешният ден
не се празнува. Е, имам един колега
с източен произход и къса служба в
ефдейот, та на тази дата оставя по
една китка на всяка колежка, и толкоз.
Иначе има специален Ден на майката,
когато всички цветарски магазини
най-вече празнуват. И този ден не
знам кога точно е. Откъм цветя, дарове,
паричен трансфер, внимание и респект
за мен всеки ден е осми март. И в тази
връзка съм съгласна с Другаря Жоро.

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хич и не му се цупя на моя. Има си две деца и тази вечер ще си ги гледа, а аз ще съм на дамско парти, ако се сещаш Sunglasses

# 8
  • Мнения: X


 Откъм цветя, дарове,
паричен трансфер, внимание и респект
за мен всеки ден е осми март. И в тази
връзка съм съгласна с Другаря Жоро.

smile3521

# 9
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Joro01,

Много съм щастлива, че мъжа ми не е като тебе newsm44

11те не са за всяка жена. Трябва да си Богоизбрана все пак. Нормално е да ъм съгласен с теб в тази ситуация ако се сещаш за какво говорим все пак.

Jore,

повярвай ми, съм съм smile3521

# 10
  • Мнения: 1 113
Много го харесвам този празник, свързвам го най-вече с майчинството, въпреки че съм го празнувала и преди да родя. Хубаво ми е да виждам толкова много усмихнати жени по улиците.
Колкото до подаръците и цветята - не е задължително да ги има и едно "Честит празник!" върши работа. Въпреки това аз получих подарък  Flutter
В България има ли ден на майката?

# 11
# 12
  • Мнения: 4 068
Баце, тек не мога да се сългася с теб. Хубав ден си е 8-ми март. И то не заради подаръците. Като цяло и аз като Сафо го свързвам с майчинството. Винаги съм подарявала подаръци на майка ми и на свеки и на баба и на зълвата. Общо взето усмихнатите им лица като че ли ме правят по-щастлива от това дали аз ще получа подарък. За жалост мнго малко мъже се сещат да подаряват на жените си цветя и подаръци без какъвто и да е повод и по тази причина е добре, че го има поне този ден. Абе хубаво си е да имаш още един повод за празник.
Честит празник мили дами!  bouquet

# 13
  • Мнения: 9 903
уф, много му се дразня на този празник. Сега ще звънят, ще трябва да съм лигава, да честитя и аз в отговор, изобщо досада.....
и аман от постинги, които съдържат само "Честит празник".

# 14
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
и аз не знам кво се е случило на тази дата newsm78,подарък не очаквам,защото съм казала,че не искам,цвете също.не го харесвам този празник  пък и не съм жена само днес я.по темата за мен няма смисъл от този празник.

Общи условия

Активация на акаунт