Овен или Телец

  • 9 686
  • 107
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Как мислите коя зодия е по-хубава за мъж,като се  има в предвид,че и 2-та родители са раци?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Попитай Иван Станчев!Сега сериозно мисля,че Телец,но аз съм пристрастна!

# 2
# 3
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Телец!

# 4
# 5
  • Варна
  • Мнения: 389
телец

# 6
  • Мнения: 150
Овенът е по-борбен, по-агресивен и инатлив, което са си хубави качества. Телецът е по-суетен, сребролюбив и не се слави с по-малък инат. За да накараш телеца да направи нещо трябва да го убедиш защо. Когато му е обяснено и вярва, в това което му е казано, ще направи всичко. Но искаш ли да му заповядаш нещо  ooooh! - никога няма да успееш. Алекси е телец /сестра ми, зет ми и много мои приятели също/ и говоря от опит. Зодията е страхотна, но трябва да си голям психолог и много търпелива, за да се възпитавате. Както пишеше в една книга: "Не го дърпай за рогата, а го остави да си пасе на спокойствие". Mr. Green

# 7
  • Мнения: 384
Ако те вълнува как ще си пасва с раците-телец,естествено! Peace По НЕскромното и пристрасно мнение на една рачка  Wink
А дали е 'по-хубава' за мъж...зависи кой как го разбира.

# 8
  • Мнения: 11 003
Овен е по-хубава зодия, без значение дали е за мъж или жена.
Надявам се и моето човече да е Овне, да не избърза да се роди под знака на Рибите Praynig

# 9
# 10
  • Мнения: 1 272
Телец  Heart Eyes

# 11
# 12
  • Мнения: 634
Според мен - няма голямо значение, защото това , за което питаш е знака в Слънце. Освен това има асцедент, който е много по важен за общуването, има знаци в Луна, Венера, марс, има хиляди други аспекти... Така че  - пожелавам ти живо и здраво бебе!
Аз съм с  термин 01 май, но вероятно ще има секцио по -рано, така че и при мен ситуацията е подобна - или Овен, или Телец..

# 13
  • Мнения: 724
Телец според мен е по добре.Аз съм телец моят мъж е рак и чесно казано няма никакъв проблем разбираме се чудесно:)

# 14
  • Мнения: 801
ахахахахахаха, хареса ми темата. Радост беше определена за 29 април, но аз като си навих на пръстта, че не искам да е ТЕЛЕ, ами Овне........какво ми беше станало като бях бременна, не знам, но държах между двете зодии да е първата..........Радост се роди с 10 дни по-рано от термина и ей я -на, Овен, така ни командори, а още няма годинка, ахахахахахахаха

# 15
  • Мнения: 4 621
Според мен Телец, но аз съм пристрасна Peace

# 16
  • Мнения: 5 391
Аз си имам Овен, не се оплаквам, Телец също ми харесва.

# 17
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Телец  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 596
Как мислите коя зодия е по-хубава за мъж,като се  има в предвид,че и 2-та родители са раци?

Определено телец Peace

# 19
  • Мнения: 83
Благодаря момичета,хубаво е да видиа и други мнения,че аз общо взето не разбирам от зодии,но като ми казаха вече да си избирам дата и аз направо се постреснах. Първата ми мисъл беше,че може би е по-добре да е Телец,защото това си е зодията му по термин,но после много се замислих и задълбах   Thinking,та за това реших да попитам и вас  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 111
Овен е по-хубава зодия. Няма да обяснявам защо, че ще ме бият.  Crossing Arms

# 21
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Мъжът ми е Овен, харесва ми като зодия. Имам приятели Телци- и те са готини.

# 22
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
На мен пък ТЕЛЕЦ ми харесва повече!

# 23
  • София
  • Мнения: 275
Аз съм рак и определено повече се разбирам с хора от зодия телец.Но всичко е относително!

# 24
  • Мнения: 1 364
Определено Телец.

# 25
# 26
  • Мнения: 7 914
Аз съм в твойто положение, само дето аз съм овенче , а мъжО ми е Лъв....ама тайничко си се надявам за априлско телче-  много си ме кефят... поне за сега  Joy
ако не предпочитам овне.. и в краен случай майско телче....

ама най- много едно здраво синче  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Междувпрочем: както и да гласиш зодията -  асцедента може да изиграе много лоша роля  Peace

# 27
  • Мнения: 139
по принцип рак се разбира с телец.
аз самата съм зодия телец, не бих казала, че съм пристрастна.
и двете зодии са готини: и двете са рогати и големи инати Wink.

пожелавам ти здраво бебче, зодията е най-малкия проблем Simple Smile.

# 28
  • Мнения: 20
 Мисля че телец е по-хубава. Моя мъж е телец и е много готин и контактен, а и като цяло е с благ характер. За зодия овен мога само да кажа, че са май малко серт, а и имат малко приятели, защото са трудни за понасяне.

# 29
  • София
  • Мнения: 5 752
Аз съм Телец и съм пристрастна Wink Мъжо ми е Рак и се разбираме чудесно Peace
Овен също е хубава зодия, майка ми и баща ми са от нея, както и много мои приятели!
Но по принцип си обичам много зодията Hug
То май всички си мислят, че тяхната е най-хубава Wink

# 30
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз съм телец и мисля че е готина зодия и се разбира със всички PartyВсе пак каквато и зодия да е ще си се разбирате. Peace

# 31
  • Мнения: 298
Овен - предпочитам детето ми да е борбена личност, което е типична  черта на овена и при двата пола  Peace

# 32
# 33
  • Мнения: 60
Овенът е по-борбен, по-агресивен и инатлив, което са си хубави качества. Телецът е по-суетен, сребролюбив и не се слави с по-малък инат. За да накараш телеца да направи нещо трябва да го убедиш защо. Когато му е обяснено и вярва, в това което му е казано, ще направи всичко. Но искаш ли да му заповядаш нещо  ooooh! - никога няма да успееш. Алекси е телец /сестра ми, зет ми и много мои приятели също/ и говоря от опит. Зодията е страхотна, но трябва да си голям психолог и много търпелива, за да се възпитавате. Както пишеше в една книга: "Не го дърпай за рогата, а го остави да си пасе на спокойствие". Mr. Green
Точно така!А  пък и аз съм ОВЕН!

# 34
  • Мнения: 1 101
Синът ми е Телец и съм пристрастна  Grinning

# 35
  • Мнения: 7 723
К`во значи по- хубава зодия newsm78
Чудиш се кога да родиш ли newsm78 
Дали да е на 20, 21, или 22 април newsm78

# 36
  • Мнения: 2 897
Овен е по-хубава зодия, без значение дали е за мъж или жена.
Надявам се и моето човече да е Овне, да не избърза да се роди под знака на Рибите Praynig

И аз ти го пожелавам Hug
Овен е много хубава зодия!

# 37
  • Мнения: 1 446
И двете зодии са хубави и представителите им са силни хора. Леко раждане!  bouquet

# 38
  • Мнения: 7 723
Аз съм овен, а мъжа ми- телец  Wink
По обясними причини гласувам за овена  Whistling

# 39
  • Мнения: 2 309
По принцип много харесвам зодия Овен, невероятно борбени личности, амбициозни, самостоятелни и дейни хора...нооооо когато пораснат, детето-овен е простоооо ...меко казано може да те подлуди...за да не се обиди някой ще кажа, че когато планирах бременността си - целях бебето да е овен, в крайна сметка се роди овен, а сега се чудя не можа ли два дни по-рано да се появи, за да е рибка Rolling Eyes

Що се касае за телец, наблюденията ми са за много спокойни, вглъбени хора.

# 40
  • Мнения: 83
К`во значи по- хубава зодия newsm78
Чудиш се кога да родиш ли newsm78 
Дали да е на 20, 21, или 22 април newsm78

Точно така,а аз нищо не разбирам от зодии и номерологии.

# 41
  • Мнения: 2 022
Под знаците на всички зодии се раждат прекрасни (и не дотам прекрасни  Mr. Green ) хора. Най-хубавата зодия за твоето бъдещо момченце е ... тази, под чийто знак се появи на бял свят Laughing  Все едно каква е - ще бъде най-хубавата, защото е на твоя син. Ни една от зодиите на моите синове не си подхожда с моята (според астрологията), ама знаеш ли как мило се гушкат при мен и казват "мамо, обичам те"?!
Няма значение дали е Овен или Телец. Това е вашият син и вие сте неговите родители. Това е най-важното.
Успех и леко раждане!

# 42
  • Мнения: 365
Още един глас за Телец.

# 43
  • Мнения: 2 553
И един за ОВЕН!  Peace

# 44
  • Мнения: 574
Телец! PeaceМай беше по добре да пуснеш анкета newsm78

# 45
  • Мнения: 7 723
К`во значи по- хубава зодия newsm78
Чудиш се кога да родиш ли newsm78 
Дали да е на 20, 21, или 22 април newsm78

Точно така,а аз нищо не разбирам от зодии и номерологии.

Незнам защо, но ако трябва да се чудя между тези дати- няма да мисля за номерология.
Виж, за зодиите- в някои зодиаци овена го пишат , че е до 19-ти, в други- до 20, в трети- до 21-ви.
Аз съм родена на светлата дата 20. април- рожденна дата и на Хитлер , и на Наполеон, и на Пикасо (ако не се лъжа)- все велики хора, но всичките шантавелници #Crazy . Ленин е на 21-ви  Rolling Eyes
Ако наистина много държиш на номерологията- обърни се към астролог  Wink
Вярвам, че ще направиш правилния избор. Желая ти леко и безпроблемно раждане  Hug

# 46
  • Мнения: 1 424
Овен    bouquet

# 47
# 48
  • Мнения: 4 668
Телец  Peace синът ми е тази зодия и е страхотно дете , но е голям инат ...

Да знаеш , че са големи чаровници , обичат лукса и глезотиите и аз лично беден телец не познавам  Laughing - говоря за мъжете  Hug


Всички Овни , които познавам , не са съвсем в ред и като зациклят на нещо понякога ... Sick

# 49
  • София
  • Мнения: 4 588
Под знаците на всички зодии се раждат прекрасни (и не дотам прекрасни  Mr. Green ) хора. Най-хубавата зодия за твоето бъдещо момченце е ... тази, под чийто знак се появи на бял свят Laughing  Все едно каква е - ще бъде най-хубавата, защото е на твоя син.
Няма значение дали е Овен или Телец. Това е вашият син и вие сте неговите родители. Това е най-важното.
Успех и леко раждане!


Абсолютно  Peace
Аз телците не ги харесвам много, но дори и да е теле малкият, по никакъв начин не бих си променила отношението към него и не бих обръщала внимание на този факт. Laughing

# 50
  • Мнения: 3 405
К`во значи по- хубава зодия newsm78

И аз това щях да питам Simple Smile

# 51
  • Мнения: 6 461
Мисля ,че Телец е по добре. Wink

# 52
# 53
  • София
  • Мнения: 3 787
Телец  Peace синът ми е тази зодия и е страхотно дете , но е голям инат ...

Да знаеш , че са големи чаровници , обичат лукса и глезотиите и аз лично беден телец не познавам  Laughing - говоря за мъжете  Hug


Всички Овни , които познавам , не са съвсем в ред и като зациклят на нещо понякога ... Sick

Напълно споделям мнението Peace
Детето ми е Телец.Ами,не е лесно с него.Инат е и е доста буен и своенравен.Но пък е голям чаровник.Хората много му се радват и,когато сме на разходка,все някой по нещо му подарява hahahaПостоянно примъква разни пръчки,солети,бонбони,сокчета.Миналата седмица,когато купувах мартеници,една от продавачките и мартеница му подари Joy Joy Joy

Но каквато и зодия да е,да е живо и здраво.Това е най-важното Wink

# 54
  • София
  • Мнения: 981
И аз съм за Телец.
Успех!  bouquet

# 55
  • Мнения: 2 381
Моят мъж е овен.Засега нямам оплаквания Wink

# 56
  • София
  • Мнения: 3 676
Телец Laughing/и аз съм Телец,но не затова/
Мъжете Телци, които познавам са страхотни хора,за разлика от нас жените-ние сме по- избухливи и инати Laughing
Овен- мъж- Naughty

# 57
  • Мнения: 2 197
Овен!
Упорити са, имат борбен характер и никога не можеш да го накараш да направи нещо ако сам не реши. Имам богат опит с Овни-те - майка ми, баща ми и бившето ми гадже, с което бяхме заедно 12 години са Овни. Страшно много се молих и дъщеря ми да е Овен, защото по термин трябваше да е Телец. И тя се роди в последния ден на зодията. Отсега си показва рогата.

# 58
  • София
  • Мнения: 3 271
ОВЕН Peace

# 59
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Телец! Може би защото аз съм везни и се разбирам по-добре с тях, отколкото с овните! Дано моето не избърза и не излезе под знака на овена, че сме за 27 април! Joy

# 60
  • София
  • Мнения: 2 227
Телец Laughing

# 61
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Остави си детенцето зодията, която му се е паднала по термин.

Освен това някой, по-нагоре, беше казал, че има още много, много др. аспекти, които влияят в/у характера на човека и зодиакалния знак съвсем не е най-определящ. Дори асцедента толкова може да го засенчи, че съвсем да не си отговаря на зодията.

За протокола: Познавам както чудесни хора и от двата знака, така и отвратителни представители. Въпреки, че аз лично съм Овен, не харесвам тази зодия за мъж - мн. опърничави, безсмислено инати, докачливи, на моменти неконтролируеми, леко повърхностни (извадката ми е представителна, от тоста време извършвам наблюдението). И Телците си имат трески за дялане, но за мъж е по-добре Телец.

# 62
  • Мнения: 2 159
Остави си детенцето зодията, която му се е паднала по термин.

Освен това някой, по-нагоре, беше казал, че има още много, много др. аспекти, които влияят в/у характера на човека и зодиакалния знак съвсем не е най-определящ. Дори асцедента толкова може да го засенчи, че съвсем да не си отговаря на зодията.
....
съгласна съм Peace

# 63
  • Мнения: 2 677
Не случайно Овенът е пръв!  Whistling Mr. Green

# 64
  • Мнения: 476
Аз съм за Овен! Аз и мъжът ми сме Овни!  Половината ни роднини и приятели също са Овни! Абе едно стадо сме се събрали  Grinning
Но като изключим само един от всичките 10тина, зодията ми харесва! Не се оставяме на никой да ни тъпчи и като цяло сме борбени хора!

# 65
  • Мнения: 4 784
Овен, само да не е от маниакално ревнивите, че доста от ОВните са такива. Иначе са супер.

# 66
  • Мнения: 1 243
Аз съм Овен и ми харесва зодия овен  Grinning


 

# 67
  • София
  • Мнения: 3 404
Ами от чисто астрологична гледна точка, и Овнето и Теленцето са различни от Раците /едното е огън, другото- земя, а Рациет са водни знаци/.
Но аз харесвам и двете, което дойде, бих казала, да ти е живо и здраво, на първо място   bouquet

# 68
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
ахахахахахаха, хареса ми темата. Радост беше определена за 29 април, но аз като си навих на пръстта, че не искам да е ТЕЛЕ, ами Овне........какво ми беше станало като бях бременна, не знам, но държах между двете зодии да е първата..........Радост се роди с 10 дни по-рано от термина и ей я -на, Овен, така ни командори, а още няма годинка, ахахахахахахаха

Ха! Ти ако си мислиш, че телците не командорят...

Имам близки приятели овни и телци. Остави, че съм пристрастна към терците, но за мъж определено е по- добрата зодия. Имала съм възможност да ги сравнявам  Peace

# 69
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417
Винаги ОВЕН!! Овчиците са с по-малки рогца.    animal085Mr. Green Mr. Green Mr. Green А и огнените зодии като цяло са душички и половина!

# 70
  • София
  • Мнения: 1 074
Вече е късно!
Аз - рак, мъжа - рибка, бебчо пожела да е овне Wink

# 71
  • Мнения: 1 531
телец - но и аз съм пристрастна ... към себе си като типичен телец  Crazy

# 72
  • Мнения: 698
двете зодии са ми любими. и за двата пола.

все пак 1 точка повече за овена!  Grinning

честит бебчо на теб, Zanda  Grinning

# 73
  • София
  • Мнения: 4 588
Честито бебче,Zanda Ksurik !!!  bouquet

# 74
  • Мнения: 439
Аз съм Овне,а мъж ми Теле-комбинация нямам думи
За Овен Peace

# 75
  • Мнения: 3 478
Честито то овенче! Аз незнам дали има предпочитания, но и мъжо и малката са овни така че....

# 76
  • София
  • Мнения: 44 088
телец, то раците са толерантни и ще се разбират със всеки "добитък", но съдейки по сбе си (аз съм рак с майка теле и дядо овне) с телеца по принцип ми е по-лесно общуването, с овните  и мъже и жени имам сериозни спънки...

Последна редакция: пт, 13 апр 2007, 22:42 от bubu_to

# 77
  • Мнения: 3 069
Попитай Иван Станчев!Сега сериозно мисля,че Телец,но аз съм пристрастна!

И аз съм пристрастна Simple Smile
Телец!

# 78
# 79
  • Мнения: 5 401
Теле, естествено!   bouquet

# 80
# 81
  • Мнения: 6 992
Как мислите коя зодия е по-хубава за мъж,като се  има в предвид,че и 2-та родители са раци?
телец...за двама раци овенче ще е кошмар и много нерви.

# 82
  • Мнения: 819
Ми и с двете зодии ще си има търкания с Раците,не че имам нещо против тях,но аз съм Овен,страшно се гордея с това и мисля,че ми се е паднала най-страхотната зодия!Вярвай ми,по-страхотен мъж ,любовник и любим от Овен няма,казвам го от опит...моят е такъв!

# 83
  • София
  • Мнения: 663
овен

# 84
# 85
  • София
  • Мнения: 928
Телец, но все пак съм пристрастна  Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 5 317
телец. Peace

# 87
  • Мнения: 1 371
Телец!
 Peace

# 88
  • София
  • Мнения: 2 967
По приниц съм за Телец за момче  Laughing

Последна редакция: нд, 15 апр 2007, 22:02 от GERBER

# 89
  • Мнения: 2 407
Телец.

# 90
# 91
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Сега, ще ти кажа какви са моите впечатления:
Мъжът Телец много слуша и е изключително предан на жена си, кротък е /освен когато го ядосат много/, добродушен, леко скъперник, инат.
Овен - весели и гостоприемни, обичат да са сред хора. За разлика от жените Овен, мъжете ми допадат.

За протокола - аз и синчето сме Телци.  Simple Smile

# 92
  • София
  • Мнения: 2 967
А аз да Ви кажа беден Телец на познавам или пък с много ограничени възможности. Това е моя статистика. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 93
  • Мнения: 1 416
Телец - по-добрата зодия...  Wink

# 94
  • Мнения: 2 818
Телец. Овена е огнен знак и две води може да не му повлияят добре (но пък, ако е от лесно палещите се може да му помогнат да се овладее). Земя и вода е по-добра комбинация теоретично. Това е най-най-общо. Има обаче множество други фактори, които влияят. Предполагам, че става въпрос за планирано секцио... ако е така, моя съвет е да си харесаш просто някоя дата по вътрешна интуиция... Иначе можеш да я сметнеш нумерологично или пък да погледнеш къде ще е луната.

# 95
  • Мнения: 155
Аз съм твърдо за Телец Peace

# 96
# 97
  • Мнения: 2 891
Имала съм двама овни, родени на една и съща дата (за дълги връзки говоря), а сега съм женена за телец. Няма смисъл да коментирам изобщо. От избора ми е ясно какво мисля  Mr. Green
п.п. забравих да кажа, че асцендентът ми е рак  Grinning

# 98
  • Мнения: 2 152
за мъж овен, за жена телец

# 99
  • Мнения: 94
Телец!!!
Моят съвет е само изчакай да мине 22-ри и от там нататък до 25-ти април/включително/ си избери ден.

# 100
  • Мнения: 83
Благодаря на всички!  Hug

# 101
  • Мнения: 1 098
Определено телец Peace

# 102
  • Мнения: 120
аз винаги съм харесвала зодия Овен.Исках детето ми  да е тази зодия. Това което съм чела е че са много борбени, винаги гонят целите си и са работохолици. Нали са първи в зодияка и са огнен знак това ги прави и неуравновесени. много бързо се палят  и са инати. Моите наблюдения са същите. Имам наблюдения и върху Телец. Имат голям усет в правенето на пари. Казват че най-големите банкери и финансинсти са от тази зодия. Много добро развито чувство за подредба на дома.Маниаци на чистота. Добри психолози.Жените Телци са всеотдайни майки. Моят съвет е ако е момче Овен ,момиче Телец. Аз си имам една бъбрива Близначка. Неможа да избърза да е Телец като баба си. Всички зодии си имат по нещо хубаво. Въпроса е в каква среда ще расте детето.

# 103
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Телец,много спокойни и уравновесени мъже

# 104
  • София
  • Мнения: 35 935
Овен! Peace
Това е по-малкото зло.

# 105
ОВЕН - Това е голямото зло Hug Hug Hug Hug

# 106
  • София
  • Мнения: 4 588
Момичета, spasy роди на 24.04. ! Laughing
Бебечето е телец!

# 107
  • Мнения: 8 769
Да й е честито!  bouquet
Честитките в отделна тема в Календара.

Общи условия

Активация на акаунт