Овен или Телец

  • 9 673
  • 107
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 227
Телец Laughing

# 61
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Остави си детенцето зодията, която му се е паднала по термин.

Освен това някой, по-нагоре, беше казал, че има още много, много др. аспекти, които влияят в/у характера на човека и зодиакалния знак съвсем не е най-определящ. Дори асцедента толкова може да го засенчи, че съвсем да не си отговаря на зодията.

За протокола: Познавам както чудесни хора и от двата знака, така и отвратителни представители. Въпреки, че аз лично съм Овен, не харесвам тази зодия за мъж - мн. опърничави, безсмислено инати, докачливи, на моменти неконтролируеми, леко повърхностни (извадката ми е представителна, от тоста време извършвам наблюдението). И Телците си имат трески за дялане, но за мъж е по-добре Телец.

# 62
  • Мнения: 2 159
Остави си детенцето зодията, която му се е паднала по термин.

Освен това някой, по-нагоре, беше казал, че има още много, много др. аспекти, които влияят в/у характера на човека и зодиакалния знак съвсем не е най-определящ. Дори асцедента толкова може да го засенчи, че съвсем да не си отговаря на зодията.
....
съгласна съм Peace

# 63
  • Мнения: 2 677
Не случайно Овенът е пръв!  Whistling Mr. Green

# 64
  • Мнения: 476
Аз съм за Овен! Аз и мъжът ми сме Овни!  Половината ни роднини и приятели също са Овни! Абе едно стадо сме се събрали  Grinning
Но като изключим само един от всичките 10тина, зодията ми харесва! Не се оставяме на никой да ни тъпчи и като цяло сме борбени хора!

# 65
  • Мнения: 4 784
Овен, само да не е от маниакално ревнивите, че доста от ОВните са такива. Иначе са супер.

# 66
  • Мнения: 1 243
Аз съм Овен и ми харесва зодия овен  Grinning


 

# 67
  • София
  • Мнения: 3 389
Ами от чисто астрологична гледна точка, и Овнето и Теленцето са различни от Раците /едното е огън, другото- земя, а Рациет са водни знаци/.
Но аз харесвам и двете, което дойде, бих казала, да ти е живо и здраво, на първо място   bouquet

# 68
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
ахахахахахаха, хареса ми темата. Радост беше определена за 29 април, но аз като си навих на пръстта, че не искам да е ТЕЛЕ, ами Овне........какво ми беше станало като бях бременна, не знам, но държах между двете зодии да е първата..........Радост се роди с 10 дни по-рано от термина и ей я -на, Овен, така ни командори, а още няма годинка, ахахахахахахаха

Ха! Ти ако си мислиш, че телците не командорят...

Имам близки приятели овни и телци. Остави, че съм пристрастна към терците, но за мъж определено е по- добрата зодия. Имала съм възможност да ги сравнявам  Peace

# 69
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 415
Винаги ОВЕН!! Овчиците са с по-малки рогца.    animal085Mr. Green Mr. Green Mr. Green А и огнените зодии като цяло са душички и половина!

# 70
  • София
  • Мнения: 1 074
Вече е късно!
Аз - рак, мъжа - рибка, бебчо пожела да е овне Wink

# 71
  • Мнения: 1 531
телец - но и аз съм пристрастна ... към себе си като типичен телец  Crazy

# 72
  • Мнения: 698
двете зодии са ми любими. и за двата пола.

все пак 1 точка повече за овена!  Grinning

честит бебчо на теб, Zanda  Grinning

# 73
  • София
  • Мнения: 4 587
Честито бебче,Zanda Ksurik !!!  bouquet

# 74
  • Мнения: 439
Аз съм Овне,а мъж ми Теле-комбинация нямам думи
За Овен Peace

Общи условия

Активация на акаунт