Захраних с пюре морков - болки в коремчето

  • 1 318
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 152
Момичета, да ви попитам. Моя змей утре прави 5 месеца и вчера го захраних с пюренце на Хип, ранни моркови. Много му хареса и изяде 3 чаени лъжички, повече не дадох. Това стана 11 ч. преди обед, след което дадох АМ. Получи разстройство след половин час, а през нощта в просъница, плачкаше и си свиваше коремчето.Пипнах го и ту се втвърдяваше, ту се отпускаше.Възможно ли е да е от пюренцето.За първи  път така плаче през нощта. А и нали уж от моркови се запичат, а той получи разстройство.Смятам, че на 5 месеца не е рано да го захранвам
Благодаря ви много Hug

# 1
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Според мен може да е от пюрето.Един го запича едно, друг- друго.Няколко дни не въвеждай нищо ново, давай само АМ.После пробвай с нещо друго-картофено пюре, на пример.

# 2
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Може наистина да е от пюрето. Ние сме по-малки от вас , но аз съм въвела вече доста работи. Според мен да изчакаш към седмица и да пробваш с друго- картоф , тиква. Успех. Peace

# 3
  • Мнения: 2 553
И аз съм съгласна, че може да е от пюрето. Според мен малко поизчакай със захранването и след седмица - две опитай пак  Peace Успех!

# 4
  • Мнения: 241
Може да е от пюрето!Спри го  за известно време, после започни с друг вид , но не давай наведнъж 3 лъжички.Започни с  една!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 160
Може би ранните моркови имат разхлабващо действие newsm78. И моят съвет е : Изчакай 1 седмица и започни с картоф. Най безобидно е , и по - добре ти го направи Peace

# 6
  • Мнения: 5 391
Аз на 5,5 месеца започнах захранване със същото пюре, май и моят син получи нещо като разстройство, но болки не е имал.

Изчакай! Peace

# 7
  • Мнения: 121
От пюрето е . Моя син също имаше колики от морковите и изчаках с даването на морковите. Продължих с тиква и картоф , и всичко беше наред. След два ,три седмици пробвай пак . Успех  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 6 011
И аз захраних моят син преди 3 дни точно с такова пюре.Той си е адски запечен,ака на 3 дни.От пюрето ака всеки ден!Но не е разстройство и не го боли коремчето.

# 9
  • София
  • Мнения: 15 216
Тези дни една захранваща майка писа, че бебето й има проблеми с морковите-и на сок, и в пюре.
Не давай моркови известно време. Опитай с друг зеленчук.

# 10
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Картофа е най-бизобиден от зеленчуците. Трябваше да започнеш с него.  Simple Smile
Много майки се оплакват от морковите. Моя син също имаше силни колики от морковите на Хип, въпреки, че не ги въведах като първа храна.

Изчакай няколко дни и въведи картоф. Също така може да не е от самия морков, а от това, че организма на бебето поема нова за него храна и трябва да се приспособи  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 152
Благодаря момичета. GrinningСега е по-спокоен.Ще изчакам няколко дни и започвам с тиква.Намерих си хубава,домашна тиква и ще направя пюренце.За картофите, тъй като нямам домашни, няма да започна с карт.пюре, защото не искам да вкарвам нитрати в коремчето му.Само това остава.Тиква е добър вариант за начало, нали?

# 12
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Тиква е добър вариант за начало, нали?

Абсолютно.Тиквата е много полезна и хранителна.Синът ми много я обича и баба ми редовно ме снабдява с екологично чиста тиква от село Simple Smile.

# 13
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Точно защото тиквата е хранителна /тежка храна/ я остави за по нататък. Дай картофено пюре  Peace
С тия нитрати  Stop  ooooh!

# 14
  • Мнения: 2 152
Определено тиквата добре ни понася Grinning.Пасирам я с АМ, докато стане нещо като гъста боза. Ака си нормално и няма болки в коремчето. Продължавам с домашната тиква, после след почивка пюренце на Хип, тиква с моркови Peace

Общи условия

Активация на акаунт