Отговори
  • Мнения: 466
Момичета, днес  минах през магазина на вносителя на Пег Перего в Пловдив и научих, че останалите бройки от колекция 2006  ги продават с 30% намаление ,  така че примерно Плико Комплето от 630 става на 440 лв, а чантите са ги пуснали от 89.- на 50.- лв. Казаха ми , че имат и от столчетата за кола. Няма голям избор , но пък цената си заслужава да се направи компромис на цвят понякога. Поне аз така мисля.

Аз вече имам две колички от тях и  все не мога да улуча намаление, но поне да  съм била полезна на някой. Ако е така ще се радвам. Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 276
А дали и в София също ще има намалени?

# 2
  • Мнения: 4 428
Кажи как им бяха тел, че искам да си взема чанта. 90лв не ми се дават, но 50 ще прежаля

# 3
  • до канала
  • Мнения: 518
Кажи как им бяха тел, че искам да си взема чанта. 90лв не ми се дават, но 50 ще прежаля
032 6514 78    032621641   0888 708699

# 4
  • Мнения: 633
Моля, дай ми адреса на магазина в Пловдив и знаеш ли какво е работното време в събота.

# 5
  • Мнения: 4 428
Адреса е ул. Петко Каравелов 36  Peace

Аз май ще изчакам намалението на моделите от някои следващи колекции  Thinking Планирам да си правим второто бебе догодина, така че тогава може да си взема от по-новите модели, на по-ниски цени  Grinning

# 6
  • Мнения: 466
Моля, дай ми адреса на магазина в Пловдив и знаеш ли какво е работното време в събота.


Адреса са ти го дали, а работното им време е от 10 до 18 в събота мисля, че до 14 ч.

# 7
  • Мнения: 3 457
много готино така Peace,само те ли намалят или и по он-лайн магазините?

# 8
  • Мнения: 466
много готино така Peace,само те ли намалят или и по он-лайн магазините?

Аз разбрах днес като бях в техния магазин, понеже водих една приятелка да ги види и евентуално да си купи като роди. Обясниха ни това, за он-лайн магазини не ме е интересувало, така че не знам.

Общи условия

Активация на акаунт