Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 март 2007, 09:33 ч.

Depeche Mode

• 770
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
Да Ви поздравя с любимата ми песен Never Let Me Down Again
И да си припомним 21.06.2006 г. стадион Локомотив. Искам пааааааааааааааак. #Cussing out, а Вие?
http://www.vbox7.com/play:f4060c68

# 1
Искаааааааааам! Praynig

# 2
  • при Arctic Monkeys
припомнете си Twisted Evil Twisted Evil
аз не отидох, защото ме взеха в болницата да раждам Rolling Eyes
но, съм си обещала със 100% сегурност, че ако правят друго турне, ще отида да ги гледам, колкото и да ми струва Crossing Arms

# 3
Да Ви поздравя с любимата ми песен Never Let Me Down Again
И да си припомним 21.06.2006 г. стадион Локомотив. Искам пааааааааааааааак. #Cussing out, а Вие?
http://www.vbox7.com/play:f4060c68

Надявам се тайно, докато остарея, да дойдат поне още веднъж.
Апропо, носеше се слух, че тукашната публика много им е допаднала.
И как няма да, като 40000 ревахме като за 60-70000 на РОК Ам РИНГ. Party Party

# 4
  • София
Сигурна съм, че при следващото турне не биха ни пропуснали. Ние бяхме такава екзалтирана публика, знаехме всички текстове, че май те се поизненадаха лекичко. Страхотно изживяване, а аз бях на мантинелата, пред мен нямаше никой.
От мен  newsm20

# 5
Ах как ви завиждаааааааааам!!! И аз пропуснах!!!

# 6
  • София
Бях в 3-ия месец на концерта им,майка ми не спря да ме тормози да не ходя Simple Smile Е, добре,4е имахме приятели с които да си сменим билетите,защото нашите бяха на терена,а все пак трябваше и да осигуря сигурност на бебчо. Изживяването беше невероятно!!!Дано пак дойдат в Бг

# 7
  • Пловдив
Тръпки ме побиват само като си спомня.
Сега като се замисля, имам чувството че не се е случило на мен, толкова нереално ми изглежда...

# 8
Продължавайте да ме дразните!!!!

# 9
  • Пловдив
Аз няма повече Blush

# 10
  • София
Тръпки ме побиват само като си спомня.
Сега като се замисля, имам чувството че не се е случило на мен, толкова нереално ми изглежда...
Stef, абсолютно съм съгласна с теб. Странното е, че след Металика се чувствах по същият начин. newsm78

# 11
  • Пловдив
Да, то няма значение на чий концерт си би, просто самата мисъл че любимите ми музиканти са дошли и ти ще си на техен концерт, е просто разцепваща.
После на самия концерт си в космоса, а след него се съвземаш от шока...след време си мислиш, че си си фантазирал и не се е случило Crazy
Луда работа...

А някой гласи ли се за фестивала в Сърбия през лятото?

# 12
Да, то няма значение на чий концерт си би, просто самата мисъл че любимите ми музиканти са дошли и ти ще си на техен концерт, е просто разцепваща.
После на самия концерт си в космоса, а след него се съвземаш от шока...след време си мислиш, че си си фантазирал и не се е случило Crazy
Луда работа...

А някой гласи ли се за фестивала в Сърбия през лятото?
Какво има там пък? Blush

# 13
  • Пловдив
Ами Депеш няма да са там, но пък ще има яко сбирщайн на разни готини групи.
Ето тук: http://www.exitfest.org/  Blush

И още нещо да питам: кой ще ходи на INXS? Аз май ще пропусна...за мен те не са това, което бяха с Майкъл Хътчинс. Имаме имам голям мерак...

# 14
Инексес ще пропусна по същите причини като тебе.
Все едно да дойдат Куин без Фреди или Нирвана без Кърт. Tired

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт