Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

Здравейте ,търсих в задните страници и не видях такава тема и за това си позволих да започна аз.
Искам да споделя ,че снощното предаване много ме подразни.Ако някой не е разбрал сърдечните отношение на С.Трифонов с Б.Борисов ,то вчера имаше възможност да почувства тази близост Mr. Green
От цялото предаване единствената информация която почерпих е ,че Слави е дал поле на приятеля си Борисов да изрази ,коментира и натрапи възгледие си убежденията си.Това за мен беше ,чиста агитация и реклама на "Герб".
На Бойко Борисов му бе дадено един час медийно време ,да обясни на аудиторията какъв световен заговор има срещу него и движението му,да каже за сетен път колко велик е всъщност той и колко работа е свършил за държавата............ .
А ,момента когато на Куку бенд бяха подадени заявления за членство в партията ,направо ме разби Laughing
Както и да е на мен ми беше много непрятно снощното предаване Thinking
Цитирай

whiskey bar

Здравейте ,търсих в задните страници и не видях такава тема ..
Е виж пак де..
Цитирай

Сериозно ли  ooooh! тъпо
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Виж аз как добре си живея, като не гледам телевизия.  Laughing
А може би трябва да гледам, за да видя как г-н Борисов ще излезе чист и бял от неприятната ситуация, в която се оказа. Става дума за "разкритията" (слагам в кавички, защото те може и да са разкрития в чужбина, но у нас това си се знае - което не попречи на много хора да гласуват за батьо си).
Цитирай

Само да вметна...
А той (Слави де) дали е платил такса на носителите на авторски права на филма "Лице на заем"?...
 Mr. Green
Цитирай

Аз тоз отговорен другар съм го виждала
само на снимка. Не съм го чула да говори.
Та не мога да си дам мнението. А ми се иска.
Цитирай

whiskey bar

Само да вметна...
А той (Слави де) дали е платил такса на носителите на авторски права на филма "Лице на заем"?...
 Mr. Green
Заглавията на филми нямат права..
Цитирай

Не понасям Бойко Борисов!!! Нито като "политик", нито като мъж!!! Пълен медиен позьор!!! За първи път ще използвам  #2gunfire #2gunfire #2gunfire  Mr. Green
Цитирай

в страната на чудесата

Ми,че толкова като ви е дразнел,защо сте го гледали?!
Аз погледнах от хубавата страна и се посмях на чужд гръб Mr. Green
Цитирай

София

И на мен ми хареса  Very Happy По-добре да гледам него отколкото Серж например  Mr. Green
Цитирай

Ми,че толкова като ви е дразнел,защо сте го гледали?!
Аз погледнах от хубавата страна и се посмях на чужд гръб Mr. Green
Не го гледах, вървеше за фон, докато бях във форума. Пуснах го, за да приспя малкия, че не искаше да заспи...
Цитирай

вдън горите Тилилейски

Казват,че Бойко Борисов е "идеалът за мъж на средностатистическата домакиня" Smile Smile
Цитирай

Явно не съм домакиня!
Цитирай

вдън горите Тилилейски

Явно не съм домакиня!

Нее,защо? Явно  не си средностатистическа просто  Very Happy
Цитирай

Бат Бойко е дъ бест
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора