Редукция

  • 4 225
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
От днес започвам да пия шейковете,някой скоро да е пил?Действа ли?И как се пият,каква диета се спазва и трябва ли да спортуваш?

# 1
  • Мнения: 420
Никой ли не го е пробвал?

# 2
  • София
  • Мнения: 171
какво е това, за първи път го чувам newsm78

# 3
  • Мнения: 121
Моя любим ги пи , но беше доста несириозен. Те се пият по схема на всяка опаковка е обяснено. Ядът се само плодове и зеленчуци и 1час спорт. Мисля ,че беше нещо тъкова. Да кажеш де ли има ефект като приключиш. Успех newsm10

# 4
  • Мнения: 1 120
тук,отдавна беше дискутирана тази тема
потърсете я  Peace

# 5
  • Мнения: 636
joji04, аз съм ги пила преди 3години. Много са добри, наистина се отслабва. Аз стопих 6 кг само за първите 10дни на привикване.
Сега отново започвам, защото зимата доста се поотпуснах.
Ако искаш давай да се поддържаме Wink. А ако има и други желаещи мами, нека се присъединят към нас. Забелязвам, че цената на Редукцията се е повишила поне тук във Варна. Преди беше към 1.20 пакетчето, а сега е 1.40.
Знаеш, че се спортува 30 минути на ден нали?

# 6
  • Мнения: 1 424
Кажете по-подробно инфо,моля  Praynig Билкови ли са ? 
6кг за 10 дни е супер резултат,браво   bouquet

# 7
  • Мнения: 6 958
Помня и аз че се обсъждаше такава тема преди, но за какво точно ставаше дума?  newsm78 Това 6 кг. за 10 дни с този продукт малко шашаво ми изглежда  #Crazy освен ако не си била на драстична диета и яко спорт в комбинация с продукта baba_iaga?!?

# 8
  • Мнения: 1 241
аз пък като ги пих нищо не свалих Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 916
Mного ме зарибихте...днес ще разпитам в аптеката и сигурно ще си купя Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 636
Ами продуктът не е билков за съжаление. Ако беше билков щях всяка година да се вталявам с него, защото със сигурност щеше да е 100 процента безвреден.
Съдържа Л-карнитин, Л-метионин, протеин, витамини и никакви мазнини или съвсем мал;ко. По-късно ще видя точния му състав какъв е.
И аз не знам как отслабнах 6килца, но факт е че ги свалих. Може би, защото ми беше за първи път на тая диета или защото имах в повечко за сваляне- не знам.  Свалих ги в първата фаза, което си е постижение.
Та ето самият режим:
1ва фаза: Закуска-Редукция
Обяд- Редукция
Вечеря- Богата на белтъчини, бедна на въглехидрати и мазнини, без алкохол

2фаза:
Закуска, обяд и вечеря- Редукция
Между трите хранения- плодове. Аз мисля, че може и зеленчуци, защото на различните опаковки съм мяркала и зеленчуци.

Първата фаза е 10дни, втората-20. Тренира се 30минути на ден независимо какво. Аз въртях крос-тренажора вкъщи, но който няма може и упражнения. Минимум 2,5 литра вода. Това е общо взето. Глад не се чувства, защото шейкът създава чувство за ситост. Първия път като го пих усетих сърцбиене в началото, може да е от сътавките, защото до тогава даж ел-карнитин не бях пила. Да допълня, че отслабнах на проблемните зони, защото с повечето диети свалям на лице , ръце и гърди Laughing
А и още- не си вземайте шоколадовия- много е гаден

# 11
  • Мнения: 636
http://www.dieta.hit.bg/
Това е линка към Редукция, за тези които искат да прочетат повече. Малко е тромавичък обаче Laughing

# 12
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Продукта се пие по определена схема. Grinning

# 13
  • Мнения: 636
Да по схема се пие- посочих я по-горе Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 2 840
http://www.dieta.hit.bg/
Това е линка към Редукция, за тези които искат да прочетат повече. Малко е тромавичък обаче Laughing

Мдам...тромавичък до степен да ме откаже да го чакам.При мене е безнадежден.Но не е от значение, схванах идеятаиот писаното в темата.
Като гледам втората фаза - тя си е чист глад, така че резултат няма как да няма/ей това прозвуча добре Mr. Green/

Общи условия

Активация на акаунт