"Пазихте" ли се за мъжа/жена си?

  • 3 520
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 564
Разбира се... винаги ползвах контрацептиви  Twisted Evil.
И аз така Mr. Green

# 61
  • Мнения: 1 312
Пазих се преди,пазих се и след брака-9 години контрацептиви докато узреем за решението Embarassed
Сега пак се пазя,ама много се пазя...,че детИтУ малко,второ скоро няма да правим Wink.
Туй за пазенето от последиците..
Иначе от секса не се пазя... Crazy

# 62
Да, пазя се!
И няма по-добра защита от СПИН, други венерически болести и нежелана бременност от сексуалната чистота преди брака!
А всички, които сте много "отворени" (и в буквалния, и в преносния смисъл  Simple Smile) - я като сте толкова "светнати" обяснете защо всяка жена (по принцип - има и жени, които по рождение нямат химен) се ражда с девствена ципа?

# 63
  • Мнения: 3 647
Да, пазя се!
И няма по-добра защита от СПИН, други венерически болести и нежелана бременност от сексуалната чистота преди брака!
А всички, които сте много "отворени" (и в буквалния, и в преносния смисъл  Simple Smile) - я като сте толкова "светнати" обяснете защо всяка жена (по принцип - има и жени, които по рождение нямат химен) се ражда с девствена ципа?
  за да се запази  въпросния отвор от замърсяване и инфекции до полова зрялост
 да си чувал  че анй -новият хит   е слагането на химен ( предимно  при мисюлманите)
защото "светнатите" и "отворените" са достатъчно нелицемерни  пред бог (независимо  в кой от всичките вчрват или не )

по темата
Не -> не е рентабилна инвестиция да не си пробвала ..... мъжът, който.......

# 64
  • Мнения: 822
Ако зависеше само от мен,не зная,дали щях да се опазя...Но за 11-я ми рожден ден мама и тате ми подариха едни гащички,фино творение на коваческото изкуство,с катинарче и разкошни флорални декорации...Носих ги до първата си брачна нощ.Те бяха и част от зестрата ми...И сега дори обичам да си ги обувам,когато съпругът ми заминава в командировка...Изпълват ме с носталгия по миналото и в същото време пазят семейното ми съкровище...
Съпругът ми от своя страна разполага с едно също толкова фино творение под формата на чорапче и си го ползва по време на командировки.Разменяме си ключовете и ги пазим до сърцата си...Леко ме притеснява фактът,че моят любим остава незащитен в гръб,но това е друга тема...

# 65
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Ама трябваше ли   Mr. Green
Хм много се старах да знаете Mr. Green, ма на пусти му хормони и любопитство Mr. Green

# 66
  • Мнения: 27 524
Втора опция, разбира се  Mr. Green
Кой се пази в днешно време  ooooh!

# 67
  • Мнения: 7 474
Пазих се  Mr. Green слаба  Whistling

# 68
  • Мнения: 46 484
Да не съм луда! Stop

# 69
  • Мнения: 3 091
заради вечния си стремеж към съвършенство, не се пазих като нищонезнаеща девствена да-не-казвам-каква..
напротив - обвързах се подготвена Wink

# 70
не съм се пазила,но се слу4и така,4е се омъжих за първия ми .

# 71
  • Мнения: 1 416
Не, разбира се.

# 72
  • Мнения: 12
Не, та тва са идиотщини. Светът се е променил. Но съм се пазила от болести.

# 73
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Хормоните са виновни, хормоните ... не аз Crossing Arms

# 74
  • Мнения: 5 299
Гледам, че пак не схващате въпроса. НЕ дали сте се пазили от болести и забременяване, а от секс Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт