колко често стерилизирате залъгалките?

  • 2 768
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 514
Всеки ден  Peace

# 31
  • Мнения: 189
никога не съм стерилизирала залъгалките, само съм ги измивала с вода и бебешки сапун,
И аз така правя. PeaceНа опаковката на залъгаллката пишеше да не се стерилизира.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 064
Не стерилизирам.

# 33
  • Мнения: 429
преди да навърши година - веднъж дневно минимум. Сега - веднъж да няколко дни.

# 34
  • Мнения: 1 321
Ами за сега стерелизирам всеки ден.Понякога дори и през ден.А когато я изпуснем без да искаме тогава я мия с топла водичка.Преди да я стерелизирам я измивам със сапунче и изплаквам.

# 35
  • Мнения: 2 208
Стерилизирам я на една, две седмици веднъж. Даже може и повече време да не съм стерилизирала....

# 36
  • Мнения: 6 164
Като пролази и почна да пипа и лапа всичко - спрях и ги стерилизирам на о/о 2 дни. Иначе след всяко ядене вадех стерилна.

# 37
  • Мнения: 365
Всеки ден, а ако падне на земята или се замърси я мия с топла водичка Peace

# 38
  • Мнения: 348
Лелеее, само аз още стерилизирам бибите май. Първо той не ги ще и все ги плюе и хвърля и аз само ги събирам и ги нося да ги стерилизирам  Joy Joy Joy А целия му куп играчки ги подхвърля навсякъде и после ги дъвче и тях само ги поизплаквам и му ги давам. Но залъгалките, не знам защо, но все ми идва отвътре да ги стерилизирам /на микровълновата де, за пет минутки/. Абе кукувица...  Laughing

# 39
  • Мнения: 8 917
Всеки ден стерилизирах на вашата възраст Peace

# 40
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
До 4 месеца, 2 пъти на ден.....

# 41
  • Мнения: 2 673
оооооооо стерилизирах ги до края на първи месец, после само под вряла вода от бойлера..
нито сме имали гъби, нито друг проблем
е, сега чат пат като са падали навън ги СТЕРИЛИЗИРАМ

# 42
  • София
  • Мнения: 2 686
След 6-тия месец, когато почна да бута всичко в устата, спрях да стерилизирам. Само мия и обливам с гореща вода.

# 43
  • София
  • Мнения: 5 079
До към 4 - 5 месец всяка сутрин стерилизирах, сега само мия всичко с вряла вода и препарат за съдове.

# 44
  • Мнения: 469
С първото дете до към осем месеца.Сега с второто вече спрях той е на 5 месеца лапа играчки,ръцете си и каквото му попадне каква стерилност.Измивам залъгалката с препарат за съдове и топла вода.

Общи условия

Активация на акаунт